Očistec

Očistec https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414048/ocistecR8cSYs-KWz-.jpg 5 139 70

Sedmé nebe série

Druhý díl andělské ságy Sedmé nebe s sebou přináší zpřelámané emoce, drama, napětí a plno hořkých zvratů, které vás nenechají vydechnout. Nebe hoří a padá dolů. „Je lehké milovat světlo. Ukaž mi svoji temnotu.“ Na Elaine čekají těžké chvíle, při kterých si sáhne až na samotné dno. Není však jediná, kdo si prochází očistcem, na jehož konci možná pro nikoho nenastane spásné vykoupení. Nebezpečí narůstá a v ohrožení života není jen Elaine, ale také všichni její spojenci. Nahradí romanci tragédie? Co je to za informaci, jejíž prozrazení by přineslo zkázu celého světa? Čeho se dopustila osudová Svatá trojice provokatérů? A ta nejdůležitější otázka: Kdo je Caleb Raven?... celý text

Dana077
20.09.2019 5 z 5

Včera som dočítala Očistec a je úžastný. Siedme nebo ma uchvátilo a z Očistca som ja v siedmom nebi. Kniha je veľmi pútavo napísaná. Každou stránkou vás viac pohltí až tak, že ju nechcete pustiť do prečítania poslednej stránky. Pani Adrianka obohatila tento svet o úžastnú sériu kníh. Nedočkavo čakám na ďalšie pokračovanie . Ďakujem !

Lenka_S
15.09.2019 5 z 5

Na tenhle víkend jsem měla v plánu tolik činností, ale skutek utek :-). Druhý díl ságy Sedmé nebe se nedal odložit. S napětím a celou škálou emocí jsem hltala každou stránku téhle knihy. S Elaine, Kassielem, Adamam i Sky jsem prožívala všechny radosti i strasti a už se nemůžu dočkat, až otevřu Inferno. Je to jeden z nejlepších fantazy příběhů co jsem četla.

PeťaHl.
06.09.2019

Knihy Očistec i Sedmé nebe mě nesmírně nadchly a jak jednou se do nich začtete, máte velký problém se od nich odtrhnout. Neskutečně mě vtáhly do děje a prožívám se všemi postavami jejich životy naplno. Stala jsem se jejich součástí a přiznávám se, že si i během dne na ně vzpomenu, na tu jejich zamilovanost, přátelství, slzy, strach, bojovnost a na to všechno s čím vším se musejí potýkat. Velmi jsem si všechny zamilovala, takže mě při čtení ukáplo několik slz a zároveň jsem i pěkně od srdce zasmála :)) Jediné co můžu Adriance vytknout, je to, že měla vydat všechny 4 díly najednou :D , protože bude to hrozně dlouhé čekání na další úžasné knížky. Moc děkuji, že jsem měla tu čest mít tyto knihy v rukách a těším se na další bezesné noci, které mě nedovolí se od knížek odtrhnout :)

Petra38
06.09.2019 5 z 5

Mele se ve mě hrozně moc vjemů z téhle knížky, mám pocit že předčila dokonce i svůj první díl a to je bez nadsázky :) Skvěle mě vtáhla do děje až tak že jsem vlastni vinou přišla o nehty...zamilovala jsem si jak hlavni postavy tak vedlejší pár,Adama se Sky. Příběh je postavený tak bravurně,že vám po přečtení nedá spát a vy si začnete spojovat situace s konečným rozseknutím a začnou dávat smysl. Konec je velmi napínavý a hlavně dojemný a jelikož bych to nerada někomu zkazila, budu držet jazyk za zuby i když bych to těm co nečetli nejraději vykecala :) skutečně jsem unešená a pokud na tomto tématu ujíždíte tak jako já, hned si ji jdete získat, protože za mě 10 z 5 hvězdiček :) (napadá mě, ze by správce DK měl přidat více hvězdiček k hodnocení.... )

Veeria

Silný
Trpělivý
Emotivní
Citlivý

V druhém dílu jsem se již vracela k přátelům. Zamilovala jsem se. Jak sama paní Adrianka říká - ,,s druhým dílem Vám dám jízdenku do rychlíku...", tak měla pravdu. Jízda to byla! Dech beroucí neznámou krajinou, v té nejlepší společnosti.

Příběh zraje jako víno! Jako kdyby první díl a příběh v něm rostl a dospíval. A tím je krásnější a vyzrálejší. Je však stále zahalen závoji, které se zatím jen mihotají ve vánku.... odtajní se v příštích dílech a ukáže svůj půvab v celé své kráse.

Vyplatí se počkat na 3.díl. :)

Neskutečný zážitek, děkuji za něj!

Michala479
22.08.2019 5 z 5

Před týdnem jsem dočetla knížku Očistec..."WOW!!! " .jsem odrovnaná,já nemám slov.Je to naprosto perfektní pokračování už tak výborné knížky Sedmé nebe.Člověk s nima prožívá každou starost,každou minutu jejich existence.Naprosto jste vtaženi do děje,který Vás nepustí a stáváte se jeho součástí.....je to děj plný emocí,radosti,láska,humor..to jsem tedy někdy zasmála,a zas za to mohl Adam   ,no a ukápla i slza a né jen jedna...nějaké pasáže jsem těžko rozdýchávala,tedy opravdu síla.....děkuji za úžasnou knížku

Bafy
20.08.2019 5 z 5

Naprosto skvělé pokračování už tak úžasného Sedmého nebe...... Autorka má mou hlubokou poklonu, jen by je knížkám měla povinně přidávat kapesníčky :-)
Nedoporučuji si knížky pořizovat před vydáním všech dílů, protože pak se zblázníte než vyjde další díl :-)

Gabi212
20.08.2019 5 z 5

U prologu jsem ani nedýchala. U prvního odstavce první kapitoly jsem se už na férovku rozbrečela. Dojetím, štěstím, že jsem zase S NIMI. ♥S Kassielem, Ellie a Adamem.♥ V životě jsem nebyla dějem takto fascinovaná a pohlcená. Totálně mě to rozsekalo. Mé srdce krvácelo s Ellieniným, silně bušilo pro Kassiela a vyznávalo gigantické sympatie k Adamovi. Brečela jsem a také se smála, byla jsem napnutá jak struna a také odlehčeně zasněná – byla v tom dokonalá vyváženost. V sáze Sedmé nebe je prostě všechno. A mnohem víc, než bych kdy čekala.

Brečím jako želva, protože je už konec. Brečím, protože to dopadlo takhle. Brečím, protože chci další díl. Ale i když mi autorka v Očistci několikanásobně roztrhala srdce, vložila mi do něj tolik světla, dojetí, emocí, lásky a i humorných pasáží, že jsem tím nadpozemsky přehlcená a ty úžasné dojmy z četby si v sobě uchovám NAVĚKY. ♥

„Kassieli, pověděl jsi mi příběh o tom, jak slunce milovalo hvězdy tak oddaně, že zemřelo každý večer, aby hvězdy mohly dýchat. Nyní ti ho budu vyprávět já.“ Bože, ať už je Inferno!

Vendelie
20.08.2019 5 z 5

Jedním slovem super, opět se četla sama jako předchozí díl a už se nemůžu dočkat Inferna, už aby vyšlo :)

dadulik
13.08.2019 5 z 5

Druhý diel rovnako skvelý ako prvý, ak nie lepší. Nevedela som sa od nej odtrhnúť. Už sa neviem dočkať Inferna!!!

klara7740
08.08.2019

Po dlouhé dobe super čtení. Snad nikdy jsem nepřečetl dvě knížky za měsíc.

Gabrinka9
05.08.2019 5 z 5

Ešte lepšia ako prvý diel ❤️ teraz len prežiť to čakanie na ďalší...a potom ďalší

Jana28720
04.08.2019

Rok čekání se vyplatil knihu jsem přečetla jak nejrychleji to šlo nešla totiž vůbec odložit od samého začátku je to napínavé strhující a čtené jedním dechem děkuji Ti Adrianko za úžasne čtení a napínavé čtení od začátku do konce už se těším na další díl jen si člověk nemůže nic plánovat když chce tvé knihy číst je to neskutečný ještě jsem takhle rychle jiné knížky nepřečetla opravdu skvěle napsané ????❤️

MartinaMariana
01.08.2019 5 z 5

Očistec jsem zakoupila přímo od autorky. Přišel mi nádherně zabalený s krásným věnováním a dárečky. První díl Sedmé nebe jsem si zamilovala už od první stránky a tak jsem byla maximálně rozčarovaná z toho, že ho Očistec trumfl. Děj má okamžitý spád a já ho zhltla na jeden zátah. Nemohla jsem přestat číst. Bylo to něco naprosto ohromujícího! Troufám si říct, že jsem v životě lepší knihu nečetla.

Sedmé nebe samo vypovídalo, že jde teprve o rozjezd, ale to, co mi přinesl Očistec, se dalo stěží vydýchat. Tak silné emoce jsem během četby ještě nezažila. Mnohokrát jsem si i pobrečela. Autorka by měla ke svým knihám přidávat kapesníčky.
Kéž bych k ději mohla napsat víc, ale ono se to všechno odvíjí od dech beroucího zvratu, kterým by se mnohé vyzradilo.

Celá kniha byla dokonalá, ale ten konec mi dočista vyrazil dech. Hleděla jsem na poslední slova, po tvářích mi tekly slzy a nebyla jsem schopná uvěřit... Pak jsem si pustila písničky ze seznamu a řvala jsem nanovo. Ten zážitek z četby byl velmi emotivní.

Čekání na Inferno je ubíjející. Citace z knihy mými ústy: "Vzbuďte mě, až srpen skončí."

"Think I'll miss you forever
Like the stars miss the sun in the morning sky
Later's better than never
Even if you're gone I'm gonna drive.
Lana Del Rey – Summertime Sadness"

Máca666
30.07.2019 5 z 5

Po roce čekání konečně prečteno. Nemohla jsem se dočkat a čekání se vyplatilo. Velmi krásné pokračování Sedmého nebe. Už netrpělivě čekám na Inferno.

Sejdy
30.07.2019 5 z 5

Skutečný Očistec nastává v okamžiku, kdy dočtete tuto knížku a ještě na světě není pokračování.. Děj druhé knížky ze ságy Sedmé nebe mě naprosto uchvátil. Je svižný, má tempo, příjemný spád a jako čtenář jsem nezažila okamžik nudy. Všechny hvězdy jsou určitě na místě =)

jita229
22.07.2019 5 z 5

Tak mám přečtenou tuto knihu. Autorka to popisuje tak živě, že jsem se od toho nemohla vůbec odtrhnout a četla ji jedním dechem. Je propracovaná do detailů... až to bere dech. Připadala jsem si, že jsem hlavní aktérkou děje a jsem přímo na místě, kde se děj odehrává. Moc se těším na další díl Inferno. Děj je romantický, přitom napínavý a akční.
Kniha je nepředvídatelná a to se mi na ní líbí nejvíce. Není to jako některé, kdy dopředu víte přesně, co se stane a je to stále stejné klišé... ne, tady to opravdu není a tím si mě autorka asi získala nejvíce :) Při čtení spadlo i pár slziček..
Hodnotím maximálním počtem hvězdiček!

LenčaJ.
20.07.2019 5 z 5

Opět jsem četla jedním dechem.... nemůžu se dočkat pokračování

EvaSupovic
15.07.2019 5 z 5

Druhý díl série začínající autorky mě naprosto pohltil do svého světa...nedokázala jsem se odtrhnout od čtení. Postavy jsem si zamilovala snad ještě více. Děj byl od začátku do konce naprosto poutavý. Opravdu, ale opravdu se moc těším na Inferno a tímto chci knihy vřele doporučit. Obraťte se přímo na autorku a můžete mít knihu i s věnováním.

marky67
14.07.2019 5 z 5

Když jsem otevřela knihu, byla jsem nadšená už z toho tak upřímného a láskyplného věnování. Očistec je čtivý, celou dobu vás napíná, zároveň dost mučí, ale při čtení se cítíte jako doma, jako kdybyste Ellie, Kassiela a Adama znali a bojovali s nimi proti Nebi i Peklu a při tom nacházeli vlastní sílí a odhodlanost.
Na Sedmé nebe nikdy nezapomenu a při čekání na Inferno... vzbuďte mě, až vyjde.