Schůdková metoda hubnutí

Kniha Schůdková metoda hubnutí, je pokračováním úspěšného titulu Zhubněte jednou provždy. Autorka Antónia Mačingová v tomto pokračovaní předchozí knihy, vypracovala kompletní tříměsíční jídelniček, který je prevencí překyselováni organizmu. Překyselování je jedním z hlavních důvodů odčerpávaní živin z organizmu a následného vytváření podkožního tuku a vzniku civilizačních chorob. Jak hovoří autorka: "nedědíme nadváhu a choroby, dědíme nesprávné stravovací návyky a nesprávný způsob myšlení" Tyto tři měsíce jsou druhým "schůdkem" k docílení trvalého snížení váhy, a nárůstu vitality a energie podle principů její Schůdkové metody, popsané v knize....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97169/schudkova-metoda-hubnuti-boU-97169.jpg 4.84
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Deus

Kniha Schůdková metoda hubnutí

Etelea
16.03.2017

Tohle je knížka pro nás pohodlnější, kteří potřebují vzít za ruku a vést jídelníčkem. Já děkuji. Bylo složité ji sehnat, nakonec jsem ji objevila v jednom antikvariátu, jak tam na mě čeká:-)

vladuš
08.04.2013

Pokračování knihy Zhubněte jednou provždy aneb najezte se do štíhlosti, jídelníček na 3 měsíce,lehká vyvážená jídla a nemusíte nic vymýšlet vše máte napsané. Doporučuji jako druhý krok po detoxikaci organizmu. Opravdu funguje :-)