Ledaže se spletu

Sbírka sebeironických postřehů od nejpopulárnějšího seniora, který baví český internet svým pověstným ostrovtipem České zdravotnictví a lázeňství by mělo opustit doktrínu, že zdraví vzniká brzkým vstáváním. Ono je vždycky víc možností. Teď třeba jsem si říkal, že bych si měl zacvičit. Ale pak mě napadlo, že bych si taky mohl dát cigáro, nebo uvařit kávu. A z toho už se vybrat dá… Úskalí manželství, politika i každodenní život v podobě hravých statusů nacházejících vtip v paradoxech všedního dne....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389482/big_ledaze-se-spletu-wiG-389482.jpg 4.183

Kniha Ledaže se spletu

natalie8531

Tohle bylo milé!
Styl, jakým je kniha napsaná, mi nebyl poměrně blízký, ale o to víc se četla sama.
Párkrát jsem se přistihla, jak se během čtení culím.

Zorka

Humor Michala Třeštíka je mi velmi blízký. Vážím si lidí, kteří jsou vzdělaní, ale zároveň svým způsobem obyčejní, dokážou se sebeironizovat, najít svoje slabé stránky, ale zároveň neusínají na vavřínech a umí svoje potenciály efektivně využít. Tedy pokud se jim zrovna chce, protože i Třeštíkům se občas nechce :-).

Fanda74
23.11.2020

Moc pěkná knížka, taková sbírka "facebookových statusů" a vzpomínek na určitě životní mezníky, události. Výborně jsem se pobavil a vlastně jsem všechno chápal, protože ač jsem o generaci mladší, tak pohled na svět a ve kolem mám podobný.

Sonča2
19.10.2020

"Jen aby" byla parádní, tohle mi přišlo jako slabý odvar. a hvězdu dolů za příliš mnoho spodního prádla. Od druhé kapitoly mi to už vtipné nepřišlo.

pagac17
12.10.2020

První publikace od tohoto autora, je to vtipné podání současnosti s příslušným doložením, velmi jsem se pobavil a také zasmál, budu se snažit tuto knihu zakoupit a pak číst i další jeho publikace,

Kopretinka784
04.08.2020

Kniha mi byla vybrána paní knihovnicí ještě za zpřísněného provozu knihoven. Nepřečetla jsem si na záložce, na co se mám těšit, takže jsem byla z prvních stránek trochu "vykolejená". Krátké odstavce - každý pes jiná ves - tu o dámském spodním prádle, tam různé vzpomínky. Po chvíli zase něco k odstavci, který byl před 2 stránkami. Prostě po četbě klasické knihy šok a zmatek. Tehdy jsem si vyhledala, o čem kniha je. Protože nemám profil na Facebooku, se slovem status jsem se v této podobě seznámila až nyní. A ejhle, už mi ty odstavečky svým způsobem dávaly smysl. Moje "lajky" byly "decibelové" - podle hlasitosti smíchu. Po přečtení mi bylo jasné, že tohle není poslední kniha M. Třeštíka, kterou jsem četla.

JitkaH83
21.05.2020

Kniha je složená ze vzpomínek a krátkých statusů, když jsem to začala číst, zaskočilo mne a to a myslela jsem, že u toho bez příběhu nevydržím. Nicméně mě jeho vtipné glosy bavily a hltala jsem jednu za druhou až jsem byla na konci knihy. Když jsem večer dočetla knihu, vstala jsem a chtěla ji dát na nabíječku, až mi došlo že nedržím mobil ale knihu :-) Pana Třeštíka jsem si dala na FB sledovat a jeho glosy budu ráda číst i dál.

sabina3898
04.02.2020

Vzpomínky a "fejsbůkovej" deník člověka, který se nenechá zahnat do kouta ani stářím ani volbami a už vůbec ne starým bramborovým salátem. Pohodová a vtipná jednohubka, která mi dává naději, že stárnout se dá elegantně, s nadhledem a optimismem.