Inferno

Inferno https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420593/inferno7f3Lyn-A7H-.jpg 5 115 50

Sedmé nebe série

Nastal úpadek dne. Teprve teď začíná ta pravá štvanice. Svatá trojice provokatérů padne z očistce do nelítostného inferna, při kterém přijdou takřka o vše. Kam až je jejich strastiplná pouť zavede a co všechno budou muset zakusit skrz slzy a bolest? Navažská legenda o Havranovi prorokuje Elaine oběť nejvyšší. Není však jediná, kdo je odsouzený k zatracení. Ať už se snažíš sebevíc, tak či tak o něj přijdeš… Co když osud nelze zvrátit, protože to tak celé někdo důkladně naplánoval a protože to byla jediná možnost, jak zachránit světy? Třetí pokračování strhující andělské ságy Sedmé nebe s pasážemi i z pohledu ostatních hrdinů vás naprosto pohltí. Budete si muset amputovat rozštěpené srdce a odvrhnout ho. Veškerá světla kolem vás budou pohasínat, ale vy musíte pokračovat dál s vědomím, že vám v cíli odezní poslední requiem, které s lačnou dravostí prahne i po vašich nejdražších. Tak jako předchozí díly, rovněž Inferno je hodno svého jména.... celý text

TinaStar
10.10.2019 5 z 5

Přečetla jsem Inferno jedním dechem za přibližně dva dny, nešlo se odtrhnout. Stejně jako u předchozích dílů, jsem se smála i smutnila, ale vše mnohem intenzivněji, protože graduje nejen příběh, ale i vztah k jednotlivým postavám. Stejně jako někteří čtenáři níže přemýšlím, jak napsat recenzi a nic neprozradit těm, kteří ještě nečetli nebo nedočetli. Je to strhující, uchvacující a nenechá vás to spát. Dokonale propracovaný příběh! Odpočítávám minuty do vydání Soudného dne!!

Pavlinalebu
08.10.2019 5 z 5

Drahá Adri ❤️,

v sobotu jsem dočetla Inferno.
Jediné slovo...

PANEBOŽE! ❤️

Kdo zná tento příběh, tak ví, že celý příběh Ellie a Kassiela je od prvního dílu do detailů propracovaný a je takřka nemožné se od knih odtrhnout.
Ani jednou jsem se nenudila a jen hltala co bude dál. Dokážete vtáhnout do děje, který graduje od začátku až do konce.

Už teď se velmi těším na Soudný den! ❤️❤️❤️

Věřím ve Vás Adri! Jste výjimečná osobnost a jsem moc ráda, že jsem Vás a příběh Ellie a Kassiela mohla poznat. Je ve Vás všech tolik světla ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️.

Kulhy1993
01.10.2019 5 z 5

Úžasná kniha, už se nemůžu dočkat pokračování, jsem napnutá jako kšandy! :-D

M.B.
27.09.2019 5 z 5

Úžasné... Jako vždy ❤️. Příběh se konečně pořádně rozvinul a dovídáme se tak větší část toho, jak vše začalo. Trochu mi přišlo, že se opakují některá slovní spojení a je pořád omíláno Adamovo rebelanství. Ale to je jen malililinkatý detail, který hravě převálcuje krásný příběh, úžasná fantazie a ještě úžasnější Kassiel & Ellie. Adrianko, děkujeme ❤️

barbb8k
21.09.2019 5 z 5

Napsat recenzi a dávat si pozor, abys nenapsal ty důležitý věci je hrozně těžké.
Celá série Sedmého nebe je něco tak úžasného že si toho nejde nevšimnout.
Hlavně ten konec, Adri jak jste mi to mohla udělat!!!!!!
Tak jo, dost naříkání, a teď kde začít.... Inferno je první knížka, kde mi slzy tekly radostí a jinde smutkem, každá stránka je plná děje a řádek napětí.
Už je to dlouho co jsem kontrolovala počet stránek do konce a říkala že to nemůže být už konec, protože když si někoho oblíbím a někdo mu potom ubližuje, je to na mě moc. (A v této knížce to bylo hlavně na konci... Dokonce dvakrát. :-|

Všechny autorky mají schopnost vtáhnout čtenáře do svého příběhu tak moc, že ho nechtějí opustit a Adri zrovna tak.
(Už mi připadá, že znám její myšlení ,,Tak tady to začíná být nejnapínavější z celé série... hmmmm tak tady jim to ukončím... Aaaaaaa.)

Ale i přes to všechno se mi knížka hrozně moc líbila a nevím jak dlouho vydržím čekat na další díl.

A ještě k nádherné obálce.... Když jsem knížku dočetla a podívala jsem se na ni, uvědomila jsem si že to k ději úplně sedí.

Lenka_S
21.09.2019 5 z 5

S velkou nedočkavostí jsem se s Elaine vydala na cestu za poznáním sebe samé a místo toho mě čekala cesta za záchranou světa. Opět musím sklonit poklonu autorce za napínavé čtení, které vás nenechá ani na chvíli v klidu. I přes nervydrásající situace dokázala příběh odlehčit Adamovými sarkastckými hláškami, které mě nejednou donutily uchechtnout se nahlas. V tomto díle to u mě Adam vyhrál na celé čáře. Jedno velké zklamání jsem si však prožila na samem knoci, když jsem zajistila, že sága bude mít ještě jeden díl a ten je zatim v nedohlednu!

alexisia
16.09.2019 5 z 5

Ako napísať recenziu bez toho, aby človek sa nepreriekol a nenapísal dôležité momenty z knihy? Je to veľmi ťažké, lebo mám neuveriteľné nutkanie odcitovať najzaujímavejšie časti, avšak ak by som ich mala uverejniť, musela by som nakopírovať celú knihu. Kniha je jednoducho úžasná, sled udalostí je neskutočne prepracovaný, táto kniha nám mnohé vysvetlí z toho, čo bolo v predchádzajúcich knihách pred nami obyčajnými smrteľníkmi skryté. Aj keď stále nevieme ako sa volá Adam. No, no, no, pani spisovateľka, takto nás naťahovať. Mohla by som písať neskutočné ódy na knihu, ale každá takto napísaná by bola v porovnaní so skutočnosťou iba plytkým chválospevom. Najlepšie je, keď si ju prečítate. Kniha Vás dojme, rozplače, rozosmeje, nahnevá, prekvapí, a opäť sa do všetkých hrdinov nanovo zamilujete. Ak by som mala možnosť v reálnom živote byť súčasťou takéhoto príbehu, za predpokladu, že by takýto svet medzi nebom a zemou existoval, a bola by mi ponúknutá možnosť sa ho zúčastniť len ako osoba z periféria alebo iba ako člen komparzu, beriem túto možnosť všetkými desiatimi. Myslím si, že každá ľudská bytosť dúfa, že má strážneho anjela.

terri9038
14.09.2019 5 z 5

Celá série sedmého nebe je tak úžasná že ani nevím kde mám začít. V infernu jsou okamžiky kdy nevím jestli plakat nebo se smát. I když na pláč i smích v určitých částech došlo. Pri čtení má člověk od začátku do konce husí kůži. Už dlouho se mi nestalo abych pořád kontrolovala knihu kolik mi ještě zbývá stran s doufanim že přece ještě nemůže být konec. Už se těším na poslední díl a nevím jak se mi podaří to čekání vydržet a nevyskocit napětím z kůže :).

Lenka.
13.09.2019 5 z 5

Adri,byla pro mě čest číst další pokračování Vaší úžasné ságy.Děj byl napínavý a emočně velice silný.Je v něm cítit víra jak v sebe,tak i v toho druhého.Překonat vlastní strach,být silný,obětavý,chránit druhé a dokázat i nemožné. Současně být laskavý,pokorný a milující.Děkuji Vám krásné čtení a obal knihy je nádherný,přeji hodně čtenářů !

Michala479
13.09.2019 5 z 5

Dobrý den Adri.....
Přemýšlela jsem jak tuto knížku popsat,"Woow" s tisíci vykřičníky by nebylo dostačující. Taky nechci vyzradit ty zásadní události ????????,ale je to tak těžký, že nevím jak to napsat. Ta knížka je totiž plná úžasného děje na každé stránce.Na každém řádku zápletka, rozuzlování, vzpomínky,jak to potom do sebe všechno zapadá ...no ty emoce na jediné stránce-směju se,tečou mě slzy,rozedere mě to na kousky a pak zas uklidňuje, a těch stránek je 406!!! Víte co to se mnou dělalo,to se nedá slovy popsat,to se prostě musí ten děj prožít! Prožít ho s nima,žít ho,slovo od slova,řádek po řádku.... Probouzející se ze vzpomínek Ellie, a ten její útěk, ukrývání, a jak se snaží dát všechno do pořádku...Ale co mě dostalo na kolena,je ten úryvek, jak je v utajení, řítí se po silnici a proti ní jede Kassiel, který jí nevidí,jen jí nějakým způsobem cítí. Setkají se, pohladí ho,a přesto se s ním loučí,odchází se slzami v očích....Ještě větší emoce a říz, tomu dodá děj, který se odehrává před celím jejich setkáním. To celé nabere na síle ,s člověkem to zamává,až pak lapá po dechu. Ale přiznám se, že jsem o dech přišla několikrát. Hned na to jak Adam nemůže z jeskyně ven,nebo zatčený Kassiel ....ale asi by to spíš byla větší slohová práce, než komentář ke knížce. Jen chci říct, že mě byla čest ,číst tak naprosto úžasnou,propracovanou a živou knížku. Dáváte do toho vše,je to cítit z knížky,jen těžko k ní něco přirovnávat. Děkuji moc za to,že jsem mohla být její součástí.S pozdravem Míša.

Ještě něco k precizně propracované obálce knihy....
Je to precizně propracovaný,jiný by na tuto knihu ani nepasoval.Po přečtení té úžasné knihy zjistíte,že ten obal vyjadřuju úplně všecho,každý řádek i slovo z děje....už jen při pohledu vidím co se tam všechno odehrálo,a taková knížka a obal má být.Aby se vryla do mysli,a při dalším pohledu,pak na již přečtenou knížku ,neodoláte a znovu se začtete,