Šaráda

Šaráda https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70714/bmid_sarada-p0J-70714.jpg 4 222 33

Rok po transplantaci srdce se Cat Delaneyová, populární hvězda televizního seriálu, vrací k práci a poznává vzrušujícího muže, jenž však pečlivě skrývá nějaké tajemství. A kdesi žije člověk, který si přeje, aby milovaná bytost konečně došla klidu, a je proto odhodlaný zabít všechny, kteří v určitý den dostali při transplantaci nové srdce...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Charade , 1994

curilka
19.09.2021 2 z 5

Tahle kniha mně vůbec nezaujala, je to snad druhá kniha v životě, kterou jsem nedočetla. Docela mně to mrzí, protože autorku mám ráda.

oleg
25.07.2021 5 z 5

Velice poutavý příběh,tuto spisovatelku mám velice ráda a opět nezklamala....

milena8281
12.02.2021 3 z 5

Bylo to napínavé a čtivé. Styl Sandry Brown se mi líbí. Bavila mě i milostná linka.

georginaa
07.11.2020 5 z 5

Tenhle příběh byl velice psychicky náročný, každý chce žít i když má malou šanci se uzdravit. Nejhorší je psychopatický vrah, který chce někoho o život připravit. Cat se bohužel dostane do této situace. Seznámí se se spisovatelem Alexem, který se bude snažit vraha dostat a Cat bude chtít pomoct.

smardice
30.09.2020 5 z 5

Další z emotivních příběhů s detektivní zápletkou, tentokráte z lékařského prostředí, zabývající se transplantací, darování lidských orgánů a hlavně jak to ovlivní, ať negativně či pozitivně, všechny zúčastněné. I když jsem tušila, kdo je vrahem už od založení Catiiných dětí, kniha se mi líbila. Za mě 5 hvězdiček.

Luciska13
26.04.2020 4 z 5

Jsem na vážkách, co na to říct. Kniha byla opravdu napínavá a nemohla jsem se od ní odtrhnout, ale bylo to tak moc ujeté a svým způsobem i úchylné, že je mi z toho špatně. Věřím, že transplantace srdce je asi psychicky ta nejnáročnější operace, co se může stát a to pro obě strany, ale rozuzlení zápletky mě opravdu šokovalo i svým způsobem znechutilo.

Han-nah
07.09.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila, i když mě velmi lámalo podívat se na konec, kdo ničí životy těch, kteří společně s lékaři bojovali o svůj život díky transplantaci srdce. Ale odolala jsem a knihu se zaujetím dočetla. Spisovatelce se podařila napsat hezký detektivní příběh a popsat pocity všech zúčastněných. Ne, jenom ty, kdo srdce přijímají, ale hlavně, co to znamená pro blízké těch, kteří zemřeli a tak se stali dárci, aby někdo jiný mohl dále žít.
Život je vzácný a je to dar. Dar při našem narození a pro někoho velký a cenný dar i po smrti.

pingu1
04.03.2019 3 z 5

Tahle kniha mě moc nenadchla, znám od autorky lepší ...

Szekynka
02.09.2018 5 z 5

Nezklamala, začátek byl docela krutý. Popis všech smrtelných nehod mě docela vzal a bylo mi těžko z toho jak je život pomíjivý. To co člověk má, může zmizet ze dne na den. Vykreslení hrdinů a děje zvládla autorka opět bravurně. Kniha má svižný spád. Když uvážím, v jakém roce dílo vyšlo, musím podotkonout, že obdivuju autorku za to s jakou grácií dokázala napsat detektivku a zároveň veřejně promluvit o problematice darování orgánů.

Jája92
24.01.2018 5 z 5

Další kniha od mé oblíbené autorky. Napínavé čtení od začátku až do konce.

shay
19.11.2017 4 z 5

Kniha splnila mé očekávání. Hned na začátku několik příběhů různých lidí a zbytek knihy vám vrtá hlavou, který ten příběh vlastně souvisí s hlavní hrdinkou. Děj je velmi napínavý a nakonec všechno dobře dopadne.

intelektuálka
31.10.2017 4 z 5

Transplantace srdce, pronásledování, boj o život - to je trápení hrdinky této knihy.
A nepřítel je velmi blízko...

Květinka008
29.08.2017 5 z 5

Ke knize se ráda vracím, protože děj a postavy jsou propracované, bohaté, neprozrazují nic dopředu a pokaždé si čtení užiju!

moudivlacek
26.04.2017 5 z 5

Tak tahle kniha opět u mně silně zabodovala. Od začátku velmi silný emotivní příběh. Sice v první chvíli máte pocit, že tolik příběhů se vám bude motat, ale ono se to během děje hezky propojí a začíná vše vysvětlovat.
A když si budete myslet, že je vám vše jasné, i když budete mít podezření, tak vše může být úplně jinak.
Já si moc oblíbila hlavní hrdiny Alexe i Cat, Deana mi bylo trošku líto.
Konec mě úplně rozplakal dojetím.
Tuto knihu mohu upřímně jen doporučit - skvělá detektivka s romantikou

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Tahle kniha mě zase dostala. Bylo to moc napínavé, čtivé. Vůbec si nedokážu představit že bych byla v její situaci. Když se začne smiřovat s tím, že má někoho jiného srdce, tak ji usilují o život.

janesy
21.01.2017 5 z 5

jj kniha byla dobrá, ale ve všech knihách této autorky se dá snadno předvídat, jak dopadne vztah hl. hrdinů. Tím nechci říci, že S,B, nemám ráda, naopak, velice dobře se čte.

konzervářka
30.03.2016 5 z 5

Jako všechny knihy od autorky nezapomenutelná knížka, dobrá zápletka, žádná červená knihovna. Napínavá od začátku do konce.

ovpana
29.07.2015 3 z 5

Hezká kniha ,dobře se čte.

sipkulka
24.02.2014 5 z 5

Tahle kniha se S.B moc povedla :)

aannyy
10.06.2013 4 z 5

Jedna ze (pro mě) slabších knížek Sandry Brown. I tak ale byl konec velmi překvapivý.

škola druhé šance

Sandra Brown