Šance pro ženu 40+

Šance pro ženu 40+ https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430477/bmid_sance-pro-zenu-40-LMU-430477.jpg 4 12 5

Tato kniha objasňuje obtíže spojené s hormonálními změnami během klimakteria a nabízí jejich dostupná a přirozená řešení. Je určena jak pro ženy „po čtyřicítce”, tak pro ty mladší (které mohou pozitivně ovlivnit průběh budoucí premenopauzy a dalších etap) i o generaci starší (jim pomůže zmírnit nepříjemné projevy a riziko nemocí spojených s úbytkem ženských hormonů). Autorka ukazuje, jak i s postupujícím věkem a hormonálními změnami zvládat svou váhu a kondici, jak minimalizovat únavu, výkyvy nálad, stres, návaly i možné zdravotní komplikace, a to pomocí správné výživy a bylinek, pohybu, relaxace a vhodných technik inspirovaných Tradiční čínskou medicínou.... celý text

Anceroh
11.02.2024 5 z 5

Dozvěděla jsem se nové věci o stravování. Žádné počítání kalorií, žádné nízkotučné jogurty, dát tělu to, co potřebuje pro správné fungování a dobře vyvážená strava dělá divy.
Pomalu zkouším změnit jídelníček a funguje to! Mám víc energie a přitom nemám hlad. Rozhodně doporučuji.

RendyaDav
26.12.2020 5 z 5

Kniha je velmi pěkně a přehledně zpracovaná. Obrazová příloha je barevně vymazlená. Textová část je rozdělena na menší útvary. Nechybí poznámky , závěrečná shrnutí, přehledné postupy, barevně zvýrazněné nebo tučné texty....

kneslova
23.12.2020 5 z 5

stojí za přečtení a jsou tam zajímavé informace pro stravování v období hormonálních změn i všeobecně

Jiparis
25.02.2020 3 z 5

Zajímavé postřehy o lidském těle po 40 a pár použitelných receptů.

NymphMaeve
13.01.2020 5 z 5

Knihu jsem si pořídila především kvůli receptům a prohloubení znalostí o pětielementové kuchyni. Využila jsem mnohem více receptů a i načerpala inspiraci. Za pár let se bude hodit i co do hormonálních změn.