Sedmé nebe

Inspektorka Lindsay vyšetřuje záhadné zmizení. Protože se jedná o syna bývalého kalifornského guvernéra, velmi prominentní osoby, je pod obrovským tlakem nadřízených i médií. A do toho pátrá po sériovém žháři. Oba případy mají jedno společné: dotýkají se společenské smetánky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28382/sedme-nebe-28382.jpg 4.479

Ženský vyšetřovací klub (7.)

The 7th Heaven (2008)

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Alpress

cukrovka

Čtivé, napínavé.

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

čef

Samozřejmě velmi příjemné čtení o nepříjemných věcech jako vraždy, loupeže, žhářství, zharašené charaktery a tak podobně. Na naše hrdinky občas někdo vyzraje nebo zneužije jejich ženství, ale kdo se směje nejlépe? Opravdu žijeme v sedmém rozežraném nebi, ale jak ví nejen latiníci Nobis post diluuium conputatur.

jurass1976
12.11.2017

Klasika ale má svou kvalitu

March
28.09.2017

Zase za plný počet. Kniha mě totalne pohltila. Jednotlivé zápletky byly skvělé, napínavé, po skončení knížky jsem si přála, ještě aby neskončila, jak mě to vtahlo. ....opět skvělé dílo od JP, doporučuji!

ivoiro
15.08.2016

Hodně zajímavá kniha. Namůžu sice udělit plný počet bodů, ale určitě sáhnu i po dalších dílech.

koki.veru
26.02.2016

Opět super kniha, napětí, dobrodružství, skvělé postavy, skvělý děj.

Evus
07.05.2014

Moje první kniha o Ženském vyšetřovacím klubu. I když příběhy s Alexem Crossem mě nějak baví víc (možná proto, že už jsem jich přečetla tolik a Alexe i jeho rodinu tak trochu "znám"), i tohle byla příjemná oddechovka na odreagování

gabbys
10.07.2013

Napinave az do konce,dobre se mi tenhle autor cte..:)

malen
13.01.2013