Hrobka stínů

Hrobka stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237787/bmid_hrobka-stinu-237787.jpg 4 26 7

Závod na život a na smrt zavede Jacka a jeho přátele do mauzolea v Halikarnassu. V troskách tohoto divu antického světa se musejí vypořádat se svými vlastními vnitřními obavami a účastnit se epické bitvy s nepřáteli ze záhrobí. Na scéně se opět objeví lidé, o kterých si Jack a jeho přátelé mysleli, že už je nikdy neuvidí. Události se však nakonec odehrají úplně jinak, než doufali. A když zemi zaplaví temné stíny a začnou ji pustošit, zdá se, že nezbývá žádná jiná možnost než zničit věc, která by je mohla všechny zachránit.... celý text

Romány , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

The Tomb of Shadows , 2014

VANDAE
05.09.2022 5 z 5

Sice je serie určená pro děti,ale přečetla jsem si ji s chutí a moc se mi líbila

pipa36
31.12.2021 3 z 5

Uzavření celé série - od začátku (prvního dílu) však žádná změna. Kniha byla stejně jako první dva díly napsána příliš jednoduchým jazykem s nelogickými návaznostmi a zvraty v ději, takže mě to tak nějak ani nebavilo. Ale slíbila jsem synovi (který je cílovka a líbilo se mu to), že to přečtu, abychom o knize mohli diskutovat... No, mám to za sebou. V žánru dobrodružná literatura pro mládež však existují lepší knihy.

TeoK7
30.06.2021

hodnotím stejně jako minulí díl - další nepřeložené díly si jdu přečíst v angličtině (:

Niky91
30.06.2019 3 z 5

Pěkný děj. Bohužel u nás nevydali celou sérii.

Ha..ina357
09.05.2018

Souhlasím s komentářem pod tímhle, opravdu nejlepší kniha ze série sedm divů světa. Zase plná adrenalinu, napínavá a zároveň moc vtipná.

Slugterra
25.10.2017 5 z 5

Tohle byl asi nejlepší díl z celé série. Kniha se mi hodně líbila a za mě rozhodně 5*.

Attia
30.06.2015 4 z 5

Zdá se, že pan autor se začíná konečně zlepšovat. Hrobka stínů se mi četla lépe než předchozí dva díly, občas jsem sice měla stále problémy představit si místa a scenérie, které autor popisoval, nicméně po stránce dějové musím říct, že je kniha docela povedená. Za zlepšení přidávám jednu hvězdičku.

Peter Lerangis
americká, 1955