Satanské rituály

Satanské rituály https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54101/satanske-ritualy-54101.jpg 3 27 4

Kniha pro všechny, kdo by rádi poznali, jak vypadá magie, a zakusili působení skrytých temných sil. Najdou zde podrobnosti umožňující najít odpovědi na mnoho otázek jako: Je magie skutečná? Lze ji k něčemu použít? Se Satanskými rituály mohou začít svou hledačskou cestu poučeni i o historických kořenech temné magie

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Baronet

The Satanic Rituals, Companion to The Satanic Bible , 1972

Slunceee
17.03.2024 odpad!

Celá kniha je pitomost a ztráta času.

REBELKAAAAAA
30.10.2016 4 z 5

Nevím tak nějak, jak knihu ohodnotit.
Brala jsem knihu jako takové obohacení vědomostí o satanismus a doplnění vzdělání. Rituály na mě upřímně moc složité a jistým věcem až tolik nerozumím, takže to si netroufám kritizovat.
Celkově mi pointa satanismu v knížce přijde tak, že je to obrácené křesťanství s pointou věřit a veřejně se k tomu hlásat.
Nejsem satanista, brala jsem to pouze jako informační a vzdělávací četbu, jediné co mě na knize opravdu zaujalo a dalo byl konec knihy.

mayhem993
20.08.2015 2 z 5

Styl rituálů a požadavky na všechny ty rekvizity jdou ruku v ruce se záměrem autora napsat knihu ve stylu odpovídajícímu smýšlení a poměrům v USA, ne v Evropě. Proto je podle většina rituálů v knize prakticky nepoužitelná. Z estetického hlediska by byl jedinou rozumnou volbou obal s Bafometem či cokoli "důstojnějšího", nikoli tento buzerantský, kýčovitý obrázek ukřižovaného Ďábla. Tohle byl poslední hřebík do rakve.

Smrtka92
24.01.2015

Dobrý "doplněk" k Satanské bibli. I když některé rituály by byly opravdu náročné.

satanismus rituály a obřady

Anton Szandor LaVey (p)