Sedm stupňů do pekla

Sedm stupňů do pekla https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187636/sedm-stupnu-do-pekla-187636.jpg 3 24 7

Dvě detektivní novely z naší současnosti. První (Sedm stupňů do pekla) odhaluje typ parazita, který se kriticky vyjadřuje k současnému dění a přitom kamufluje protispolečenské jednání a vraždy. Druhá (Předpověď minulosti) líčí kriminalitu vyplývající z machinací kolem nemovitého majetku.

rafan65
17.05.2019 5 z 5

Moc dobrá kniha

sazamala
28.07.2018 4 z 5

První část se mi četla lépe a víc mě zauja než ta druhá.V druhé mi hlavní hrdina přišel jako nějaký ztroskotanec.Ale jinak pěkné a pohodové čtení.

Vojslava
06.10.2016 3 z 5

Dojem z oněch dvou detektivních novel je stejně šedivý a nevýrazný jako doba, kdy se to celé odehrává. Ne že by byly nejasné motivy nebo provedení, ale zdání papírovosti počínaje případy a konče hlavním hrdinou je nejsilnější známkou průměru. Rozhodně z české detektivky tohoto období znám i lepší kousky.

kika 13
07.09.2016 3 z 5

Povídky dobré čtení.

Ben Nevis
29.08.2016 3 z 5

Hezký výlet nazpět do komunismu. Nedivím se, že leckterým lidem chybí pracovní morálka pana Martina.
Autorka je asi zamilovaná do neudržovaných vil, protože oba příběhy spojují staré nemovitosti a emigrace. Kdysi tato témata měla nádech zakázaného ovoce, dneska zbyl jenom průměrný detektivní příběh s nesympatickými postavami.

Prateri
03.01.2014 4 z 5

Povídky moc ráda nemám, protože sotva se člověk začte, tak je konec. Ale tyhle se mi líbily.Ta druhá - Předpověď minulosti - se mi líbila víc.

Katuska001
30.08.2013 4 z 5

Dva pěkné detektivní příběhy, kde detektivem se náhodně stává účastník příhod Petr Martin. Místy mě povídky hodně strhly.