Sbírka motýlů

Sbírka motýlů https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139337/bmid_sbirka-motylu-fUs-139337.jpg 3 132 50

Strhující erotický příběh, který prozrazuje, že i ženy si dokážou vychutnat sex bez lásky a když na to přijde, nebojí se plnit si své sexuální fantazie, stejně jako muži. Lucii je dvacet sedm a už šest let žije se svým přítelem. Věří na lásku a věrnost, sní o pohádkové svatbě. Svého přítele by nikdy nepodvedla, tedy až na ten orální sex na firemním večírku, který se přece nepočítá.... V den narozenin místo toužebně očekávaného prstýnku přijde studená sprcha. Rozchod. Je zmatená, jak si mohl její miláček oblíbit tu hnusnou blonďatou mrchu? Co udělat, aby se vrátil? Rozhodne se, že bude taky mrcha. Kašle na lásku a muži se pro ni stávají hobby, místo lásky v sobě objevuje svoji potlačovanou dravou sexualitu, která v ní roky dřímala, vrhá se do jednoho milostného dobrodružství za druhým a šlape po citech těch, kteří procházejí její postelí a životem. Pod cynickou maskou kudlanky, vysát a odhodit, je ale stále milující romantická žena, která touží vrátit zpět svou lásku. Sbírka motýlů je erotikou nabitý román pro ženy. Ale nejen pro ně.... celý text

Jájina8
16.01.2024 odpad!

To né ..

Emma27
10.06.2022 1 z 5

Čekala sem víc od teto knížky.

MinaHawke
25.08.2021 2 z 5

Spíš se to mělo jmenovat Deník coury :)

cukrovka
15.06.2021 2 z 5

Nudné, nezajímavé. Erotika bez nápadu.

Andrée
13.06.2021 3 z 5

Tak jakooo, nebylo to špatné. Až na ty drogy... Jako proč musí být každej zhulenej nebo na lajně nebo ožralej? Dovolená v Itálii, hehe. Ciao bella! Hlavní hrdinka je krapet mrcha. Ať si holka klidně užívá, ale ona nemá zábrany ani před ženatým a to mě teda pohoršuje a zo ti dávám 3 * ty pipko.

h.belaiova
08.02.2021 5 z 5

Další krásná knížka od spisovatelky, opět jsem jí přečetla na jeden nádech, knížky jsou tak dobře psané, že se čte pomalu sama.

illca2
27.01.2021 odpad!

Pro mě úplná ztráta času! Ani jsem knížku nedočetla...

hadenka
22.12.2020

Mě kniha bavila,oddechovka," ženská si konečně začla užívat" :))

Ála41
30.07.2020 1 z 5

Strašná blbost.... To nemá vůbec děj. Je to jen a jen o tom jednom dokola, všechny milence pan bůh obdaroval............. A kolem toho se to točilo. Ne, hlavní hrdince jsem skutečně nepřišla na chut.

katchamccall
06.06.2020 2 z 5

Po dlouhé době jsem se rozhodla přečíst něco "pro ženy" a zase jsem si připomněla, proč to nečtu. Takovej trochu deníček coury.
SPOILER!
Frajerka místo prstýnku dostane po šesti letech vztahu kopačky. Zhrzená drama queen odjede s kámoškama na Itálie, kde samozřejmě sbalí Taliána a tím celá ta skrz naskrz prosouložená knížka začíná. Všichni její "nabíječi" jsou prototypy dnešní dokonalosti, samozřejmě mají všichni naprosto luxusní "vybavení" a ona se v podstatě celou knihu chová jako zvíře poháněné pudy.
Pokud máte psychicky náročnou práci a zbytečně moc vysoké IQ, klidně to přelouskejte. Protože u děje opravdu přemýšlet nepotřebujete a po dočtení vám IQ lehce klesne.

Fontak
22.11.2019 odpad!

Být zadaná a přitom mít orální sex na firemním večírku.. Ale to se přece nepočítá... Kurvit se každý den s někým jiným. Ehm, co to jako je? Je autorka zcela při smyslech?

katerina0435
07.11.2019 5 z 5

Tak to byla smršť panečku ????. Holka to vzala za zajímavý konec, víc neprozradím, přečtete si ji ????

Marluksa
16.10.2019 3 z 5

No... První polovina knihy doslova "čpěla" prvotinou. Neobratné věty a často se opakující výrazy mě od čtení hodně odrazovaly. Pak se ale něco stalo, jakoby autorka při psaní pomalu dozrávala a věty i odstavce dostávaly smysl. Některé erotické pasáže mě velmi mile překvapily, kupodivu málo tak známých pikantních klišé. Bylo fajn, vcítit se na pár okamžiků do role hlavní hrdinky.
Je to taková odlehčená erotická povídka seskládaná ze životních zkušeností (tedy dle mého názoru) do deseti kapitol.
Nenadchne ani neurazí, nezklame ani nešokuje, ale určitě to není nezapomenutelné dílo. Na můj vkus jednoduchá červená knihovna, přesto rázná, stručná a zajímavá. Žádná zbytečná omáčka a poměrně málo dialogů.

Mivalka75
06.08.2019 3 z 5

Za mě téměř plný počet! Pár hvězdiček ubírají časté zmínky o drogách.. Za mě by tam být nemusely vůbec, zbytečná reklama něčeho, co už je dnes už tak rozšířené až až..

Samozřejmě, že to není žádná oduševnělá četba pro náročné.. Ale to jsem ani v tu chvíli nehledala! Jasně, hlavní hrdinka je zpočátku celkem trapná, ale co bychom čekali od 27 leté naivky bez životních zkušeností..? Přestože jsem s ní v pocitech zrady a ublížení v danou chvíli soucítila, určitě bych se v některých momentech zachovala jinak (s bývalým bych určitě víckrát po rozchodu nespala, maximálně tak jednou pro jakési zadostiučinění vůči té, co mi ho vzala, na oplátku..), ale v něčem jsem našla jednoznačnou shodu a to, že si dokázala jen tak užívat života, to jsem jí upřímně přála..
Po oněch trapných chvílích, kdy už se příběh slušně rozjel jsem ho přečetla během pár hodin sobotního odpoledne ve vlaku, při cestě tam a zpět. A přiznávám, že některé prožité okamžiky jí skutečně závidím.. Ale také je mi jasné, že to nemohlo vydržet navěky, tenhle styl života se prostě jednoho dne musí začít zajídat..
Ovšem v závěru bylo i pár pasáží, které mě skutečně nahlas rozesmáli, ("když se na mě podíval přes oheň tím svým pohledem, který mi roloval džíny ke kotníkům,.. Připadalo mi to velmi komické. Jeden mladší než druhý a čertili se jako dva kohouti na jednom smetišti o jednu ""starou slepici"".." :-D ) takže jsem možná vzbudila zájem ostatních cestujících, o jakou knihu se jedná.. :-))

Evka3814
01.12.2018 3 z 5

Takový průměr,vadilo mi jak se ponižovala před Martinem. Jako že se spolu vždy vypsali i po tom jak se zachoval:( rozchod je těžkej,ale žádnej chlap nestojí za dolejzaní. Aspoň že si dokázala užívat;) moc sem se pobavila s tou zcénkou na lehátku v Itálii,to jsem se fakt zasmála:)))

Mergirus
08.10.2018 5 z 5

Pěkná kniha, vhodná jako taková jednohubka, měla jsem ji přečtenou za jeden den. Konečně knížka, kde si hrdinka užívá....jen ten konec teda...hm, asi bych si to rozmyslela...

Elčokča
20.09.2018 3 z 5

Rozchody jsou náročné, i když o nich jen čtete. A pokud se jmenujete jako hlavní hrdinka, váš bývalý jako ten, kdo se v knize rozchází, a znáte taky jednu Hanu, která v tom má prsty a nemůžete jí přijít na jméno ani po těch letech, doslova se vám příběh vryje pod kůži.
Lucie nejprve jedná zoufale, pak se "najde" a začne si užívat a vynahrazovat, o co přišla. Proč ne, pokud tím nikomu neubližuje. Ale konec se mi fatk nelíbil. Život sice nekončí jako pohádka, ale já nesnáším podvádění.
I když si to kniha vůbec nezaslouží (nevyhovoval mi styl psaní- takový deník nevyspělé puberťačky, přestože to vypráví dospělá), dávám vysoké hodnocení, protože se mnou příběh zamával, nedal mi spát a vyvolal tolik emocí, že musím zatlestat.

Erlif
21.08.2018 4 z 5

Takovou knihu člověk musí brát s nadsázkou a humorem, stejně tak jsem k ní přistoupila já a opravdu jsem se u ní hodně nasmála, taková příjemná oddychovka, která neurazí, ale podle hodnocení, očividně není pro každého...

makynka911
03.08.2018 3 z 5

Neurazí ani nenadchne. Ze začátku bylo objevování sebe sama ještě docela čtivě, ale později už otravné a nějaké to lepení vztahů na konci už i dost nudné. Ale pro nenáročné takový průměr :)

teniska_rotter
30.05.2018

Trochu slabší, ale aspoň se člověk nemusel tak soustředit.