Sedem zastavení pri kľúčovej dierke

Sedem zastavení pri kľúčovej dierke https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333017/mid_sedem-zastaveni-pri-klucovej-dierke-I1f-333017.jpeg 4 18 3

Autor sa v knihe venuje základným otázkam a problémom, ktoré musia z času na čas riešiť mladí ľudia či dvojica mladých ľudí. Knihu napísal na základe svojich skúsenosti z psychiatrickej praxe. Vybrané životné osudy môžeme nazvať modelové, lebo mnohí z čitateľov sa v nich nájdu. Ale nájdu si pri nich aj radu či napomenutie otcovsky dobrého a nesmierne vzdelaného a skúseného Maxa Kašparů.... celý text

Milujivuniknih
31.07.2022 2 z 5

Knihu jsem dostala s věnováním na jedné besedě přímo od autora, sama bych si ji ale nevybrala. Doporučila bych knihu k přečtení mladším ročníkům přibližně ve věku 14-20 let pro jejich přehled především o partnerských vztazích. Mně osobně kniha nic nepředala, ale četla se dobře - hodnotím 2,5*

K.a.a
03.01.2019 5 z 5

Milá, čtivá knížka. Doporučila bych ji hlavně nesezdaným párům, neboť je dost o manželství a jeho strastech.

IchLiebeLesen
12.08.2017 5 z 5

Tahle knížka se mi velice líbila. Byla hezka napsaná - čtivá. Příběhy které zde autor popisoval byly hodně reálné a já osobně jsem si odnesl jednu věc - neposuzuj člověka podle vzhledu, protože může být jiný (jak v dobrém tak ve zlém slova smyslu)