Satanské rituály

Kniha pro všechny, kdo by rádi poznali, jak vypadá magie, a zakusili působení skrytých temných sil. Najdou zde podrobnosti umožňující najít odpovědi na mnoho otázek jako: Je magie skutečná? Lze ji k něčemu použít? Se Satanskými rituály mohou začít svou hledačskou cestu poučeni i o historických kořenech temné magie

https://www.databazeknih.cz/images_books/54_/54101/satanske-ritualy-54101.jpg 3.219

The Satanic Rituals, Companion to The Satanic Bible (1972)

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Baronet

REBELKAAAAAA
30.10.2016

Nevím tak nějak, jak knihu ohodnotit.
Brala jsem knihu jako takové obohacení vědomostí o satanismus a doplnění vzdělání. Rituály na mě upřímně moc složité a jistým věcem až tolik nerozumím, takže to si netroufám kritizovat.
Celkově mi pointa satanismu v knížce přijde tak, že je to obrácené křesťanství s pointou věřit a veřejně se k tomu hlásat.
Nejsem satanista, brala jsem to pouze jako informační a vzdělávací četbu, jediné co mě na knize opravdu zaujalo a dalo byl konec knihy.

mayhem993
20.08.2015

Styl rituálů a požadavky na všechny ty rekvizity jdou ruku v ruce se snahou autora, napsat knihu ve stylu odpovídajícím smýšlení a poměrům v USA, ne v Evropě. Proto je podle mě většina rituálů v knize nepoužitelná. Z estetického hlediska by byl mnohem přitažlivější obal s Bafometem, stejně jako u Satanské bible. Ten kýčovitý obrázek ukřižovaného Ďábla a šestka sem, šestka tam, byl poslední hřebík do rakve. Snad se brzy dostanu k přepracované verzi od J. Valtera.

Smrtka92
24.01.2015

Dobrý "doplněk" k Satanské bibli. I když některé rituály by byly opravdu náročné.

Anton Szandor LaVey

Anton Szandor LaVey