Sebemilenec

Sebemilenec https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24672/bmid_sebemilenec-RZw-24672.jpg 4 369 50

„Mám za sebou neobyčejných šestnáct měsíců. Život s Otmarem byl vzrušující a naprosto jedinečný – něco jako výlet na Mars. Padly na něj moje celoživotní úspory, pravda. Ale já si to doopravdy užila. Jenže kdo by chtěl zůstat na Marsu věčně...“

Romány , Pro ženy , Literatura česká

Vydáno: , Mony

evafort
15.12.2013 5 z 5

Jedna z těch nejlepších od Monyové, spolu s Deníkem citového vyděrače a Hříšným kancem.

VladkaBU
12.12.2013 4 z 5

... začala jsem ji číst hlavně kvůli tomu, abych věděla, o čem stejnojmenný film bude. Zbytek "monyovek" mám přečtených. K pousmání to bylo, to je pravda, ale ty následky, co živost s takovým sebemilencem přinese, to už je horší

danae1515
22.09.2013

Vtipná i když z toho běhá mráz po zádech. Určitě patří k povedeným. Moc se těším na film.

Michaela91
20.09.2013 3 z 5

Kniha byla napsaná vtipně a já jsem se u ní pobavila a občas jsem nechápala proč toho chlapa nechytne a nevyhodí na mráz, láska je vážně slepá.Ale kniha patří k těm lepším co autorka napsala.

Lindulinek
10.09.2013 2 z 5

Kniha pro relax. Čtivá

mariva
11.04.2013 5 z 5

Výborná čtivá knížečka, jako všechno od této autorky. Obdivuji lehkost, se kterou psala, humor, se kterým dokázala popisovat i smutné osudy svých hrdinek. Autorce nebylo dopřáno, aby se dožila věku hrdinky této knížky, přesto dokázala výborně vystihnout pocity žen kolem padesátky. Výborně jsem se při čtení bavila, nejen proto, že jméno hlavního hrdiny na mě kouká z kalendáře právě o mých narozeninách, navíc se i dalšími dvěma jmény trefila do mého života, dokonce i s podobnou úlohou, kterou v mém životě hráli. Prostě její knížky jsou ze života a vždycky je to lákavý bonbónek na jeden večer.

Alca007
22.04.2012 4 z 5

čtivá, ale předvídatelná.
pobavila

bookcase
25.08.2011 4 z 5

Včera jsem ji dočetla, byla to asi jediná kniha, která mi od Monyové utekla. Hořký humor a námět ze života /autorčina?/. Četla se dobře, člověka až mrazí, čeho je někdo schopen.

WEIL
13.08.2011

Tak hlavně když zažila pro ni neobyčejných 16. měsíců. Tak co si stěžuje?

Niki
02.08.2011 5 z 5

Jedna z nejlepších knih Simony Monyové! Opravdu jako ze života! Něco podobného jsem zažila.