Černý čáp

Černý čáp

Je půlnoc. Hrozný sen se stává skutečností. Obrovský černý čáp se svými ďábelskými mláďaty provozuje v hotelu Erkerhof své nekalé rejdy. Kyra, Lisa, Nils a Chris ho musí zastavit. Ale jak bojovat s ptačím démonem, který je pronásleduje labyrintem hotelových chodeb? Dědovy zápisky o ďábelském baronu Moorsteinovi, prvním majiteli Erkerhofu, které najdou ve staré kronice, přivedou přátele na spásnou myšlenku: Nesouvisí řešení s minulostí prastaré budovy? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1358/sedm-peceti-cerny-cap-1358.jpg 4.147

Sedm pečetí (2.)

Sieben Siegel - Der schwarze Storch (1999)

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Babouš
08.08.2015

V dětství na mě hodně zapůsobilo vykreslení starého hotelu a bludiště jeho chodeb. I dnes pořád obstojně napsané a s dobrou mystickou atmosférou.

Horxus
14.01.2012