Sanctum

Sanctum https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383/sanctum.jpg 4 167 14

Ritus série

< 2. díl

2. kniha série Ritus. Pokračování knihy Ritus. Touto knihou jsou ukončeny osudy všech hrdinů. Bůh potřebuje démona, aby vypátral ďábla. Řím, Věčné město, ukrývá prastará tajemství. Sem vedou stopy spiknutí, v jehož středu stojí Eric von Kastell, lovec vlkodlaků. Neustále naráží na odkaz ženy, která v 18. století bojovala o život: Gregorie, abatyše jednoho ze znesvěcených klášterů. Eric a Gregorie jsou nerozlučně spojeni nejposvátnější látkou na zemi. Sanctum může způsobit zázraky – nebo přinést smrt. Přeložil Zdeněk Sladovník.... celý text

Horory , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Sanctum , 2006

kapitan9556
16.03.2022 5 z 5

Oba dva díly jsou mega parádní. Hodně dlouho jsem se do knih takhle nezažral. PAN historik, PAN spisovatel!!!

Luigi1
28.05.2020 5 z 5

Opět výborné

Agrim
09.06.2019 5 z 5

Pecka.

Ryorka
28.09.2018 3 z 5

tak jestliže první díl byl jako jízda na tripu, tak tento je pomalé, zmatené probouzení se do pořádné kocoviny. celá dějová linka se vznikem sesterstva a církevní pletichy mi přišly strašně nudné a hlavně hloupé ? naivní ? nevím. a moc se nevytáhla ani linka s Ericem. u mě tedy Sanctum nezabodovalo.

vlkcz
24.09.2018 1 z 5

Konečně se potkají obě dějové linie. Ale celkově je v celé knize tolik nelogičností (a to i s přihlédnutím k žánru), že už mě to ke konci skoro vůbec nebavilo.

Elfinka_
17.07.2018 4 z 5

Bavila mě o dost víc, než první díl, ačkoli první jsem také slupla relativně rychle. Více dějových linií, propletených vztahů, postav. Osudy některých hlavních postav posilují kvalitu díla. Konec mi přišel trochu rychle naservírovaný, na všech frontách najednou a náhle konec. Ale možná to bylo tím, že jsem do té doby byla strhnutá příběhem. A je fakt, že jeden příběh nemůže vymýtit všechny vlkodlaky ze světa :-)

Niraya
13.02.2018 4 z 5

Sanctum mne trochu zklamalo ale i tak byl příběh smysluplný a hezký.

Syny007
03.12.2017 2 z 5

Knihu jsem nedočetl.Pomalejší a nudnější děj než v prvním díle.

Bekerče
17.11.2017 2 z 5

Nevím, nedočetla jsem. Nějak mě to přestalo bavit...

Charlie119
08.07.2017 5 z 5

První díl v končině Francie, kde, jak jsem se dočetl, byla první silnice dovedela až někdy v roce 1945, mě bavila ještě o něco víc. Přesto to mému hodnocení nic neubírá :-) skvělá kniha.

whiolet
01.12.2016 5 z 5

Fantasy v podání Heitze mě prostě baví a tento druhý díl nebyl vyjímkou

Roux
28.09.2014 4 z 5

Řekla bych, že kvalitně je na tom Sanctum stejně jako Ritus. Pohodové čtení, tak od poloviny mi nedávalo spát, takže jsem odsouvala vše stranou jen, abych mohla knihu dočíst. Konec byl lehce překvapiví - do jisté míry jsem to tušila, ale trošku jinak. Doporučuji tedy stejně jako první díl.

kejty91
28.02.2014 3 z 5

Knihu jsem nedočetla. Ritus mě pohltil a přečetla jsme to, dá se říct jedním dechem. Této knize chyběl ze začátku ten potřebný adrenalin, kvůli kterého se chcete dozvědět, jak to bude na konci.

Honza1994
26.08.2011 5 z 5

Myslím že Ritus byl lepší, ale tady se zase dočkáme velkého finále. A musím říct, že ten konec mi opravdu vyrazil dech, nebudu psát spoilery, ale SPOILER !!! na konci se dozvíme že ten koho jsme celou sérii považovali za nevinného, se nakonec pěkně vybarví, a to stylově