Očistec

Očistec https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414048/ocistecR8cSYs-KWz-.jpg 5 139 70

Sedmé nebe série

Druhý díl andělské ságy Sedmé nebe s sebou přináší zpřelámané emoce, drama, napětí a plno hořkých zvratů, které vás nenechají vydechnout. Nebe hoří a padá dolů. „Je lehké milovat světlo. Ukaž mi svoji temnotu.“ Na Elaine čekají těžké chvíle, při kterých si sáhne až na samotné dno. Není však jediná, kdo si prochází očistcem, na jehož konci možná pro nikoho nenastane spásné vykoupení. Nebezpečí narůstá a v ohrožení života není jen Elaine, ale také všichni její spojenci. Nahradí romanci tragédie? Co je to za informaci, jejíž prozrazení by přineslo zkázu celého světa? Čeho se dopustila osudová Svatá trojice provokatérů? A ta nejdůležitější otázka: Kdo je Caleb Raven?... celý text

AngelFubuki
29.01.2020 5 z 5

Druhý díl je úžasný. Četl se jedním dechem rozhodně se nemohu dočkat až si přečtu pokračování.

eva3986
29.01.2020

Děkuji za tak nádherné pokračování, po prvním díle jsem nemohla ani usnout, jak jsem byla zvědavá na další pokračování. Tento díl, jestli je to možné, je ještě lepší než ten první. S Elain jsem byla smutná i veselá. Nemůžu se dočkat dotisku.

marketa4469
21.01.2020 5 z 5

Úžasné pokračování příběhu, nemohu s e dočkat, až se mi do ruky dostanou další díly. Vůbec teď nemám chuť začít číst něco jiného, úplně mě kniha a samotný příběh pohltil.

Maruš.D
09.01.2020 5 z 5

Tak když už jsem se konečně dostala k dalším dílům, mohla jsem zažívat další zástavy srdce. A že jich nebylo málo!
Naprosto si cením toho, jak jsou knihy propracované, promyšlené, nastudované a předané nám ostatním.
To že si postavy zamilujete už v prvním díle je samozřemost a zde už jen prožíváte všechny strasti a slasti s nimi. :D Trpíte, cítíte lásku, ztrátu, znovu nalezení a mnoho dalšího. To, čím si všichni prochází je neskutečné.
Zároveň s tím naprosto miluju to, jak nás paní Adrianka zasvětila do nejen Andělského světa ale všeho okolo a mne osobně knihy velmi motivují. Bravo Adri!!! :-)))

Nurbanu
05.01.2020 5 z 5

Ještě lepší čtení než předchozí díl. Postavy se vyvíjejí, příběh se posune tam, kam tušíte, ale přesto to nečekáte a zaskočí vás to. No a konec?! Wow! Trpím, budu trpět a myslet na Ellie a ostatní, dokud nebudu držet další díl.

Dajenka
24.12.2019 5 z 5

Adrianko, děkuji za tak vydařené pokračování, po prvním díle jsem nemohla ani usnout, jak jsem byla napnutá. Díl nezklamal, nýbrž je ještě lepší než první díl. Díky bohu, že jsem četla všechny díly během 4 dnů, protože kdybych měla čekat na vydání dalšího dílu, to bych asi nepřežila. Jedním slovem DECHBEROUCÍ! ❤️

dreamertyna
22.11.2019 5 z 5

Musím si vypůjčit pár slov z knih, které mi utkvěly v hlavě a to: ,,Skvělé. Fantastické. Růžové. Přímo žvýkačkově radioaktivní. " Tato slova myslím ale naprosto vážně. :) I když dávno nejsem young adult, příběh mě naprosto pohltil. Musím se také přiznat, že když jsem začala číst první díl, měla jsem jisté obavy, protože jsem se v českých autorkách převážně vždy zklamala ale teď jsem tak ráda za Adrianku!!
A teď zpět ke knize.
Na začátku jsem utrpěla menší infarkt a hltala každé slovo. Hlavní hrdinové vás nenechají ani chvilku v klidu a prožíváte s nimi jejich radosti a útrapy až do konce.
V polovině příběhu se mi chtělo křičet nahlas on si tě pamatuje!!! Už se k sobě vraťte!!! :D Jenže pak zase znejistíte a nutí vás to číst dál a dál.
Kniha vás vytrhne od všedních věcí a vezme vás do světa, kde se fantazii a lásce meze nekladou.
DOPORUČUJI knihu všemi deseti. :)

eva3986
18.11.2019

Dobrý den,
nemůžu tuto knihu nikdy sehnat. Neprodáváte jí náhodou někdo?

katerina2660
12.11.2019 5 z 5

TOP kniha... první, druhý díl prostě paráda... další dva díly už má pro mne ježíšek schovaný...takže bohužel si trošku počkám, ale o to hezčí pak budou vánoční svátky až si dárečky rozbalím... Jak jsem psala u prvního dílu - nejsem věkově cílená skupina (YA), ale jsem už... no prostě 40 už mi bylo před pár lety... ale sakra - ten příběh je tak úžasný, že musí zaujmout všechny generace! Je to tak čistý, krásný příběh, plný lásky, napětí, slz, smíchu... tento druhý díl byl super - fandím všem a ten konec??? cože?? četla jsem ho dvakrát jak jsem byla překvapená!

Adrianko, fandím Vám jak jen můžu a Váš příběh všude doporučuji a doporučovat budu.....

Kamik77
09.11.2019 4 z 5

Takže, Očistec není očistec (viz můj komentář u Sedmého nebe). Každopádně je to holčičí kniha. Autorce tleskám.

sylva8672
06.11.2019 5 z 5

I tento díl byl plný napětí, zvratů naděje a lásky a od děje jsem se nemohla odtrhnout. Nemůžu se dočkat dalšího dílu

Lokajka
17.10.2019 5 z 5

No tak to byla bomba. Po prvním díle jsem se těšila na pokračování a musím napsat, že je druhý díl senzační ještě víc než první. Úplně jsem si zamilovala Adama, místy měla chuť něčím plácnout Kassiela a trpěla jsem s Ellie. Jsem hrozně ráda, že mám všechny díly ve své knihovně. Těším se až začnu číst Inferno a nejvíc, až vyjde čtvrtý díl.

Sianka
17.10.2019 5 z 5

Nevěřila bych, že mě zrovna tato tématika tak zaujme, ale je to asi jako se vším, hodně záleží na nápadu a umění ho předat dál v té správné formě. Samozřejmě každému sedí něco jiného, mně rozhodně sedí tento způsob vyprávění.

jaspis
14.10.2019 5 z 5

Tenhle díl mě vcucl během první věty, semlel, sežvýkal, vyždímal, roztrhal, rozemlel na prášek a vyplivl úplně rozbořenou na konci se zlomeným srdcem. Ještě, že už mám i třetí díl. :-)

simona5966
14.10.2019 5 z 5

Úžasná kniha. Po přečtení Sedmého nebe jsem hned musela přečíst i Očistec, který je ještě lepší. Nemůžu se už dočkat třetího dílu Inferno.

lenka3691
13.10.2019 5 z 5

Super pokračování příběhu ????

EllenkaIlon
10.10.2019 5 z 5

To jak jsem prožívala Sedmé nebe, je nic proti Očistci. Je to tak úžasně silný příběh, že nemůžete ani jíst, ani spát. Právě prožívám svůj vlastní očistec a díky tomuto, zvládám vše tak, jak bych si ani ve snu nedokázala představit. Dodává mi sílu, energii a pocit, že na to nejsem sama ????????????
Jen jsem rozčarovaná z konce - takhle to přeci nesmí skončit ????????????

Pavlinalebu
08.10.2019 5 z 5

Očistec ❤️

To opravdu ano ???? . Kniha je naprosto skvělá a neskutečná jako celý fascinující příběh. Opět nebylo možné se od knihy odtrhnout, dychtila jsem po poznání pokaždé, když jsem dočetla kapitolu.
Závěr knihy mě dostal natolik, že jsem se budila ze spaní a prosila Ellie o návrat a Kassiela o to, aby ji našel a přivedl ji nazpět domů ❤️.

Děkuji autorce, za to, že u toho můžu být a že můžu prožívat příběh Ellie a Kassiela. ❤️

Amitiel76
03.10.2019 5 z 5

Druhý díl této andělské ságy, ve mě opět zanechal hluboké dojmy. Snad ještě hlubší, než jeho předchozí část, ze které jsem byla po právu nadšená.
Knihu otevírám v době, kdy sama prožívám bolestné životní období. Svůj vlastní očistec... O to víc, mě stránky oslovovaly. Některé věty, myšlenky, pocity... jakoby mi mluvily přímo z duše. Jakoby přesně vystihovaly, co právě prožívám a cítím. A já v knížce nacházela sama sebe.
Samotný příběh, je plnou náručí emocí. Lásky, přátelství, zrady i odpuštění. Od prvních řádek vás pohltí, a nenechá odejít, dokud nebudete na konci. A na konci si budete přát, aby se ta kniha alespoň o kousek natáhla. Přidala aspoň sto stránek, a vy se nemuseli rozloučit. Protože právě to, je opravdu těžké....
Adrianko děkuji. Děkuji, že jsem tu mohla být

Citát : " Tohle je svět, který jsi pro mě stvořil, ale proč už nejsi jeho součástí? Dřív jsi byl světlem a lékem, teď jsi nocí a bolestí. Nikdy tě nepřestanu milovat. Nikdy na tebe nezapomenu. "

" Nebe hoří a padá dolů a sráží mě k zemi sebou. "

Kulhy1993
01.10.2019 5 z 5

Nádherná kniha, miluji každou stránku. Procítěná, nepředvídatelná, úžasná. Jedním slovem doporučuji!