Santana

Santana https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223218/mid_santana-223218.jpg 3 7 2

Pepe Ortiz sebou trhl, když se nad Plaza Principale v Mexico City rozezněly zvony. Sáhl si pod rozedranou vestu a překontroloval pistoli za opaskem. Zvuk zvonů přehlušil brebentění davu lidí, kteří se zde shromáždili, aby mohli na vlastní oči spatřit Jeho Excelenci dona Porfiria Diaze. Prezident republiky se měl v doprovodu své osobní stráže zúčastnit bohoslužby. Na čele Pepeho Ortize se objevily krůpěje potu. Měl za sebou dlouhou cestu, možná svou poslední. Nebyl zde proto, aby Porfiria oslavoval. Byl zde proto, aby ho zabil…... celý text

rafan65
14.02.2024 3 z 5

Tento příběh mě nějak moc nenadchl. Příběhy o agentech zamotané do westernů mě osobně neberou. Neříkám že celý příběh je špatný to určitě není, pasáže kdy Santana bojuje proti banditům jsou napínavé ale jako celek tuto knihu hodnotím jako slabší díl.

georginaa
09.09.2022 3 z 5

Pepe Ortiz měl za úkol zabít prezidenta dona Porfiria Diaze. Bude to nelehký úkol před bohoslužbou a tolika lidmi. Všichni se budou dívat na excelenci a on se za každou cenu musí pomstít i když to třeba bude stát jeho život.

westerny

John Kirby