Nevinná krev

Nevinná krev https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204017/mid_saga-sangviniste-nevinna-krev-hy1-204017.jpg 4 301 43

Sangvinisté série

Skvělá archeoložka doktorka Erin Grangerová, vojenský forenzní expert seržant Jordan Stone a kněz z Vatikánu otec Rhun Korza musí chránit chlapce Tommyho – vtěleného anděla. Této trojici z proroctví – Vědmě, Vojákovi a rytíři Kristovu – pomáhají členové řádu sangvinistů, nemrtvých napůl svatých a napůl zatracených mnichů. Boj s nepřáteli, kteří se snaží Tommyho unést, se přesto zdá nad jejich síly. Do čela protivníků – tajné společnosti Belial, jíž pomáhají zabijáčtí netvoři bez duše – se totiž postavil Jidáš Iškariotský. Ten byl odsouzen k nesmrtelnosti, aby pykal za svou zradu Ježíše Krista. Jidáš teď chce své selhání odčinit, a proto připravuje vše pro druhý příchod Krista na zem. Jenže to znamená, že se rozpoutá poslední bitva mezi silami dobra a zla a nastane Armagedon. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Horory , Romány , Fantasy

Vydáno: , BB art

Innocent Blood , 2013

Peťulka3
Peťulka3
12.12.2014 5 z 5

Super příběh jako vždy....a proč by to tak nemohlo být? :)

Maragad
Maragad
24.11.2014 4 z 5

Autoři se skvěle doplňují a pokud jste již měli tu čest, něco si z jejich tvorby přečíst, jistě mi dáte za pravdu, že společné psaní jim jde opravdu bravurně. Díky tomu žádný z žánrů za ostatními nepokulhává. Postavy jsou v příběhu velmi vrtkavé. Když už si zvyknete na jejich charakterové vlastnosti, čeká vás návrat do minulosti, kde zjistíte, že daná postava dříve byla úplně jiná. Díky tomu se přistihnete, že každou chvíli máte jiné oblíbence. Nevinná krev je román, jenž je sestaven ze směsi hned několika žánrů. Ovšem nebojte se, že by působil přeplácaně, naopak se po celou dobu budete bavit. Na necelých 400 stranách napěchovaných akcí a dobrodružstvím nevznikají žádná hluchá místa.

Misa25
Misa25
05.11.2014 5 z 5

Tuto sérii jsem si zamilovala a moc se těším na další díl :) Rollins je prostě best autor :D

andělé

Autoři knihy