Koncová hra

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kdo chce odhalit černé praktiky tajných služeb, jako by sám nad sebou vynesl rozsudek smrti. Uznávaný vědec Ralph Padley umírá a ví, že už mu zbývá jen velmi málo času na to, aby světu vyjevil pravdu. Celé roky skrýval výsledky svého lékařského výzkumu, který byl zneužit k velmi špinavým účelům. Pokud Padley promluví, aby ulevil svému svědomí, budou mít oficiální místa vskutku co vysvětlovat. Ale mistři černých operací ze CIA dobře vědí, jak umlčet nepohodlné. A tentokrát pro to udělají naprosto všechno. Ví to i Padley, a tak začne hledat prostředníka, který by si troufl jít proti tajné službě. Volba padne na Seana Reillyho – jednak proto, že je agentem mocné FBI, jednak proto, že na věci bude mít osobní zájem: konečně bude moci zjistit, jak zemřel jeho otec. Reilly už dlouho pochybuje, že otec spáchal sebevraždu. A když se mu zároveň nabízí šance dostat se na stopu záhadnému agentu Corriganovi, s nímž má nevyřízené účty z minulosti, neváhá ani na vteřinu. Vrhne se do pátrání po člověku, který dvakrát tragicky zasáhl do jeho rodinného života, ale brzy se sám stává štvancem. Šedé eminence ze zákulisí tajných služeb chtějí, aby jejich činy zůstaly navždy skryty – a jestli je cenou za dosažení tohoto cíle život agenta Reillyho, pak ať Reilly zemře... a nejraději rukou nájemného vraha....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302695/koncova-hra-5h4-302695.jpg 3.946
Série

Poslední templář 5.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Domino
Orig. název

The End Game, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Koncová hra

Přidat komentář
Ivanka83
13.11.2020

Knihu jsem si opět užila. Ráda jsem strávila zase pár chvil s Reillym. Stejně jako v předchozím díle, tak i zde mi chyběla Tess, která prostoru moc nedostala.
Za mě dobré ukončení série, konečně víme jak to bylo s Reillyho otcem.

Laf
02.11.2020

Kniha mne překvapila. Je čtivá a hned jsem byla vtažena do děje. Nechybí ani mnoho zajímavých zápletech. Bylo těžké na chvíli knihu odložit. Můžu jen doporučit.


CharlesWard
07.08.2020odpad!

Templáři a historické vsuvky jsou pryč a s nimi i atraktivita této série.

martin6849
29.05.2018

!Možné SPOILERY!

Není to odpad, ale velmi se mu blíží. Zápletka vůbec není ničím zajímavá, neobsahuje nic, co by nebylo v tisíci jiných knih, takže originalita absolutní nula.

Máme tady zlou CIA; superzabijáka, který vraždí nepohodlné osoby, ale na hlavním hrdinovi si vyláme zuby; hlavního hrdinu z FBI, kterému by i Rambo záviděl, co přežije i vlastní smrt a pořád jede na 200 %, nerdí hackerskou dvojici, atd.

Co bije do očí, jsou autorovy představy o IT. Už jen to, že na začátku musí rychle vypnout proud, aby zlý hackerský padouch nezačal přepisovat disky, je k smíchu a co mělo znamenat nasazení botnetu na CIA server, těžko říct.

Takže špatné a nikdy více :-).

rasputin
23.03.2018

Celou knihu jsem četl jedním dechem, napínavé až do konce, ale.......Předposlední kapitola, kde lump vysvětluje a poslední kapitola, kde náš hero Sean Reilly chce zúčtovat, však tuhle jízdu divokou jízdu trochu zbrzdily a zkalily. Ač byl celý příběh našlapaný a přesto uvěřitelný, tak závěr mě trochu zklamal a celé dílo deklasoval do kategorie "halyvůdských" pohádek. 70%

derminator
10.06.2017

Opravdu dobrá kniha, líbila se mě od Khouryho asi nejvíc je fakt hodně zajímavá a akční dávám 75%.

Elea
30.05.2017

Příjemná oddechovka, napínavý děj, sympatický hrdina, co víc si přát.

Hella
26.03.2017

Za mě dobré! Kniha skvěle splnila svůj účel: Hrdina sympaťák, který přežije všechny nástrahy a úklady padouchů, pomstí nespravedlnost, zvládne závěrečný finiš vzápětí poté, co byl sám v klinické smrti a ještě nemáte pocit, že je to nějak přehnaně blbý. Jo... dobré špionské počtení.

1