Krvavé evangelium

Krvavé evangelium https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177647/bmid_sangviniste-krvave-evangelium-tj2-177647.jpg 4 444 103

Sangvinisté série

Zemětřesení v izraelské Masadě zabije stovky lidí a odhalí hrobku v srdci hory. Trio vyšetřovatelů – seržant Jordan Stone, vojenský forenzní expert, otec Rhun Korza, kněz z Vatikánu a doktorka Erin Grangerová, brilantní, ale rozčarovaná archeoložka – jsou vysláni, aby prozkoumali děsivý objev, podzemní chrám ukrývající ukřižované tělo mumifikované dívky. Ale po brutálním útoku na naleziště musí uprchnout a vypukne závod o to, aby vrátili, co bylo kdysi ukryto v sarkofágu hrobky: knihu napsanou prý vlastnoručně Ježíšem Kristem, která má obsahovat tajemství jeho božství. Avšak nepřítel, který jim je v patách, není jako ostatní, jde o moc prastarého zla, které ovládá vůdce s neúměrnými ambicemi a nevypočitatelnou lstivostí. V rozpadající se hrobce i v okázalých chrámech musí Erin se svými společníky bojovat s minulostí vedoucí tisíce let zpět do doby, kdy v temných koutech světa lovily nečisté stvůry, až k okamžiku, kdy Kristus přinesl svou zázračnou oběť, smlouvu o spasení pro ty, kdo by jinak byli na věky zavrženi. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Horory , Romány , Fantasy

Vydáno: , BB art

The Blood Gospel , 2013

Jaru
Jaru
14.10.2014 4 z 5

Zajímavá napínavka, navíc s pokračováním... ale přeci jen ... lepší je, když Rollins píše sólo.

čef
čef
24.09.2014 2 z 5

Knihu jsem nedočetl, tuto polohu psaní o upírech nepoberu. Začátek byl vcelku slušný, literárně to snad také není špatné, ale příběh je už za mojí hranicí snesitelnosti. Určitě si však tato kniha svoje čtenáře najde.

Lothorien
Lothorien
15.09.2014 5 z 5

Na Rollinse snad ani není už co psát :) milovnící pochopí :)

avad
avad
07.08.2014 3 z 5

Napínavé na začátku a pak až ke konci.

Sklenička
Sklenička
14.07.2014 4 z 5

Mikika: Druhý díl této nové série má vyjít 17. září. :-)

mikika
mikika
14.07.2014 4 z 5

panebože, taková slátanina, rozum na mě pořád křičel, co to čteš?? ale nemohla jsem se odtrhnout a přestat číst. neskutečně návyková blbost, obávám se, že si asi budu muset přečíst další díl, abych věděla, jak ta stupidita bude pokračovat. ach jo.. :-)

Roob
Roob
08.07.2014 3 z 5

Šlo poznat,že do toho vstoupila žena (pardon).Nebyl to Rollins.

pinkpop
pinkpop
29.05.2014 2 z 5

Nějak jsem se do téhle knížky nemohla začíst, to upíří téma a tak mi nějak od něj nesedlo.... Jamese Rollinse mám ráda jinak :-)

Veronika.C
Veronika.C
26.05.2014 5 z 5

Moje první knížka od Rollinse a jsem nadšená, úžasná kniha

HonzaT
HonzaT
15.04.2014 4 z 5

Ano, Rollins se zachoval stejně jako Rolins v předešlých knihách. Napětí, akce a dobrodružná mystika to je jeho parketa.
Zajímalo by mne na kolik a v čem se angažovala Rebecca Cantrell. Nejlepší postava: Jordan

JoH
JoH
23.03.2014 5 z 5

zase nezklamal, napínavé od začátku do konce, těžko se od knihy odchází, temný, (nepřírozený) síly moc nemusím, ale tady jsem jim docela rozuměl

drbohlav
drbohlav
06.03.2014 5 z 5

styl byl jasný Rollins. Fantazie už byla načichlá někým jiným. Ze začátku jsem měla trochu problém s upírským tématem, protože mi k Rollinsovi prostě nešlo. Nicméně po všech těch knížkách o zubatých potvorách, co se všude vyrojily, to bylo pojaté trochu jinak a já knihu zase zhltla během jedné noci. Na co Rollins sáhne, to se prostě ve zlato promění:)

mrnka.t
mrnka.t
19.02.2014 4 z 5

Kniha se mi dobře četla, je velmi čtivá, vtáhne do děje. Akorát je tam trochu moc nadpřirozených bytostí, až jsem si u některých říkal co tam vůbec dělají.

Peťulka3
Peťulka3
17.02.2014 5 z 5

Rollins opět nezklamal :)

Ceeca
Ceeca
17.02.2014

čtivé, dějové... hltám jedním dechem ! Strašně mě to nadchlo :)

Aneri
Aneri
12.02.2014

Moc hezky se to čte a jestli bude pokračování, určitě si je přečtu.

kiwi88
kiwi88
08.02.2014 3 z 5

Pěkná pohádka, ale myslím, že Rollinsovi víc svědčí, když píše sám. Nebylo to špatné, ale tolik mě to nenadchlo...

ina77
ina77
06.02.2014 5 z 5

Prostě opět paráda a navíc to vypadá,že bude pokračování na to se už moc zase těším!

Hereret
Hereret
03.02.2014 4 z 5

Opět úžasná knížka, která se čte jedním dechem a od které se nelze odtrhnout věnující se jedinému tématu, které bych zrovna od tohoto autora vážně nečekala - upírům. I když nedosahuje 100% kvalit jako předchozí vydané knihy, tak se moc těším na další pokračování této nové série.

bbara155
bbara155
17.01.2014 4 z 5

Proč musejí být všude upíři!! Aůůů! Škoda, že jsem na upírská témata tak alergická. Knížka byla jinak akční, napínavá, bavila mě.