Schody do nebe

Schody do nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418470/bmid_schody-do-nebe-Dnc-418470.png 4 2 1

Před pár lety se Lena přestěhovala na samotu do Falling Waters uprostřed malebné přírody v Západní Virginii. Pracuje jako zdravotní sestra, snaží se pomáhat lidem, ale své vlastní starosti, bolest a touhy odsunula stranou. Vyplave všechno na povrch, když se setká s mužem, který bude potřebovat její pomoc? Eric pronásledovaný svou minulostí vnese do jejího života to, co jí už dlouho chybělo. Je jejich cit natolik silný, aby odolal všem překážkám, které jim jsou kladeny do cesty ve snaze dostat je na scestí, nebo půjdou dál tak, aby se jim otevřely ony pomyslné schody do nebe?... celý text

Romány , Pro ženy , Dívčí romány

Vydáno: , Klika

alnahu
04.03.2020 4 z 5

Nalákala mě ke čtení pěkná obálka tohoto dívčího románu s kriminální zápletkou .Příběh Leny zdravotní sestřičky ,která se přestěhuje na samotu uprostřed malebné přírody,kde potká svou lásku ,ale cesta ke štěstí a k pomyslným schodům do nebe je trnitá.Kniha se četla dobře.

přátelství láska naděje partnerské vztahy rodina strážní andělé ďábel, satan štěstí touha

Autorovy knížky

Hana Vobrubová
česká, 1969
2019  80%Schody do nebe

Kniha Schody do nebe je v