Říše neřesti

Říše neřesti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485977/bmid_rise-neresti-JXv-485977.jpg 4 432 79

Savage Trilogy série

< 3. díl

Nemyslitelné. Neuvěřitelné. Nepředstavitelné. Nepoznávám, co se stalo s mým životem. Už nedokážu říct, kde končí lži a začíná pravda. Vpadl do mého světa a vyhnal mě z mého bezpečného koutku. Všechny moje sny se plní až na jednu věc, po které toužím nejvíc – být šťastná. Ale budu o to bojovat. Teď. Vždycky. Říše neřesti je závěrečným dílem trilogie.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Rogue Royalty

johana3160
02.01.2023 4 z 5

Na zaver jsem precetla celou trilogii jednim vrzem.. bohuzel jedine tak to ma smysl (viz. Moje predchozi komentare) Definovala bych to jako sexem nabusenou, o akci se snažící preslazenou romantarnu…. V prvni knize je nejaky ten naznak drsnactvi, ktery se postupne vytrácí a v epilogu posledni knihy mate dojem ze budete zvracet duhu…
Knihy jsou opravdu ten typ oddechovky u ktere nechcete premyslet, protoze pak si uvědomíte, ze je to vlastne o nicem… presto davam celkem vysoke hodnoceni, protoze kdo nic nečeká zklamaný nebude… a ja uz fakt nic necekala…

ElikaS
07.12.2022 5 z 5

Závěrečný díl Savage Trilogy je skvělým zakončením celé série. Jak už jsem zvyklí, knížka je krátkou jednohubkou, kterou zvládnete přečíst za dopoledne.
Na autorce se mi líbí, že ač píše krátké erotické romány, dokáže v nich překvapit a vymyslet neočekávané zvraty. To v v rámci žánru nebývá úplně běžné.
Navíc se jí daří psát tak, že je knížka čtivá a vzrušující. To se také každému autorovi nepovede. Po dvou sériích, které u nás vyšly, se autorka zařadila mezi mé oblíbené.

dencazrnu
01.12.2022 5 z 5

Velmi pěkné a důstojné zakončení celé této série. Musím říci, že ze čtení mám opravdu dobrý pocit. Je pravdou, že na začátku této série jsem byla poněkud rozpačitá, ale jsem ráda, že jsem se pustila do dalších dílů a s klidným svědomím můžu říci, že se to autorce povedlo. Faktem je, že klidně mohla vyjít pouze jedna kniha, ale já jsem ráda, že to autorka neudělala a rozhodla se pro tři jednotlivé díly. Žádná z knih není nikterak obsáhlá a máte je přečtené během pár dní. Jsem ráda, že jsme se v posledním díle dočkali celkového rozuzlení, vše bylo vysvětleno a dokonce jsme se dočkali happyendu. Takže dávám plný počet hvězd a jsem ráda, že jsem se do této série pustila. A v budoucnu se určitě pustím i do série Mount triology :-)

petulik330
30.11.2022 5 z 5

Zakončení celé série.... Už jsem se mohla dočkat, až zjistím kdo může za všechny problémy naší hlavní hrdinky a jejího bratra.
Opět byla kniha plná překvapivých momentů, toho sexu a lásky.
Konec knihy mě potěšil. Naši hrdinové se stěhují a potkávají člověka z minulosti našeho hlavního hrdiny, který si myslí že se neprovali jeho práva identita. Bylo to úsměvné, ale také smutné.

barborelka
28.11.2022 4 z 5

hezké zakončení celé serie

alzbeta2843
13.11.2022 5 z 5

Viem, že tu viacerí vravia, že mohli byť knihy v jednom, ale mne sa to páčí, že sú jednotlivo vydané. Ide o to ako si autorka vie pohrať s napínavým dejom, ktorý vygraduje na konci každej knihy. Záverečný diel ma prinútil premýšlať, akú trilógiu budem považovať za obľubenú. Myslím, že Savage trilogy vedie nad ostatnými :D

EvikU.
30.10.2022 5 z 5

Třetí díl to úplně suprově uzavřel. Opět se tam objevila sousedka Harriet, já ji v té knize fakt můžu. :-) Na začátku mi bylo Temperance fakt líto, navíc si myslela, že zůstala na světě úplně sama. To bylo fakt krutý.

Pak se to postupně začalo vysvětlovat. Bylo to napínavé, čtivé, zamilované. Milovala jsem oba hlavní hrdiny Temp i Kaneho. Velmi pěkně vymyšlené zápletky. Fakt bomba.

Už se neobjevovalo prostředí klubu, ale i tak to mělo šťávu. Jen jedna malinká výtka, na slovo „číča" jsem v erotických knihách fakt alergická a tady zase nejméně dvakrát bylo. Ale jinak má postelový scény autorka fakt zmáknutý. Uvěřitelný a skvěle napsaný.

Svět intrik a mafiánů tu bylo taky krásně napsaný. Fakt jsem se místy bála a musela vědět víc. Hezká oddechovka. Doporučuji celou sérii.

LilianaFalcon
18.10.2022 4 z 5

Ten zvrat mě naštval, přišlo mi to zbytečné a u tohohle druhu knížek až moc čekané.
Ale ten epilog neměl chybu.

Dela90
11.10.2022 5 z 5

(SPOILER) Smrt. Zrada. Všechno se Temperance obrátilo vzhůru nohama. Jedinou vteřinou ztratila milovaného bratra a taky muže svého života. Teď se utápí v sebelítosti. Pak si, ale napíše seznam přání a úplně nahoře je Být šťastná. Sebere se a začne zase žít. V jejím životě nastanou mnohé změny. Jenže, nějací lidé ji stále sledují a ona neví, jestli je v ohrožení života nebo ne. Pak jednou jedou do skladiště, které ji Kane zanechal a vše se změní.

Jestli jsem tvrdila, že předchozí dva díly byly bomba! Tak tohle byla bomba bomb. Ano, vím, jak to zní. Ale prostě. Když začnete číst, svět je smutný a pak se všechno otočí, Temp zase začne žít a vše se začne zamotávat a zase vysvětlovat. Vůbec a vůbec jsem netušila ten konec. Na hodnocení této knížky, bych potřebovala minimálně ještě o jednu hvězdičku víc!

Kapitoly psané z pohledu obou dvou a hlavně krátké. Krásně se to četlo a mělo to krásný závěr s Kaneovou maminkou, i slza mi ukápla. Nechyběly ani žhavé scény, na které jsme u téhle dvojice prostě zvyklí. Autorka to prostě umí!

V knize je pořád zmiňovaný Mount, takže je to jasné - musím si přečíst i tu předchozí trilogii.

petraLI
08.10.2022 2 z 5

Za mě rozhodně nejslabší díl.

Siwan
18.09.2022 5 z 5

Zhodnotím všechny tři díly najednou, protože jsem je v podstatě přečetla během jednoho dne. Když pominu, že by podle mě mohly být součástí jedné knihy - na druhou stranu z marketingového hlediska to byl perfektní tah a chápu ho - tak tomu za mě není co vytknout. Někdo vyčítá jednotlivým dílům pomalost, ale myslím, že když je čtete souvisle za sebou, tak to tak nevnímáte. Díky tomu prostoru, který všechny postavy mají je právě můžete začít mít rádi, cítit s nimi. Děj odsýpá jako přesně namazaný stroj a až na, Pro mě, pitomé vyústění, nemá chybu. Autorka evidentně umí psát a vtáhnout do děje. Takže za mě v rámci žánru jednička s hvězdičkou a Temprence a Kane jsou jedny z nejsympatičtějších postav.

Bryel
15.09.2022 2 z 5

Třetí díl mi nějak nesednul. Často mi přišel zbytečně osekaný a až příliš zalitý sluncem. Dočetla jsem spíš ze zvědavosti.

MAU256
01.09.2022 5 z 5

Skloním hlavu a poděkuju tomu, kdo rozdával druhé šance zlomeným mužům v den, kdy jsem dostal tu svoji.

Tak to byla zase jízda. Tušila jsem, že ta smrt mohla být taková, v jakou se pak v knize dozvíme. Ale že se to vyvine nakonec úplně jiným směrem, tak to mě vážně dostalo. Fandila jsem Kanovi i Temperanci, jsem ráda, že nakonec to dopadlo tak, jak mělo.
Mohu všechny díly jen doporučit, autorka píše vážně skvěle. Sice knihy nejsou nějak přehnaně dlouhé, ale stojí za to.

smejkalova.m
20.08.2022 5 z 5

Paráda. Všech šest knížek zhltlých za pár dní. Duo Temperance&Kane se mi líbilo víc, nicméně musím říct, že autorka umí psát a nešlo se odtrhnout. ;)

ivetapl
17.08.2022 5 z 5

Aaa!!! Konečně! Konečně jsem se i já dočkala finálního dílu Savage trilogy.
PROMIŇ. NEMĚL JSEM NA VYBRANOU.

Musím říct, že to byla zase jízda! Autorka má totiž tendenci nechat otevřené konce, takže na další díl netrpělivě čekáte! Kniha se četla sama. Prostě to hltáte a najednou -konec.
Je tu plno akce, napětí, samozřejmě peprných scén.
Já jsem tým Kane už od prvního dílu. Já ty #badboy v knihách miluju. Musím přiznat, že Kane je za mě lepší než Lachlan (to jemno mě vždy rozesměje a říkám mu Lachtan z Mount trilogy). Je to ,,menší padouch" ale pořád se nebojí zabíjet každého, kdo by chtěl ublížit jeho ženě. ️️
Byla jsem dost překvapená událostmi, které se stali. Jakože chudák Temperance... Tohle si prožít... Tak určitě lidí zabiju sama! Líbí se mi, co nakonci udělala Tempe pro Kanea. ️ Po tolika letech...

Dokonalá jendohubka.
Tuhle sérii i předchozí sérii Mount trilogy, vám opravdu doporučuji! Knihy se skvěle čtou, nenudíte se u nich. Jen doporučuji koupit vždy rovnou celou sérii. ️

Šárka88
10.08.2022 5 z 5

Zazvonil zvonec a pohádky je konec. Knížka přečtena během dne , tato spisovatelka píše velmi čtivě, ale jen jedna věc k vytknutí je ta, že je to skoro stejný příběh s první trilogií. Dívčina potká prince na bílém koni, přidají sex a trochu akčního střílení a happyend nakonec. Bavila mě opět Harriet a doporučuji všem, co si chtějí odpočinout od detektivek, vražd, stejně jako já.

Elize
10.08.2022 3 z 5

Tenhle třetí díl byl za mě trochu zklamání. Všechny zápletky, které nám autorka nasázela v prvních dvou dílech byly (alespoň za mě) hrozně předvídatelné. Nebylo zde žádné překvapení, žádný obrat... a počáteční část, kdy autorka vykresluje, jak spolu hlavní hrdinové žijí a tráví volný čas, tak to teda... uf... tam to za mě hodně skřípalo a bylo to zkrátka nudné... na krátký počet stran mi dalo zabrat se těmi odstavci prokousat a ukázalo se, že už ani erotické scény zde nebyly moc nápadité a scény neerotické byly vyslovená nuda. Nějaká ta trocha akce na závěr to úplně nespravila.

rampapa
09.08.2022 5 z 5

Tak tohle bylo SUPER ÚŽASNÉ.... Nemám slov. Miluju tuhle autorku to jak píše. Temperance jsem si v téhle série ještě víc zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

AnnaNes
08.08.2022 3 z 5

Celou sérii bych zhodnotila jako nic moc. Nejlepší byl první díl, ale oproti Mount trilogy mě tohle tolik nebavilo. Konce, které nutí číst dál, ale příště by mi asi stačilo najít na internetu, jak to celé dopadne namísto čtení dalších dílů.
Savage trilogy bych spojila do jedné knihy.

Artep071
31.07.2022 4 z 5

...pecka ... tak to jsem nečekala ...wuau ..super jak to z porno číčoviny vygradovalo ... :)

Meghan March
americká