Soudný den

Soudný den https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424576/soudny-denSByxbi-ZDw-.jpg 5 103 49

Sedmé nebe série

Soudný den se blíží v tónech neodvratitelného zlomeného hallelujah. Čas, který Elaine má, je jen vypůjčený. Musí ho vrátit a mnoho jí ho nezbývá. Zvládne dokončit své poslání? Má Zatracený naději na záchranu, nebo ho jeho tragický úděl teprve čeká? Padne více obětí ve jménu spásy světů? Co hrozí Elaine, pokud se její osobnost nepropojí s duší? Bude jedna souzena v nebi a druhá v pekle? Jaký byl skutečný Ellienin záměr? Ztratí Kassiel vše, pro co devatenáct let bojoval a v co pevně doufal a věřil? Odejdou legendy i se svými hrdiny? Finální díl Soudný den je velkolepým završením ságy Sedmé nebe. Uvrhne vás do melancholické krajiny padlých duší, které se připravují na konečné zúčtování, při němž se mohou všichni navěky rozloučit. Tento boj bude do posledního dechu a vy budete dýchat za ně. Pofoukejte si recyklované srdce a najděte v sobě odvahu pohřbít si duši.... celý text

TinaStar
16.11.2019 5 z 5

Dočteno, poslední řádky padly v noci za svitu baterky pod peřinou. Nějak nemohu věřit, že příběh je u konce a už není žádná další tištěná stránka ;-) Jak teď napsat recenzi a neprozradit nic z děje... Poslední díl nezklamal, byl nabitý emocemi, ale i okamžiky na oddechnutí, spoustou slz, ale i smíchu - humor, který se tímto příběhem proplétá jak kouzelná nit, je prostě nepřekonatelný. Na konci knihy jsem byla u konce s dechem, totálně ponořená do příbehu a tiše doufající, že vše dopadne tak, jak jsem si to představovala.
Celá série mne chytla za srdce už na svém počátku a určitě se mu z toho objetí nebude chtít ven. Jde nejen o strhující příběh, který opravdu nemůže nikoho nechat chladným a totálně nepohltit, ale i o obrovské množství životní moudrosti, ať už vyřčené přímo nebo mezi řádky.
Tyto knihy řadím do svého "zlatého fondu" a Adri děkuji za to, že je - a jaká je. Jsi prostě úžasná spisovatelka ;-)

Vendelie
16.11.2019 5 z 5

Opravdu strhující příběh. U tohoto díly jsem se nasmála a zároveň mela tak napnute nervy,ze to snad az není možné. Škoda, že je to poslední díl. Tato série se opravdu povedla

EvaSupovic
14.11.2019 5 z 5

Nevím jak popsat stav mé mysli, když jsem Soudný den dočetla včera v noci......byla jsem z toho všeho totálně rozsekaná a na mraky.....v dobrém slova smyslu, ve velmi dobrém :-D Vůbec moje mysl nebere v potaz, že Soudný den je u konce a Kassiel s Ellie jsou šťastní a žijí si svůj sen, nemluvě o Adamovi alias ....... to teda byla pecka. Tolik pocitů ve mně snad ještě žádná série nevyvolala. Plakala jsem, smála se, okusovala nehty, bála se, prostě skvělý a nádherný prožitek a pokud váháte s tím do čtení jít, tak opravdu neváhejte. Adriana je skvělá autorka a moc jí fandím :-D Miluji vám Kassieli, Ellie a Adame a rozhodně se k vám ráda vrátím :-D

barbb8k
12.11.2019 5 z 5

Celou tuto sérii jsem si zamilovala, ale tento díl se mi líbil nejvíc.
Tato kniha má v sobě tolik děje a napětí že si ji budete muset chtít přečíst na jeden zátah. A hlavně tolik emocí které autorka dala do této knížky, to už je masakr.
Ze začátku jsem byla v pohodě, ale někde v polovině jsem začala vyšilovat a na konci jsem to psychicky už nezvládala vůbec. Ale Adri by nebyla výborná autorka kdyby nechala srdce čtenáře zničené a oči mokré a rudé od pláče, a na konci ho nezacelila.

Za celou tuto sérii si zaslouží Adri obrovský respekt a dík, protože do psaní této série vložila celé své srdce, které nám následně předala.
Děkuji ti Adri moc za tuto sérii. Tímto zakončením posledního dílu se u mě vyšvihla na druhé místo v mých neoblíbenějších knihách, kam určitě patří. ♥️

Pavlinalebu
11.11.2019 5 z 5

Ach Adri ❤️...
... Soudný den je tu...
... a já se opět nechávám vtáhnout do tohoto strhujícího andělského příběhu :) . Znovu prožívám tu neskutečnou bolest ze ztráty Adama a tak jako Ellie i já doufám, že se neloučíme.

"Nemůžu slíbit Slunci, že bude následováno Měsícem. Nemůžu zaručit Měsíci, že za ním Slunce půjde, a přesto se ti dva čas od času na obloze potkávají. “

A proto se spolu s našimi hlavními hrdiny Ellie, Kassielem a Adamem nechávám pohřbít až na semé dno. Ale nic nevzdávám a bojuji společně s nimi, pro sebe, pro nás ❤️...

Stejně jako v předchozích dílech se nemohu od knihy odtrhnout. Hltám jednu kapitolu za druhou a u toho vnímám všechny ty hluboké emoce strach, oddanost, nesobeckost, víru a hlavně nesmírně čistou lásku.

Rozvinutí příběhu Adama bylo pro mě samotnou moc potěšující. Je to můj oblíbenec už od prvního dílu ságy, protože opět zažehl plamen v mém srdci ❤️... Kdo by nechtěl mít v životě někoho, kdo by pro Vás byl ochotný udělat cokoliv :) .

Kdo již přečetl, pak ví, že tohle není konec... je to jen malý začátek velkého příběhu... ❤️...

Prostě řečeno kniha mi opět vzala dech... ❤️... Adri Děkuji :) ❤️...

Emily19
11.11.2019 5 z 5

Nejlepší kniha z celé série. Celý den jsem zůstala zalezlá v pokoji dokud jsem to nedočetla. Nádherný příběh a ještě lépe napsaný.
Kniha má vše, co má správná kniha mít. Z celého srdce doporučuji (teda z toho, co z něj zbylo po dočtení této knihy).

Kukicka
10.11.2019 4 z 5

Za me Inferno prekonano nebylo, ale serie byla zakoncena jak se patri. Na prvni pohled se serie jevi jako fantasy pro mladez, ale ja zde vidim hlubsi vyznam v tom, ze by se mel clovek zamyslet nad tim, co je v zivote opravdu dulezite. Jen by me osobne zajimalo jak moc se do knihy vtiskla autorcina osobnost a zda moje postrehy jako ze je autorka vegetarianka, ktera sice veri ve vyssi moc, ale neuznava nabozenstvi jsou smyslene nebo pravdive :-D. To jak to nakonec bylo s Adamovym jmenem me dojetim dohnalo k slzam. Komplexne to byl krasny pribeh a rada si prectu dalsi autorciny pociny

Lenka_S
09.11.2019 5 z 5

Ani závěrečný díl nezklamal. Pro mě byla celá tahle sága nejen příjemným překvapením, ale musím říct, že se s přehledem zařadila mezi mé nejoblíbenější knihy, ke kterým se budu ráda vracet. V hodnocení letošních přečtených knih se s prehledem zařadila na první příčku. Ani v závěrečném díle nebyla nouze o nervydrásající situace, dojemné okamžiky, ale hlavně nechyběly Adamovy sarkastické poznámky, které mě nejednou rozesmály nahlas. Co říct závěrem? Doufám, že to autorka bez hlavních hrdinů dlouho nevydrží a přivede na svět ještě nějaký jejich příběh.

terri9038
02.11.2019 5 z 5

Knihu jsem četla téměř bez dechu a napjatá jak to s třemi provokatéry nakonec dopadne... Můžu říct že za posledních pár let jsem nečetla sérii jako je tahle. Co chytí za srdce a nemůžete se od ní odtrhnout a pořád kontrolujte stránky jestli jich je ještě pořád dost. Chcete vědět jak to dopadne ale zároveň nechcete aby příběh skončil. V jednu chvíli vás rozesměje v další rozplace a trnete strachy aby vše dopadlo jak má. Jediné v co doufám do budoucna je, že úžasná autorka Adrianka bude někdy v budoucnu s jejich příběhem pokračovat :)