Sbíráme holubinky

Sbíráme holubinky https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33592/sbirame-holubinky-33592.jpg 5 6 3

Cílem této knihy je dokázat čtenáři, že i bez nějakých hlubších odborných znalostí dokáže nasbhírat a rozlišit celou řadu chutných druhů holubinek, i když právě nerostou hřiby, a může je využít buď samostatně nebo ve směsi s jinými druhy hub pro nejrůznější kulinářské účely. Přejeme čtenářům, aby se naučili holubinky lépe poznávat, zbavili se nedůvěry vůči této skupině hub, a tak dovedli plně využít těchto krásných darů lesa ke kulinářským účelům i za podmínek, kdy je ostatním druhů hub v lese poskrovnu. Kniha obsahuje fotoatlas 55 běžnějších druhů holubinek, informace k rozlišení dalších 56 méně známých druhů a recepty k přípravě jídel z holubinek.... celý text

roso.mak
03.03.2024 5 z 5

Skvěle zevrubná a přehledná kniha.

vvikingg
18.03.2021 5 z 5

Kniha o holubinkách navazuje na podobnou od stejných autorů - Sbíráme čirůvky kvalitní foto, popisy recepty doporučuji

Azmodan
02.05.2018 5 z 5

Krásná kniha věnovaná pouze holubinkám. Koho tyto houby zajímají je tohle kniha, která jim ve spoustě věcí udělá jasno. Třeba v tom, že mají takovou barevnou variabilitu, že je stejně od sebe nepoznáte :o)
Knihu vřele doporučuji!

houby houbaření