Schůdková metoda hubnutí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha Schůdková metoda hubnutí, je pokračováním úspěšného titulu Zhubněte jednou provždy. Autorka Antónia Mačingová v tomto pokračovaní předchozí knihy, vypracovala kompletní tříměsíční jídelniček, který je prevencí překyselováni organizmu. Překyselování je jedním z hlavních důvodů odčerpávaní živin z organizmu a následného vytváření podkožního tuku a vzniku civilizačních chorob. Jak hovoří autorka: "nedědíme nadváhu a choroby, dědíme nesprávné stravovací návyky a nesprávný způsob myšlení" Tyto tři měsíce jsou druhým "schůdkem" k docílení trvalého snížení váhy, a nárůstu vitality a energie podle principů její Schůdkové metody, popsané v knize....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97169/schudkova-metoda-hubnuti-boU-97169.jpg 4.85
Žánr
Literatura slovenská, Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Deus
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Schůdková metoda hubnutí

Přidat komentář
Etelea
16.03.2017

Tohle je knížka pro nás pohodlnější, kteří potřebují vzít za ruku a vést jídelníčkem. Já děkuji. Bylo složité ji sehnat, nakonec jsem ji objevila v jednom antikvariátu, jak tam na mě čeká:-)

vladuš
08.04.2013

Pokračování knihy Zhubněte jednou provždy aneb najezte se do štíhlosti, jídelníček na 3 měsíce,lehká vyvážená jídla a nemusíte nic vymýšlet vše máte napsané. Doporučuji jako druhý krok po detoxikaci organizmu. Opravdu funguje :-)