Sběratelka polibků

Sběratelka polibků https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129/mid_sberatelka-polibku-ATd-129.jpg 4 356 26

Do osmnáctých narozenin zbývá jen pár dní a představa prázdnin pronuděných doma Andreu v nejmenším neláká, zvlášť když kamarádky i o rok mladší ségra Klára jsou na tom mnohem lépe! Jenže... Nic se nejí tak horké, jak se uvaří, kluků běhá po světě spousta, frajerů a borců větších či menších. Ne však každá láska je ta pravá, Andrea hledá, naráží, ztrácí a získává, z mnohých přátel se stávají nepřátelé a z některých nepřátel zase kamarádi - a ty prázdniny, ať už doma, na chatě či na raftech, nakonec vůbec nemusí být k zahození.... celý text

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Četla jsem hodně dávno :) Kniha se mi líbila, ale obča se příběh moc táhl:)

liletka_a
01.04.2013 2 z 5

Nic moc, líbilo se mi akorát posledních 15 stránek, kterých strávila Andrea s Vojtou.;) jinak to bylo celkem o ničem.

herotabe53
03.01.2013 4 z 5

Přečteno. Můžu si "odškrtnou" další knížku od Lanczlové. Knížka s opravdu nečekaným koncem.
Celkově je to o holce, která si po dobu románu "vystřídá" plno kluků, protože asi neví, co hledá.
Kluci si z ní dělají hadr, do kterého se jen otřou. Anrea mi moc sympatická nebyla, ale když se to překousne, tak to jde.
Je to fajn počteníčko, když venku sněží, je velká zima a čte si jen tak pod peřinou.

nemeckovatereza
06.10.2012 5 z 5

Knížky paní Lanczové jsem četla kolem 14-17 roku. Některé jsem si i koupila, ale většinu jsem si na prázdniny nebo na zimu půjčovala v knihovně. Je to super odpočinkové čtení pro dívky, které sami zažívají "trable" v lásce. S těmito knížkami jsem se buď zavrtala v zimě do peřin nebo v létě na dece a četla jsem se jedním dechem. Knížky můžu jen a jen doporučit!!!!!!!!

Layss
26.02.2012 3 z 5

Jedna ze zajímavějších knížek, plná zvratů... Pěkné počtení...

Romčuška
21.07.2011 5 z 5

Muj prvni roman od Lanczové a fakt super nádhera :) a ted sme se do toho uplně zažrala :D