Satanské rituály

Kniha pro všechny, kdo by rádi poznali, jak vypadá magie, a zakusili působení skrytých temných sil. Najdou zde podrobnosti umožňující najít odpovědi na mnoho otázek jako: Je magie skutečná? Lze ji k něčemu použít? Se Satanskými rituály mohou začít svou hledačskou cestu poučeni i o historických kořenech temné magie

https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54101/satanske-ritualy-54101.jpg 3.424
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Baronet

The Satanic Rituals, Companion to The Satanic Bible, 1972

Kniha Satanské rituály

REBELKAAAAAA
30.10.2016

Nevím tak nějak, jak knihu ohodnotit.
Brala jsem knihu jako takové obohacení vědomostí o satanismus a doplnění vzdělání. Rituály na mě upřímně moc složité a jistým věcem až tolik nerozumím, takže to si netroufám kritizovat.
Celkově mi pointa satanismu v knížce přijde tak, že je to obrácené křesťanství s pointou věřit a veřejně se k tomu hlásat.
Nejsem satanista, brala jsem to pouze jako informační a vzdělávací četbu, jediné co mě na knize opravdu zaujalo a dalo byl konec knihy.

mayhem993
20.08.2015

Styl rituálů a požadavky na všechny ty rekvizity jdou ruku v ruce se snahou autora, napsat knihu ve stylu odpovídajícím smýšlení a poměrům v USA, ne v Evropě. Proto je podle mě většina rituálů v knize nepoužitelná. Z estetického hlediska by byl mnohem přitažlivější obal s Bafometem, stejně jako u Satanské bible. Ten kýčovitý obrázek ukřižovaného Ďábla a šestka sem, šestka tam, byl poslední hřebík do rakve. Snad se brzy dostanu k přepracované verzi od J. Valtera.

Smrtka92
24.01.2015

Dobrý "doplněk" k Satanské bibli. I když některé rituály by byly opravdu náročné.

Anton Szandor LaVey (p)
americká, 1930 - 1997