Sedm sester

Na luxusní sídlo Atlantida na soukromém poloostrově ženevského jezera se sjíždí z různých koutů světa šest mladých žen, které přivedla domů smutná událost: smrt jejich adoptivního otce. Každá ze sester dostává jako dědictví i dopis s údaji, podle nichž může najít svou biologickou rodinu. A tak se nejstarší ze sester, půvabná překladatelka Maia, ocitne v Brazílii, kam ji souřadnice z otcova dopisu zavedou. V Riu de Janeiru se s pomocí místního spisovatele Floriana vydává po stopách vznešené akdysi mocné rodiny Aires Cabralových a zjišťuje, že při odhalení záhady svého původu se musí vrátit o několik generací zpátky. K prababičce Izabele, která se během stavby slavné sochy Krista jako již zasnoubená osmnáctiletá dívka dostává s rodinou hlavního architekta projektu do Paříže, kde se vášnivě zamiluje do mladého sochaře Laurenta. Jejich tajná láska pokračuje i v Riu, a ačkoli se Izabela kvůli rodičům provdá za svého urozeného snoubence, nezůstane bez následků… Maia během pátrání po pohnutých osudech žen ze své rodiny propadá víc avíc kouzlu rodného Ria, ale ikouzlu svého sympatického průvodce. Cesta do minulosti jí pomáhá smířit se s nešťastným rozhodnutím v mládí, které po léta tajila…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/311880/sedm-sester-RKx-311880.jpg 4.671

Sedm sester (1.)

Vydáno:, Víkend

The Seven Sisters (2014)

Kniha Sedm sester

klarka61

Knížka hezká, ale žádné wau se nedostavilo. Rozhodně kniha Půlnoční růže by lepší. Spoiler: Myslím si, že ten malý kluk, kterého Bel zachránila v Paříži, bude mít ještě velmi výraznou dějovou linku

pavpaz

Nádherný příběh, moc hezky se četl. Jen jsem si říkala, že celou dobu se příběh pomalu rozmotával a u konce to bylo takové rychle shrnuté, některé části příběhu. Už mám nachystaný druhý díl ke čtení.

Jirinamac

Není to příběh jen jedné osoby, ale o tajemství všech osob se čte moc pěkně. I když je to jen smyšlený příběh, tak je zajímavé i čtení o Paříži, Riu a soše Krista Spasitele. Konec je otevřený, tak myslím, že po přečtení posledního dílu nás ještě čeká velké překvapení. Už se těším na pokračování.

Leeena321

Knížka se mi moc líbila. Těším se na další díly.

Simii45

Příběh Izabely se mi moc líbil i když byl smutný. Kniha se cetla skvěle, těším se na další příběh.

Toňula

Další pozoruhodná kniha mé oblíbené autorky, trochu jsem se obávala, co mohu od 1.dílu tak rozsáhlé série čekat, ale Maiin příběh nezklamal, opět prolínání minulosti se současností, odhalování tajemství minulosti, které umí autorka podat s laskavostí a lidskostí, přesto nesklouzává ke sladkobolnosti, jak by se dalo u takového příběhu očekávát. Už se těším na další díl.

Tiffany

Čtivá.. moc hezky jazykově odvyprávěný příběh s historickým odkazem . Originální námět.

Babo

Jak já jsem se na tuto knihu těšila. Nakonec je pro mě velkým zklamáním .2x jsem ji dala šanci,ale odkládám ji . Je to taková málo uvěřitelná pohádka a momentálně na ni nejsem naladěná .A to mám pohádky ráda , třeba O červené Karkulce ,,,,,