Sedmé nebe

Sedmé nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28382/sedme-nebe-28382.jpg 4 116 18

Inspektorka Lindsay vyšetřuje záhadné zmizení. Protože se jedná o syna bývalého kalifornského guvernéra, velmi prominentní osoby, je pod obrovským tlakem nadřízených i médií. A do toho pátrá po sériovém žháři. Oba případy mají jedno společné: dotýkají se společenské smetánky.

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

The 7th Heaven , 2008

konicekbily
27.03.2023 5 z 5

Více zápletek skloubených do sebe a krátké kapitoly daly autorovi možnost vytvořit velice čtivý příběh, ve kterém není žádná nuda. Hrdinky nejsou bez chyby, ale autor vše nakonec vysvětlí - vše jsem pochopil a jsem spokojen.

cukrovka
13.01.2021 4 z 5

Přečteno znovu abych si oživila příběh a udržela kontinuitu série. Ani napodruhé příběh nezklamal. Na sérii se mi líbí krátké kapitoly, které zvyšují čtivost příběhu. V každém díle se objevují psychopati, kteří si myslí, že můžou rozhodovat o životech druhých. Čtivé a oddychové.

AlenaF
28.12.2020 5 z 5

Napínavé do poslední stránky. Dobrá detektivka.

moudivlacek
26.01.2020 4 z 5

Rychlé, napínavé, skvělé čtení o Holoubkovi a Jestřábovi, kteří se rozhodli, že budou brát osudy některých vybraných lidí do vlastních rukou. Jsou krutí a namyšlení. A také je tu pohřešovaný těžce nemocný Michael, o kterém si každý myslí, že byl určitě zavražděn. Yuki má proces s poslední osobou, která ho údajně nejen viděla. Bohužel nemá ani tělo Michaela a ani žádné pádné důkazy. Linds přijde o dům. Její přítel Joe má tušení, že kolega Lindsey - Rich, je možná něco víc než parťák. A také Claire má své překvapení.
Dobrá detektivka.

novina
26.07.2019 5 z 5

Díky krátkým kapitolám velmi čtivé. Příběh je zajímavý a Lindsay mi byla moc sympatická. Konec byl na mě trochu zkrácený, ale i tak si zaslouží pět hvězdiček.

Merlinit
02.03.2019 4 z 5

Příjemná detektivní jednohubka.

cukrovka
03.08.2018 4 z 5

Čtivé, napínavé.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

čef
09.02.2018 5 z 5

Samozřejmě velmi příjemné čtení o nepříjemných věcech jako vraždy, loupeže, žhářství, zharašené charaktery a tak podobně. Na naše hrdinky občas někdo vyzraje nebo zneužije jejich ženství, ale kdo se směje nejlépe? Opravdu žijeme v sedmém rozežraném nebi, ale jak ví nejen latiníci Nobis post diluuium conputatur.

jurass1976
12.11.2017 4 z 5

Klasika ale má svou kvalitu

March
28.09.2017 5 z 5

Zase za plný počet. Kniha mě totalne pohltila. Jednotlivé zápletky byly skvělé, napínavé, po skončení knížky jsem si přála, ještě aby neskončila, jak mě to vtahlo. ....opět skvělé dílo od JP, doporučuji!

ivoiro
15.08.2016 4 z 5

Hodně zajímavá kniha. Namůžu sice udělit plný počet bodů, ale určitě sáhnu i po dalších dílech.

koki.veru
26.02.2016 5 z 5

Opět super kniha, napětí, dobrodružství, skvělé postavy, skvělý děj.

Evus
07.05.2014 4 z 5

Moje první kniha o Ženském vyšetřovacím klubu. I když příběhy s Alexem Crossem mě nějak baví víc (možná proto, že už jsem jich přečetla tolik a Alexe i jeho rodinu tak trochu "znám"), i tohle byla příjemná oddechovka na odreagování

gabbys
10.07.2013 5 z 5

Napinave az do konce,dobre se mi tenhle autor cte..:)

malen
13.01.2013 4 z 5