Soudný den

Soudný den https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424576/soudny-denSByxbi-ZDw-.jpg 5 103 49

Sedmé nebe série

Soudný den se blíží v tónech neodvratitelného zlomeného hallelujah. Čas, který Elaine má, je jen vypůjčený. Musí ho vrátit a mnoho jí ho nezbývá. Zvládne dokončit své poslání? Má Zatracený naději na záchranu, nebo ho jeho tragický úděl teprve čeká? Padne více obětí ve jménu spásy světů? Co hrozí Elaine, pokud se její osobnost nepropojí s duší? Bude jedna souzena v nebi a druhá v pekle? Jaký byl skutečný Ellienin záměr? Ztratí Kassiel vše, pro co devatenáct let bojoval a v co pevně doufal a věřil? Odejdou legendy i se svými hrdiny? Finální díl Soudný den je velkolepým završením ságy Sedmé nebe. Uvrhne vás do melancholické krajiny padlých duší, které se připravují na konečné zúčtování, při němž se mohou všichni navěky rozloučit. Tento boj bude do posledního dechu a vy budete dýchat za ně. Pofoukejte si recyklované srdce a najděte v sobě odvahu pohřbít si duši.... celý text

sylva8672
04.02.2020 3 z 5

Přiznám se, že tato kniha mě bavila ze všech nejméně. Do čtení jsem se musela kolikrát nutit a vůbec mi to neutíkalo. Začalo mě to bavit až když nastal soudný den. A konec knihy stál vážně za to a jsem ráda, že jsem knihu neodložila dočetla ji až do konce :-)
moc pěkné zakončení celé série

katerina2660
24.01.2020 5 z 5

Woooooooow woooow ! Grandiozní finále! Knížka mně upoutala a nedovolila mi odložit... strhující, famozní zakončení celé série. Souhlasím se všemi níže uvedenými komentáři, nebudu tedy opakovat to, co již bylo psáno... Fantastická sága a já děkuji Adriance, že jí stvořila

Maruš.D
12.01.2020 5 z 5

Ze začátku jsem nemohla vystát Ellie, nějak mě štvalo všechno co dělala. Jak se separovala od svého Andělského já, jen brečela a vzdávala se. To mě samozřejmě nedonutilo přestat číst...(všichni občas nemáme svůj den, že? Hahaha)
Svou propracovaností knihy jsem nevěděla, jaký může být konec a co očekávat. Sama jsem si v hlavě přehrávala vše co už víme a snažila se najít konec, ale ani na chvilku mě nenapadlo toto řešení, které je prostě brilantní. Vše se dělo z nějakého důvodu, což je přesně to, na co já v životě věřím. To, jak hluboko mne kniha zasáhla, se nedá popsat slovy.
Pevně věřím, že jsem na knihu přišla právě včas, abych si uvědomila své další kroky v životě.
Ságu nevnímám jen jako prostředek k odreagování, ale jako poselství, které mi bylo předáno a je jen na mě se s ním teď vypořádat a přijmout ho.
Jsem neskonale vděčná, za celou sérii, která končí přesně tak, jak jsme si od začátku asi všichni přáli.
Je to poprvé za své “čtenářské kariéry”, kdy jsem si přečetla i autorčina poslední slova na závěr, její poděkování, a nelituji jediné minuty strávené v knize na víc.
Ještě jednou mockrát děkuji za tak úžnasný prožitek a těším se na další slova z Vaší úžasné duše, milá paní Adriano.

Veeria
09.01.2020 5 z 5

A najednou vše dává smysl...♥

Soudný den přinesl velkolepé finále, všechny otázky byly zodpovězeny. Smekám před talentem autorky. Celá sága je nadpozemsky nádherná, příběh je do detailu propracovaný, famózní, vše se děje z nějakého důvodu.

Jsem šťastná. Za konec, který je přesně takový, jaký má být. Za to, že jsem měla možnost prožít a procítit tento příběh. Za to, že si mě tyto knihy a postavy v ní našly. Nikdy na ně nezapomenu, zbožňuju je. Budu si je s láskou hýčkat v mém srdci i v mé mysli.

Paní Adrianka odvedla dokonalou a precizní práci, do svých knih vložila svou osobnost, svoji něhu, lásku. Věnovala jí mnoho času a úsilí. A výsledek je znát. Její knihy mají doslova léčebné účinky a dar rozjasnit životy svým čtenářům, dodat jim útěchu, naději.

Čtení s přidanou hodnotou, každý si z knih odnese to své a získá přátele na celý život.

Cítím obrovský vděk a tuto ságu řadím k nejkrásnějším knihám, které jsem četla. Je to zážitek v mnoha směrech.

Nejen Soudný den, ale celou ságu vřele doporučuji každému, koho si najdou a kdo je bude potřebovat, ať už z jakéhokoliv důvodu.
Užijte si příběh, zamilujte si postavy a nechte se unášet na vlnách emocí.

Petra38
26.12.2019 5 z 5

Přímo po dočtení jsem chtěla napsat komentář ale zjistila jsem , že vlastně nevím co bych přesně napsala...Poslední díl ve mě zanechal takovou směs pocitů že bych byla asi až moc sentimentální. Asi do poloviny knihy jsem si už hudrala pod vousy ,, no tááák, už je k sobě konečně pust'' , i když mi bylo jasný,že takhle to prostě musí být :) Samozřejmě, že když už se setkali tak mělo jít vážně do tuhého, teda Finále to bylo s velkým F. Příběh se stal mojí srdeční záležitostí a věštím si,že ho budu čist minimálně jednou ročně ještě hodně dlouho. Doufám v další příběh, který zasáhne stejně jako Sedmé nebe. Přeji tedy paní Adriance aby ji políbila další múza a dále ji našeptávali andělé :) děkuji za Váš příběh....

Dajenka
24.12.2019 5 z 5

Tak ale toto - grandiózní finále! Mám toho přečtení hodně, ale takhle napnutá jsem snad ještě nikdy nebyla! Úžasné, nejlepší! Nemůžu uvěřit tomu, že autorka je češka. Celá sága má hlubší význam - i v té největší tmě je vždy naděje a světlo. Děkuji děkuji děkuji a jdu se do celé série začíst znovu.

jaspis
17.12.2019 5 z 5

Už dlouho se mi nestalo, že bych dala všem knihám ze série plný počet hvězd, ale tady prostě musím. Nebudu rozebírat děj, neb si knihy musí každý přečíst sám a každý si z děje vezme něco jiného. Moje je to srdeční záležitost a i když mě někteří hrdinové chvílemi štvali (že jo, Ellie :-) ), tak série je moje srdcovka.

Michala479
16.12.2019 5 z 5

Knížku SOUDNÝ DEN jsem dočetla se zatajeným dechem,stále jsem očekávala,kde získám pravé jméno Adama,a ono bylo vlastně celou dobu na očích,jen úžasně skryto :).
Všechny záhady a vize jsou odhalovány a naprosto precizně do sebe zapadají,až to bere dech...ta úzkost a odhalení ,pak ani nedýcháte,že přijdete o jednoho z nich,kanou Vám po tváři samovolně slzy velké jako kapky rosy.Vyvolá to ve Vás bouři emocí,kterou vůbec nečekáte.V zápětí Vám do tváře vrátí úsměv Adam se svými hláškami .....a Kassiel Vás uvrhne do nespoutané a nekonečné lásky a něhy.Ano ,každá by ho chtěla mít doma,...ale bez Adama by nebyl Kassiel a naopak,oni jsou dvojka,která Vás v sekundě rozseká a zas poskládá kousek po kousku zpátky dohromady.A Ellie...té skládám velký obdiv,její ohromná oddanost a odhodlání bojovat za to správné je úžasná.....
Celá sága Vám dá něco nezapomenutelného k nezaplacení,probudí ve Vás emoce ,které byly dávno zapomenuté a ukryté hluboko ve Vás.Najde a vyhrabe ve Vás "lidskost",ale tu pravou,né teď tuhle "moderní".Nedá se to popsat slovy,ale když žijete a dýcháte jejich životy ,už jste jiní...změnili jste se,protože jste se probudili a vidíte ,co jste dříve neviděli...věřte,určitě to stojí za to přečíst celou ságu.Jen pozor!Knihy jsou velmi návykové a vtáhne Vás to do sebe jako točící silné tornádo :) Jen se Adri divím,že ještě nestojí u Vašich dveří zástupy nakladatelů,neb opravdu sága Sedmé nebe je terno. :) ,M.

jita229
27.11.2019 5 z 5

Již jsem s nadšením a jedním dechem dočetla poslední díl sagy. Smékal klobouk před autorkou.Kazdy díl je originál,jedinečný a poutavý.Neda se předvídat,jak vše skončí - postavy jsou velice nepředvídatelné,což mě na tom baví nejvíc :) knihy jsem prožívala jako bych byla samotným aktérem a byla jsem naplno vtažena do děje - spolu s hrdiny jsem se smála,plakala a byla napnutá,jak to skončí.Lepsi knihy jsem dlooouho nečetla :) mohu vřele doporučit všem věkovým kategoriím.Tezko se to hodnotí slovy.Byla jsem ohromena,okouzlena a nadsena!!!

dreamertyna
26.11.2019 5 z 5

Nemám slov... Bylo/je to dokonalé. Tahle série se mi zaryla hluboko do srdce a vím, že tam zůstane hodně dlouho. Je mi jenom líto, že už je konec, protože moje já prahne po více Kassielovi, Ellie a Adamovi.
Kdyby knižní sérii někdo zfilmoval, byla bych v sedmém nebi :).. Doufám, že se brzy dočkáme dalšího fantastického výtvoru od autorky :)

Janča714
24.11.2019

Úchvatná sága, dech beroucí příběh, který mě chytil za srdce. Příběh, který dokáže změnit člověka a hledět na svět jinýma očima. Moc děkuji za tuto sága. Čtu spoustu knih, ale ještě mě žádné takto neupoutaly tak, jako sága sedmé nebe. Litovala jsem každé chvíle, kdy jsem nemohla číst. Čtu je už po druhé a určitě ne naposled. Fantastický příběh. Kudy chodím knihu každému doporučuji,opravdu mění pohled na svět. Kdyby si ji každý přečetl, věřím že by ve svede bylo zlá méně. ❤️❤️❤️❤️❤️

Kaja01
22.11.2019 5 z 5

Naprosto úžasné zakončení série (i když mi Kassiel, Adam i Ellie budou samozřejmě moc chybět)! Zvlášť poslední stránky jsem přečetla jedním dechem. Celou dobu jsem čekala, jak to nakonec bude s tím Adamovým jménem, ale tohle by mě vůbec nenapadlo. Celá sága byla pohlazením po duši a nadchla mě už od prvních stránek Sedmého nebe.????
PS: Postavy Valtrex a Prednison mě vážně pobavily!????

PetraN17
22.11.2019 5 z 5

Moc se mi série líbila, určitě bych uvítala další :)))

Amitiel76
20.11.2019 5 z 5

Tak a jsem na konci. Právě jsem dočetla závěrečný díl této úžasné andělské ságy.
Páni to byla jízda!! Celá tato série byla absolutně bezkonkurenční. Doposud jsem nic takového nečetla. Nejen že vás příběh nutí neustále otáčet stránku za stránkou, a hltat každé slovo.... Ale on vás dokonale vtáhne do sebe. A donutí vás přemýšlet. Přiměje vás cítit, a přehodnocovat. A najednou pochopíte, že celé vaše bytí, je součástí něčeho většího. Že jste součástí univerza. Že se nic ve vašem životě neděje náhodou. Že je vše předem dané, a směřuje k nějakému cíli. Že všechno vaše trápení, vaše bolesti a strádání, mají svůj smysl. A to je právě to, co si z této nádherné série odnáším.....
Kdo jste ji již přečetl, pak víte o čem mluvím. Kdo ještě ne, pak tomu radím : "Neváhejte, a ihned otevřete Sedmé nebe. A pusťte se do čtení" :-)
Samotný závěr Soudného dne, byl naprosto ohromující. Četla jsem se zatajeným dechem. Srdce se mi svíralo úzkostí.... A ty poslední stránky? No tak ty mě nechaly s pusou dokořán :-)))
Adrianko, jelikož se nám na konci objevuje zcela nová postava ( i když zatím jen v náznacích), tak toužebně doufám, že se třeba objeví i další andělská série, a my se budeme moci se svými milovanými hrdiny opětovně setkat ... A kdyby ne, tak i přesto veliké díky za vaši tvorbu. Opravdu jsem si to užila.

M.B.
20.11.2019 5 z 5

Kniha, která vás vcucne, pak sežvejkané vyplivne, aby vás nakonec nechala prostoupit léčivým světlem ❤️. Jenom těžko se mi bude loučit se světem, který Adrianka vytvořila. Všechna čest, opravdu vše bylo promyšlené už od prvního dílu, který jdu znovu číst, protože ten absťák se prostě nedá vydržet :-D. Adrianko, také moc prosím za ještě jeden dodatečný pidi díl :-) ❤️ a děkujeme za úžasně rychlé vydání posledních dvou dílů.

Máca666
19.11.2019 5 z 5

Velice mě mrzí, že tahle nesmírně skvělá série končí. Všechny čtyři knihy jsou opravdu bezchybné. Od první stránky Sedmého nebe až do posledního slova Soudného dne jsem srdcem i myšlenkami byla s hrdiny a fandila jim. A musím přiznat, že to jsou jediné knihy, u kterých jsem se kdy rozbrečela. Pět hvězd je opravdu málo.

Verunka4444
18.11.2019 5 z 5

Já to trio prostě miluji.Kassiel je mojí jedničkou od prvního dílu,na Adama jsem si musela chvilku zvykat,ale potom už jsem si bez něj příběh nedokázala představit a Ellie?Ta ten trojúhelník skvěle doplňovala.Nemohu uvěřit,že už je konec(krásný konec,ale přesto konec),čekání na poslední knihu mě stálo nehty na rukou i nervy a když jsem jí měla doma,říkám si...Verčo,budeš číst pomalu,hééézky pomalu a vydržíš v klidu....jasně :) :) :) Dva dny...za dva dny byl konec!!!!Ale nádherný,Adrianko,děkuji vám za to,jste naprosto úžasná.

Dana077
18.11.2019 5 z 5

Po dočítaní Súdneho dňa ma naplnil smútok aj radosť zároveň. Celá séria Sedmé nebe sa pre mňa zaradila k najlepším knihám, ktoré som zatiaľ čítala. Každým dielom som sa do postáv zamilovávala viac a viac. Prirástli mi k srdcu a zanechali v ňom nezmazateľnú stopu na vždy. Bol to úžasný príbeh od prvej stránky až po úplne poslednú.
Milá Adrianka pre mňa ste brilantná spisovateľka, ďakujem, že ste a ďakujem za Sedmé nebe.
K úplnej dokonalosti už len chýba to, ak by bola vaša séria sfilmovaná.

XxBluexX
18.11.2019 5 z 5

Naprostá bomba. Kniha je napínavá od prvních stránek. Zamilovala jsem se do našich provokatérů, byli prostě neuvěřitelní. Adrianko moc děkuji za krásný zážitek ze čtení. Celá série je nádherná a všem ji vřele doporučuji.

wennu
16.11.2019 5 z 5

První stránkou Sedmého nebe jsem byla držena v šachu.Byla jsem tak pohlcena a napjata az se mi tajil dech.Zamilovala jsem se s Ellie.Věřila s Kassielem.Zoufala s Adamem/....A doufala společně s nimi v lepší svět.Dočetla a vstřebala jsem poslední řádky .V hlavě mi duni, srdce tluče jako o závod,v břiše mam motýlky a oči se chtěji vyplakat.A moje duše jakoby konečně věděla.Děkuji Adrianko .