Tajemství v písku

Tajemství v písku https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26303/sedlovy-ostrov-tajem-26303.jpg 4 45 4

Sedlový ostrov série

Do malé pobřežní vesnice Darkport přijede bohatý podnikatel Paul Speers a koupí farmu pana Harefielda. Má hlavu plnou velkých plánů a všem slibuje pomoc.Chce opravit starou farmu na ostrově, daruje Kelsii, Andymu a Jenny zadarmo koně, kterých se chce zbavit, a slíbí, že jim bude platit krmení a veterináře. Když ale děti odvezou koně na Sedlový ostrov, je všem slibům konec. Kdo se o koně postará? Andy se rozhodne, že za každou cenu najde poklad, který na ostrově kdysi zakopali piráti. Hloubí jámy, prolézá podmořské jeskyně a bojuje se zrádnými proudy. Jenže taková dobrodružství s sebou přináší i nebezpečí. Druhý díl knižní řady Sedlový ostrov.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , Stabenfeldt

Secret in the Sand , 2005

Byxy123
25.03.2020 4 z 5

Druhý díl se mi líbil o něco více, než díl první. Možná to bylo i zvolením jiného písma, takže se informací vešlo na stránku více. Samotný děj byl stejně napínavý, když to beru z pohledu mladších dětí, pro které je knížka určena. :) Ale své si v ní najdou i dospělí, kterým nevadí se vrátit do dětských let. :D

Always a reader
09.07.2015 5 z 5

Tento díl byl velice pěkný, když jsem ho četla před nějákou dobou moc se mi líbil

princeznaklaris
27.05.2014 5 z 5

Moc hezké. Doporučuji.

LucyMi
08.03.2014

Mě se kniha naopak líbila, ale chápu, že každý má na knihu jiný názor. :/

koně příběhy o koních

Sharon Siamon
kanadská, 1942 - 2015
2009  86%Záhadný hřebec
2007  86%Útěk k oceánu
2007  80%Tajemství v písku
2008  87%Boj o záchranu
2010  97%Záchrana v poušti

Kniha Tajemství v písku je v