Poslední zkouška

Sebastian Bergman čelí nevyzpytatelnému sériovému vrahovi, který ohrožuje samu existenci kriminálního týmu. Hvězda televizní reality show je nalezena v opuštěné školní budově s prostřelenou hlavou. Muž je přivázaný ke školní židli, sedí v koutě se špičatou čepicí na hlavě a na zádech má připnutý několikastránkový test. Soudě podle počtu chybných odpovědí oběť selhala v nejdůležitější zkoušce svého života. Ukáže se, že jde o první ze série vražd zaměřených na mediálně známé osobnosti. Kriminální oddělení hledá důkazy, ale Sebastian Bergman najde klíč na internetu a v anonymních dopisech zveřejněných v novinách. Brzy vyjde najevo, že jejich autor má o vraždách informace, k nimž má přístup jenom policie — a vrah....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296368/big_posledni-zkouska-WgR-296368.jpg 4.6407

Sebastian Bergman / Sebastian Bergman: Policajný psychológ 5.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Host

De underkända, 2015

Kniha Poslední zkouška

Dajine

Opět jízda na horské dráze a zajímavá zápletka. Sebastian nezklamal. Fakt mu fandím.

rumova_kulicka

Tento díl a Němá dívka jsou pro mě nejlepší díly série. Vrahův motiv je zajímavý a do jisté míry s ním lze souhlasit. Knihu jsem shltla jako malinu. Akorát ty otevřené konce, to jsou infarktové stavy! Další díl jsem musela vzít do ruky hned...

ejwa1937

Někdy mi z těch jeho lží a chování je stydno i za něj, ale nemůžou být všichni hlavní hrdinové k zulíbání ... Za mě super, těším se na další :)

jitka1585

Naprosto skvělý díl,opět otevřený konec.Jak to všechno dopadne jsem moc zvědavá a už mám připravený poslední díl série,...doufám,že je poslední,aby se snad nemuselo čekat až se napíše další pokračování.To neeee!Příběhy se Sebastianem jsou návykové...supr,plný počet hvězdiček.

Evka27

Povedený díl a opět s koncem, na který je nutno rychle navázat další četbou. Takže hurá na to.

MirkaProk

Další skvělý díl s Bergmanem a ostatními vyšetřovateli. Hned se vrhám na další díl.

MatoPalkes

Výborná séria, skvelý diel, veľmi zaujímavá premisa. Hjorth a Rosenfeld pokračujú vo skvelej práci.

šipek
03.11.2020

Tak se blížím pomalu k závěru vydané série se svérázným psychologem Sebastianem Bergmanem. Jen doufám, že přijdou ještě další díly a kdyby i ten následující poslední vydaný díl skončil s takto otevřeným koncem tak nevím nevím co bych dělal. Prostě hodně povedená série detektivních případů.