Satanské rituály

Kniha pro všechny, kdo by rádi poznali, jak vypadá magie, a zakusili působení skrytých temných sil. Najdou zde podrobnosti umožňující najít odpovědi na mnoho otázek jako: Je magie skutečná? Lze ji k něčemu použít? Se Satanskými rituály mohou začít svou hledačskou cestu poučeni i o historických kořenech temné magie

https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54101/satanske-ritualy-54101.jpg 3.425
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Baronet

The Satanic Rituals, Companion to The Satanic Bible, 1972

Kniha Satanské rituály

REBELKAAAAAA
30.10.2016

Nevím tak nějak, jak knihu ohodnotit.
Brala jsem knihu jako takové obohacení vědomostí o satanismus a doplnění vzdělání. Rituály na mě upřímně moc složité a jistým věcem až tolik nerozumím, takže to si netroufám kritizovat.
Celkově mi pointa satanismu v knížce přijde tak, že je to obrácené křesťanství s pointou věřit a veřejně se k tomu hlásat.
Nejsem satanista, brala jsem to pouze jako informační a vzdělávací četbu, jediné co mě na knize opravdu zaujalo a dalo byl konec knihy.

mayhem993
20.08.2015

Styl rituálů a požadavky na všechny ty rekvizity jdou ruku v ruce se záměrem autora napsat knihu ve stylu odpovídajícímu smýšlení a poměrům v USA, ne v Evropě. Proto je podle většina rituálů v knize nepoužitelná. Z estetického hlediska by byl jedinou rozumnou volbou obal s Bafometem, a ne tento kreténský, kýčovitý obrázek ukřižovaného Ďábla - co to jako je!? Tohle byl poslední hřebík do rakve.

Smrtka92
24.01.2015

Dobrý "doplněk" k Satanské bibli. I když některé rituály by byly opravdu náročné.