Saturnin zasahuje

Saturnin zasahuje https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448797/bmid_saturnin-zasahuje-LI6-448797.jpg 4 254 87

Saturnin série

Legendární sluha Saturnin je zpátky – a pojede lyžovat! Do malebného prostředí zasněžených Orlických hor se vydá opět v doprovodu starých známých: věčně nesnesitelné tety Kateřiny, jejího neotesaného synka Milouše, sarkastického doktora Vlacha i laskavého dědečka, který nosí po kapsách nevyčerpatelnou zásobu povedených historek. Kdo tímto dobrodružstvím prosviští s elegantními obloučky? Komu se podaří salto nazad? A pro koho se tentokrát rozezní svatební zvony?... celý text

em75
16.11.2020 5 z 5

Tohle se opět povedlo. Dokonce se mi tenhle díl líbil víc, než Mackův první Saturnin. Krásné ilustrace pěkně doplňují příběhy. Paráda.

Leona333
06.11.2020 4 z 5

Pan Macek mi předvedl, že psát opravdu umí a že knížky od pana Jirotky, jsou jeho srdeční záležitostí a inspirací ... Pěkné, poetické, humorné čtení to bylo. Důstojné navázání v pokračování Saturnina. ; )

Katka244
06.11.2020 2 z 5

Taková oddechovka, ale tentokrát jsem to nepřečetla jedním dechem, i když Saturnin mě občas i rozesmál.

lennysek88
22.10.2020 4 z 5

Výrazně lepší než "Saturnin se vrací" - text je plynulejší, provázanější. Mě to bavilo :)

Gilnien
09.10.2020 3 z 5

Dobrá oddechovka. Buď jsem byla na knihu víc naladěná, nebo se autor oproti jedničce zlepšil.

Datr1
03.10.2020 5 z 5

Splnil mé očekávání na 100%,jako by to vyprávěl sám pan Jirotka.

Lavender756
02.10.2020 3 z 5

Vyprávění je takovým lehkým pohlazením. Nicméně jaksi bez příběhu či hlubší pointy, ale čtení vykouzlí úsměv na tváři.