Sebelhářka

Sebelhářka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181003/bmid_sebelharka-RMe-181003.jpg 3 91 26

Sebelhářka je příběh o nenaplněných a raněných citech, o souboji srdce s rozumem, o touze a vášni. Každé manželství má své problémy, i to, které na první pohled vypadá jako dokonalé. Dá se ještě zachránit vztah, v němž před ignorantstvím a pravděpodobnou nevěrou manžela zavírá jeho žena oči, dokud jí je neotevře jiný muž, který vstoupí do jejího života? A má vůbec ještě cenu takové manželství zachraňovat? Daniela si namlouvá, že její manželství je v naprostém pořádku. A to v kontextu jiných životních příběhů možná „v pořádku“ je, přesto není šťastná, i když předstírá opak. Tomáš je dominantní muž, který se zajímá především sám o sebe a svoji ženu zanedbává. Ta časem zjišťuje, že by mohla být spokojená, dokonce by snad zvládla žít i bez Tomáše, ale přesto nemá chuť ukončit manželství, kterému kdysi tolik věřila. Navzdory tomuto přesvědčení v ní rostou jiné chutě, pro šťastné manželství zcela nevhodné, je však příliš těžké odolat.... celý text

Kerberos
25.02.2022 3 z 5

Taková oddechovka na dovolenou. Eroticky laděný příběh zanedbávané manželky, která se nudí a chce se pomstít manželovi.

janina66
29.01.2022 4 z 5

Kniha byla velice čtivá a líbila se mi. I když kniha je taková smutnější, hlavně na konci. Co si Daniela přála, se jí spnilo.

kaliopka
16.01.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila

MinaHawke
25.08.2021 2 z 5

To je skoro jak na horské dráze. Manžel mi zahýbá, tak mu zahnu taky. Po čase je všechno v pohodě, ale pak zas zahnu. Takové manželství bych nechtěla.

Aneleh
05.05.2021 3 z 5

Na můj vkus příliš mnoho erotiky, mohlo se to klidně ještě zkrátit a charakter postav také nestojí za nic. Daniela žije se sobeckým manželem a jelikož se cítí zanedbávaná, začne vyhledávat sex s jinými muži. Svým způsobem se jí to vymstí, protože se do posledního z nich zamiluje. Ale zato je konečně těhotná. Podle názvu jsem čekala něco víc smysluplného, i když se to četlo poměrně rychle, moc fantazie pro konec nezbylo. Jak jinak to také mohlo dopadnout. Další knihu této autorky už radši ani zkoušet nebudu.

h.belaiova
08.02.2021 5 z 5

Krásně napsaná knížka, přečetla jsem jí na jeden nádech.

Mondaika
27.08.2020 2 z 5

Kniha, která se hodí na letní chvilky doplněna o erotické momenty. Vypráví o ženě, která "není šťastná" a tak hledá štěstí jinde až zůstane stejně po všech pataliich na začátku. Čtenáři také na mysl dává otázky např. Existuje vůbec práva láska a věrnost do konce života. Dokáží žít manželé spolu nekolik desítek let bez nevěr?... Rekla bych, ze kniha poukazuje kapanek i na součást... Bohužel za větší počet hvezd to opravdu není...

Aya81
16.07.2020 4 z 5

Kniha nepatří do žánru, který bych vyhledávala. Ale občas člověk zatouží i po nějaké změně. Asi jako hlavní hrdinka této knihy. V kontextu jejího manželství i z poměrně pochopitelných důvodů. Není všechno zlato co se třpytí a jenom pohodlí a materiální jistoty ke spokojenosti nestačí. Na druhou stranu to tedy hlavní hrdinka vzala dost zhurta. Pro učinění finálního rozhodnutí se musela asi lehce pomátnout, protože s ohledem na budoucnost tedy dost zariskovala. Navíc její rozhodnutí bylo opravdu sobecké už za hranou. A upřímně nevěřím, že tím tuto kapitolu života uzavřela. Lidé se nemění...
Kniha není žádný literární klenot, ale čte se svižně, erotických pasáží je víc než dost jsou pěkně šťavnaté, no a nad chováním postav se prostě člověk nesmí moc zamýšlet.

Sazinek
11.05.2020 4 z 5

Příjemné čtení, proložení lehce erotickými pasážemi. Hlavní hrdinka moc neví co chce, konec mě teda dostal.

katerina0435
07.11.2019 5 z 5

Hlavní hrdinka je naivka, ale která z nás není, že?. Docela mě štvala ????. Kniha je super, moc hezky se čte. Doporučuji a kdo se v hlavní hrdince pozná, aspoň ví, co má na sobě změnit ????

Martinaa24
12.10.2019 3 z 5

Byla to průměrná knížka. Jednoduchá - ideální na dovolenou.

Erlif
21.08.2018 2 z 5

Přišla mi o dost horší než předchozí kniha Sbírka motýlů a vyloženě mě moc nebavila, ale dočetla jsem ji a vím, že v knihovně se na ní bude prášit, protože znovu ji nikdy číst nebudu.

Ashlee86
07.08.2018 4 z 5

Nenáročná kniha, která se lehce četla. Taková oddychovka.

makynka911
03.08.2018 4 z 5

Lepší než Sbírka motýlů. Příběh Daniely pobavil, místy mi jí bylo líto. Jako u Sbírky, pro nenáročné je to dobrý relax :)

Polinka92
21.06.2018 odpad!

Upřímně lituji vyhozených peněz.

V první chvíli jsem si říkala, jak mohlo být něco takového vydáno? Pak jsem zjistila, že se jedná o vydavatelství, kde si vše hradí autor.
Plno chyb, špatně psané odstavce, nesmyslná souvětí... Občas se autorka sama zamotává v popisu některých situací. Skáče z jednoho tématu k druhému a přes třetí zase k prvnímu...

A o co šlo?
Ženská má nevěrného manžela, ačkoli ji přesvědčuje, že jí nevěrný není. Tak mu taky zahne - v podstatě jde za tím, co jí v manželství už chybí.
Pak jí manžel uteče, protože ona chce dítě.
Žena si našla na vrznutí studentíka. Akce proběhla jen jednou.
Manžel se k ní vrátí. Chvíli žijí ukázkovým životem.
Pak se ženská zaplete s tanečníkem...
Zamiluje se do něj.
Rok a čtvrt věrná manželovi, nedaří se jim založit rodinu, tak si zase vrzne s tanečníkem, otěhotní a konec knížky...

Sexuální scény nedomyšlené a divné.
A paradox - na ženskou, které bude 33 let letí samí dvacetiletí koloušci.

Autorka má bujnou fantazii, hrozně si protiřečí a evidentně se inspirovala Padesáti odstíny...

Za mě hodnocení: Odpad!

Lilly4
03.05.2018 1 z 5

Sebelhářku jsem ani nedočetla. Za erotické pasáže v první půlce dávám jednu hvězdičku, ale kniha poputuje o dům dál, mně by zbytečně zabírala místo v knihovně.

J.x
26.12.2017 3 z 5

Asi jsem od knížky očekávala víc, ale četla se lehce.

aninka.b
16.08.2017 5 z 5

Pěkná knížka. Někdo ji může se nemusí líbit a záleží od vkusu i toho,co očekáváte od čtení knihy. Pro mě byla do určité míry spíše psychologická, než romantická/erotická. Člověk se při ní zamyslí, jestli není v některých věcech také sebelhář. Za mě doporučuji přečíst. :-)

AnetaPospisilov
05.03.2017 3 z 5

Knížka nenadchla,ale ani úplně nezklamala. Zvláštní čtení, docela předvídatelný děj. Ze začátku se děj táhl, ale od Šimiho jsem měla knížku přečtenou za dvě odpoledne,nic složitého na čtení ani na přemýšlení.

Atalera
14.12.2016 4 z 5

Tak to je ze života ! Kniha se mi moc líbila.