Očistec

Očistec https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414048/ocistecR8cSYs-KWz-.jpg 5 139 70

Sedmé nebe série

Druhý díl andělské ságy Sedmé nebe s sebou přináší zpřelámané emoce, drama, napětí a plno hořkých zvratů, které vás nenechají vydechnout. Nebe hoří a padá dolů. „Je lehké milovat světlo. Ukaž mi svoji temnotu.“ Na Elaine čekají těžké chvíle, při kterých si sáhne až na samotné dno. Není však jediná, kdo si prochází očistcem, na jehož konci možná pro nikoho nenastane spásné vykoupení. Nebezpečí narůstá a v ohrožení života není jen Elaine, ale také všichni její spojenci. Nahradí romanci tragédie? Co je to za informaci, jejíž prozrazení by přineslo zkázu celého světa? Čeho se dopustila osudová Svatá trojice provokatérů? A ta nejdůležitější otázka: Kdo je Caleb Raven?... celý text

Artep071
10.02.2024 5 z 5

Wuau... Tak to bylo šílené :)

Dani3
25.12.2022 3 z 5

(SPOILER) Velmi emotivní díl, prostředek mi ale přišel zbytečně natahovaný. Asi bych knihu více ocenila, kdyby nebyla zasazena do středoškolského prostředí a hrdinové byli o něco starší.

I když hlavní dvojicí jsou Elain a Kassiel, tak pro mě je Adam pořád nejvýraznější postavou.
Konečně jsem se dozvěděla, proč vlastně padl, ale pořád má kolem sebe hodně tajemství, na které bude muset přijít i on sám.

Konec byl nejzajímavější, jsem zvědavá, kam Ellie její cesta v dalším díle zavede.

Bryel
06.08.2022 5 z 5

Očistec je fenomenální jízda plná silných emocí! Vtahlo mě to neskutečně a první polovinu knihy jsem dojetím obrečela. Několikrát! Což se mi moc nestává.. Neskutečně chytlavé čtení nabušené silou, láskou a přátelstvím. Závěr mě naprosto strhl a navnadil k pokračování této překrásné série.

evineckY
21.04.2022 5 z 5

Perfektní pokračování oblíbených andělů !
Opět doporučuji milovníkům andělů, romantiky a napětí.
Skvělý konec a návnada na další díl a krásné poděkování :-)

spoiler:
Pohladila jsem Kassiela po tváři a políbila ho. „Nejsem hrdá jen na to, že se můžu nazývat ženou velitele, ale hlavně na to, že jsem tvojí ženou. Každým dnem se za to cítím být víc a víc poctěna, protože tě každým dnem miluju čím dál víc. A to se nikdy nezmění.“
Kassiel se dojatě usmál a opřel si své čelo o mé. „A já jsem poctěný tím, že mám ženu, jako jsi ty. Odvážnou, inteligentní, svéráznou, osobitou, empatickou, krásnou,
spravedlivou, ochranitelskou a taky…“ Podíval se mi do očí a vytvořil legrační grimasu. „Dost svéhlavou, temperamentní a umíněnou.

Staří mistři vyobrazovali anděly s křídly. V očích lidí tak posilovali záchvěv víry.
Mí andělé se křídly nepyšní, přesto tyto modly skutky převýší.

Vee064
26.11.2021 4 z 5

(SPOILER) Skvělé pokračování více nabyté akcí. SPOILER. Na začátku mi bylo líto Ellie, když si na ní nemohl Kasiel vzpomenout a nakonec se ukázalo že si ji pamatoval ale jen to hrál... To mi bylo neuvěřitelně líto a jeho bych nakopala někam . KONEC SPOILERU. Jinak trochu mám problém s kapitoly, které jsou na mě docela dlouhé. Ale stoprocentně doporučuji.

Dagmar108
22.08.2021 5 z 5

Krásná kniha

lenka7679
03.04.2021 5 z 5

Skvělé pokračování, propracované, neskutečně chytlavé a čtivé.

cukrovka
12.03.2021 5 z 5

Čtivě napsané pokračování. Příběh je plný emocí - lásky, zrady, přátelství, pomsty, odpuštění. Autorka dokáže skvěle vtáhnout do děje, který je svižný, napínavý a romantický. Otevřený konec nás láká k dalšímu dílu, který mám naštěstí po ruce.

AniDi
18.02.2021 5 z 5

Bezva pokračování, napínavé a zajímavé. Jsem zvědavá jak celá série dopadne.

Maki09
08.10.2020 4 z 5

Přečteno jedním dechem. Jakmile jsem začala číst nemohla jsem přestat, a když jsem dočetla, byla jsem ráda, že mám po ruce další díl abych se na něj mohla hned vrhnout. Určitě doporučuju.

DreamerX9
11.09.2020 3 z 5

Pokračování bylo lepší než předchozí díl bylo zde více děje, nový spád a otevřený konec. Těším se na pokračování.

Soňa887
29.07.2020 5 z 5

Super pokračování.vsem doporučuji

zinon
03.07.2020 5 z 5

Abych byla upřímná, tak od druhého dílu jsem se nemohla odtrhnout. Na rozdíl od prvního dílu je tento psán dle mého názoru čtivěji. Opravdu moc se mi to líbilo. Jediné, co mi vadilo je, že jsem odhadla, kdo Elaine je a také kdo je ten konspirátor....takže se překvapení nakonec nekonalo, což je škoda.

Mady584
13.06.2020 5 z 5

Tato kniha mě tak vtáhla do děje, že jsem pomalu ani nevěděla, co se děje v reálným světě.
Rozhodně tuto knihu doporučuji, nebudete litovat. Děkuji Adri
Už se těším na 3. díl.

Evik2812
03.05.2020 5 z 5

super, byla jsem vtažena do děje, ani jsem nedýchala, prožívám vše, jako bych byla hlavní hrdinka. 1.díl bylo zahřívací kolo a uvedení do děje. Druhý díl mě pohltil. Nedalo se od ní odtrhnout, Děkuji Adri
Už se těším na 3.díl.

AAAMarket
24.04.2020 5 z 5

Wow, to je naprosto strhující čtení. Tu knihu nejde odložit. Mám z toho smíšené pocity a chvění v břiše. Věrné přátelé co za sebe dýchají a pak..... Kassiel zase sám???? Rve mi to srdce. Nemůžu se dočkat pokračování. Děkuji Adri

Zlatovlas
12.04.2020 5 z 5

Tak tohle byla smršť!!! Za mě nejlepší díl celé série! V jednu chvíli jsem řvala jak želva a za chvíli se zase chlamala jak blázen. Přečetla jsem za pár hodin. Top strop!

barbb8k
10.04.2020 5 z 5

Wow tuto knihu jsem četla doslova na jeden zátah. Nedalo se od ní odtrhnout, protože jsem nikdy nevěděla co bude následovat v další kapitole a aby to náhodou nezměnilo celý děj...
V knize je hodně částí kdy jsem měla motýlky v břiše, ale je tu více smutných částí. Myslím že toto je nejsmutnější díl z celé série.
U této knihy jsem asi vypotřebovala celou krabičku kapesníků, jak jsem strašně brečela...

Adýsek
08.04.2020 5 z 5

WOW! Po prvním díle jsem byla uchvácena tím naprosto originálním příběhem, jediné co mi nesedlo byl Kassiel a Elaine - nevím nějak mi nesedli chováním a tak jsem se bála, že to bude pokračovat, ale....nestalo se, stejně jako Adam se Skylar v prvním díle mi v druhém díle přirostli k srdci i Kassiel a Elaine. Příběh byl neskutečně čtivy, plný nečekaných zvratů. Ta informace kterou v sobě Elaine nosí mě fakt překvapila... Po dočtení jsem asi 10 minut koukala do blba a přemýšlela o tom všem, nevím jak u ostatních, ale to je pro mě záruka dobré knihy - že mě donutí o všem přemýšlet i po skončení příběhu....Moc děkuji!

vinebitch
06.03.2020 5 z 5

Velmi krásné pokračování už i tak nádherného prvního dílu. Přijde mi, že obě dvě knihy jsou si sobě rovny a i když je každá jiná a výjimečná, užívala jsem si jejich čtení stejně :) Nemůžu ji víc vynachválit. Strašně se mi líbí výrazy, které autorka používá a já jen nerada knihu pouštěla z ruk, teď hurá na třetí díl!