Satiry a humoresky

Satiry a humoresky https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69637/satiry-a-humoresky-69637.jpg 4 14 4

Výbor z málo známých povídek z autorovy nejmladší tvorby, v nichž J.Hašek líčí výstižně život a poměry v maďarské zemi za Rakouska a poměry v c.k.rakouské armádě.

HelenBarbora
25.03.2024 5 z 5

Fanastický Jaroslav Hašek, vtipný, úderný a zábavný. Jakkdyby ty satiry psal vloni. Doporučuju.

JointlieKat94
12.01.2024 3 z 5

Jsem ráda, že některé povídky už jsem četla v předchozí knize, a tak jsem se nemusela trápit tak dlouho..

Asi mi prostě Haškovo povídky nesedí. Nevím proč, nemají to, co od povídky očekávám. Byly jakoby snad i na rychlo psané a prostě nezáživné. V této knize jsem se "pousmála" asi tak nad dvěma.. a na konci mě potěšily Švejkovo části, tak ten mi možná sedne.

Vrátím do knihobudky.

Elkiss
26.07.2020 2 z 5

Ja nevim. Asi tomu nerozumim nebo nejsem spravne naladena. Na kazdou knizku musi byt spravna atmosféra a nerikam, ze jsem se nesnazila. Ale vtipne mi tam prisly tak 2-3 povidky a zbytek jen brak. Na tu dobu to asi vtipne bylo. Dnes uz je to jinak a mozna jsem jen moc narocny ctenar, ktery klasiky necte, tak je nedokaze nalezite ocenit.

Roman04
09.01.2013 4 z 5