Sázka na žraloky

Sázka na žraloky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47971/sazka-na-zraloky-47971.jpg 5 11 2

Profesionální hazardní hráč a zároveň soukromý detektiv John Punter byl už u pěkné řádky kriminálních zločinů a černých obchodů jak na dostihové dráze, tak i mimo ni. A tak když je unesena a brutálně zavražděna dcera jeho kamaráda bookmakera, ochotně mu nabídne svou pomoc. Ve chvíli, kdy už se zdá, že pátrání je na dobré cestě, zemře jednomu z místních trenérů za záhadných okolností mladý žokej. Punter postupně skládá střípky záhadných událostí dohromady, až zjistí, že se zapletl do sítě zločinů z podsvětí, které jsou mnohem děsivější, než původně předpokládal. ... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Olympia

Punter´s Turf , 2010

Kanimůra2
18.02.2021 5 z 5

Dávám této knize také plný počet. Moje první kniha od autora, zkusím další. Musím souhlasit s přezdívkou "australský Dick Francis". Kdysi jsem ho četla ráda. Děj má spád, nejsou hluchá místa. Doporučuji.

Leona333
27.04.2020 5 z 5

Tohle byla opravdu velice kvalitní, skvělá detektivka. Napětí v knize téměř od samého začátku. Husí kůže z praktik podsvětí, které si jde opravdu, vždy tvrdě za svým... A v neposlední řadě i bravurní popis dostihového sportu samotných dostihů. Při začtení se do knihy jsem začala chápat, proč některé lidi - sázkaře, fascinuje a baví trávit svůj čas právě na dostizích. ; )
Za sebe dávám plný počet hvězdiček. Nemohu prostě jinak. ; )

Peter Klein
australská, 1959
2011  73%Smrtící posedlost
2010  77%Nezvěstný sázkař
2010  93%Sázka na žraloky

Kniha Sázka na žraloky je v