Poslední zkouška ekniha

Sebastian Bergman čelí dosud nejnebezpečnějšímu protivníkovi: nesmírně inteligentnímu sériovému vrahovi se zvláštním posláním. Kdo šlápne vedle jako první? Sebastian Bergman rozehraje hru s nevyzpytatelným sériovým vrahem, který touží vymýtit hloupost v povrchní společnosti. Hvězda televizní reality show je nalezena v opuštěné školní budově — s prostřelenou hlavou přivázaná k židli v koutě. Na sobě má špičatou čepici a na holých zádech připnutý test — soudě podle počtu chybných odpovědí oběť selhala v nejdůležitější zkoušce svého života. Záhy se ukáže, že jde o první ze série vražd zaměřených na mediálně známé osobnosti. Kriminální oddělení však hledá důkazy na místech činu marně. Klíčem se stanou komentáře na sociálních sítích a anonymní dopisy zaslané do redakcí novin. Je zřejmé, že jejich autor má o vraždách informace, které zná jenom policie — a vrah....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/311482/posledni-zkouska-Zxw-311482.jpg 4.6310

Sebastian Bergman / Sebastian Bergman: Policajný psychológ 5.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno (ekniha) · Host

De underkända · 2015

Kniha Poslední zkouška

EricNor

Docetl jsem celou serii. Po cca dvou měsících. No a posledni dil me v necem potesil a v necem zklamal. Pozitivni je, ze se vic soustredi na pripad samotny, nez charaktery policistů. To ovsem neznamena, ze se v tomto ohledu nic nedeje. Minule dily mi pripadalo, ze vztahy delaji tak 70% knihy. Tady je to naopak. 70% se vyšetřuje nebo sledujeme vraha, pripadne jeho obeti. Naopak rozvoj postav je tak nejak neuveritelny. SPOILERY: Specialne Vanja se ukazuje jako sobecka krava, ktera zcela postrada jakoukoliv empatii a svym chovanim me stvala. Jak to dopadne s Billym jsem tusil po precteni par zdanlive nevinnych komentaru. Poznamka: Pokud se nekdo rozhodne vyzradit podstatne udaje z knihy, mel by oznacit svuj komentar slovem spoiler.

SilvieSisinka

Velice napínavé čtení. Ten konec byl opravdu nečekaný a jsem zvědavá co bude dál. Vanda a její život s rodinou je pro mě hodně nepochopitelný. Dělá z toho vědu, přitom je to tak jednoduché všechno vyřešit.

Kortez

Dostala se mi do rukou v knihovně tahle knížka a i když jsem nečetl předchozí díly, můžu ji označit za skvělou, svižně odsýpající detektivku. Rozhodně se budu snažit dohnat i předešlé díly. Jediné co mě vadilo, bylo řešení vztahů napříč celou sérií, co čtenář který nečte všechno od začátku jak kdy vyšlo pocítí občasným nepochopením textu.

Simstr

Skvělá knížka a skvělé čtení :-) Trošku na nervy mě leze Vanja a její osobní život, nějak mě ty její myšlenkový pochody vůči její matce, Sebastianovi nebo jejímu nevlastnímu otci nebaví. Za to velkým překvapením je pro mě Billy :-) jsem zvědavá jak to s ním bude pokračovat dál, protože závěr této knihy patří jemu. Už se těším na další díl !

marion111

V září vyjde další díl - Vyšší spravedlnost. Moc se těším :)))

Lulu13

Zatiaľ posledný diel je za mnou a ja naozaj dúfam, že nebol posledný. Čo ma na celej sérii bavilo najviac bola partia vyšetrovateľov a ich vývoj, ktorým si prešli. Psychológia postáv je tu zvládnutá na výbornú, ťažko by sme tu našli vyložene kladnú či zápornú postavu (možno s výnimkou Torkela), no práve to sa mi páči. Ku každej jednej postave som si vybudovala vzťah, aj keď ich správanie nebolo vždy najsympatickejšie, no o to reálnejšie. "Tí, ktorí zlyhali" pre mňa nie je najlepšou časťou, akčný záver s bombou v aute už osobne považujem za trochu prehnaný, no to je už len drobnosť, ktorá vrámci celkového hodnotenia nijako nezaváži. Nuž a už klasicky musím povedať...ach, ten záver! Som skutočne zvedavá ako sa v prípade pokračovania bude vyvíjať Billyho príbeh. Takže zhrnuté, podčiarknuté, celá séria so Sebastianom a spol. patrí k tomu najlepšiemu, čo som doteraz čítala.

kachis

Bože, to je série, která se čte jedním dechem. Během 14 dnů celá přečtená a nedočkavě vyhlížím překlad dalšího dílu. Sebastian je moje srdcovka. :)

veronika_m

Škoda posledních pár stran na téma Billy... Jinak super

TIP: Máte rádi Databázi knih?

sérioví vrazi Švédsko

Autoři knihy