Ztracené město

Ztracené město https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62913/bmid_ztracene-mesto-qNb-62913.jpg 4 48 8

Scott & Rogers série

Kameraman Denis Scott se společně s reportérkou Alyson účastní expedice doktorky Donovanové do Ztraceného města – dávného indiánského osídlení, skrytého na srázných úbočích horského masivu Sierra Nevada de Santa Marta v Kolumbii. Ihned po příletu na místo se začnou dít zvláštní věci: prudká bouře ruší signál satelitních telefonů, někteří členové týmu za záhadných okolností umírají, navíc se zdá, že se v ruinách starodávného indiánského sídla potuluje něco co je smrtelně nebezpečné a prastaré jako toto místo samo. Expedice bude muset projít Ztraceným městem od jeho nejvyšších míst po nejhlubší jeskyně, aby odhalila odpovědi na otázky, které neustále víří kolem. A kdo postavil Ztracené město a čím ve skutečnosti je?... celý text

Arev122
03.12.2022 4 z 5

Mě se tento dobrodružný, trochu sci-fi a trochu mysteriózní román líbil . Děj měl spád I napětí. Jen místy to bylo hodně plné fantazie a zvratů.

SpiritOfBook
26.02.2022 5 z 5

Nádherná kniha, dobrodružná, akční, napínavá. Nedá člověku ani na chvíli vydechnout. Autor zajímavě skloubil dobrodružný žánr se sci-fi. I lokalita, v níž se kniha odehrává, je velice zajímavá. Osobně jsem si oblíbila zejména ženské hrdinky, ale i drsňák Jameson si ke mně našel cestičku. :) Jedná se o první díl série, těším se na další.

Crozz
05.02.2020 3 z 5

Čtivě napsáno, dobrodružně akční čtení, ale místy trochu přehnané děje, ale celkově vzato se to dalo.

witko
04.06.2019 4 z 5

Dobrý dobrodružný román. Jako bych opravdu koukal na nějaký akční film. Některé věci mi tam trochu nepasovali, ale co, dobře to odsejpalo a já se dobře bavil. Další knihy si nenechám ujít.

TheMelorry
24.05.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila moc a to i přesto, že dobrodružné knihy nijak nevyhledávám. Nejspíš za to hodně může i místo, kde se příběh odehrává a historické vsuvky, které mě velmi zaujali. Celkově se mi kniha moc dobře četla, možná jen popisný začátek byl pro mě trošku zdlouhavější. V zásadě jsem si ale knihu užila a už se nemůžu dočkat, až se dostanu k dalšímu dílu.

LiLLu
21.05.2017

bohužel mi vadil styl psaní...bylo to zajimeve, na me ale vše hrr hrr hned akce...souhlasim s komentem "bikerm".

RiverSong
29.06.2016 5 z 5

Mně se kniha líbila, stejně jako Démoni pralesa, které jsem četla již dříve. Já české autory příliš nečtu, ale Aleca Palmera jsem si oblíbila, jeho styl psaní a náměty se mi velmi líbí.

bikerbm
30.05.2013 4 z 5

Nebylo to zas tak úplně špatné čtení.Čtenář musí knihu vnímat jako nějaký film s Bruce Willisem a nehledat moc logiku.Neřešit šťastné náhody,které se vždy vyskytnou když jsou hrdinové v nesnázích,nepodivovat se nad nesmrtelností hlavních protagonistů,povznést se nad různé nesmysly,jež se v knize vyskytují.Však také autor vše v závěru knihy uvádí na správnou míru.Když se čtenář nad to vše povznese a moc nepřemýšlí,tak si přečte docela dynamicky se rozvíjející příběh s prvky sci-fi.

Jižní Amerika Kolumbie Amazonie sci-fi dobrodružné romány

Alec Palmer (p)