Šampaňské a heřmánkový čaj

Šampaňské a heřmánkový čaj https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65430/bmid_sampanske-a-hermankovy-caj-lrU-65430.jpg 3 107 36

Hlavní hrdince Inéz je skoro čtyřicet a její svět se přes noc zhroutí: manžel, kterému obětovala roky života i svou kariéru, čeká dítě s jinou. Bez práce, bez domu a bez peněz začíná nový život - a najde i novou lásku. Román je napsán svižně a s humorem a vůbec není určen pouze rozvedeným ženám středního věku.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Champagner und Kamillentee , 1992

2368
02.04.2017 2 z 5

Moje prvni kniha od autorky,docetla jsem ji,ale muj styl to neni.Hlavni hrdinka se porad hrabe v minulosti,zarli a lituje se..zaver taky nic moc.

pestas
26.03.2017 3 z 5

Kniha, ktera vetsinu sveho obsahu pojednava o tom, jak se hrdinka vyrovnava se situaci po rozvodu, me nejdrive zaujala, ale pozdeji mi dej prisel rozvlekly a takovy nijaky. Ke konci se zase trochu zacinalo neco dit, ale v tom kniha konci.... Skoda neuzavreneho konce, skoda, ze pak uz neni ani doresena otazka proc s ni Rudolf tak moc chtel mluvit osobne na schuzce, kterou si nakonec dohodli tak, ze vychazela na dva dny po vernisazi, kde se nahodou setkali...

Jaruce
07.03.2017 4 z 5

Byla to příjemná kniha o živote, jen mě mrzí, že vlastně nevím jak to dopadlo. Konec si muže každý domyslet.

JanaJane
20.02.2017 1 z 5

Hezký začátek mě navnadil, ale pak mi chyběl nějaký děj.

Zuzanka46
22.01.2017 4 z 5

Příjemné a odpočinkové čtení. Jediné co mi trochu vadilo, byl otevřený konec příběhu, ale i přesto je knížka velmi povedená.

kudrdlinka
01.12.2016 5 z 5

Dobře napsaná knížka pro ženy, příjemné odpočinkové čtení.

knihomolka525
14.11.2016 3 z 5

knížka se dobře četla pomalu na jeden zátah je nabitá dějem a hlavně šampaňským a je napsaná přesně tak,jak si čtenářky přejí.S dobrým koncem.Ale ano po drsných detektivkách pro mě zase něco odlehčeného.Knížka opravdu nevyvolá polemiku.Neurazí ale nijak moc nenadchne

Marselle
27.08.2016 3 z 5

Tato kniha se řadí mezi příjemné odpočinkové romány.
Čte se velice dobře, a dá se říci, že takovouto stejnou situaci jako Inéz zažívá spousta žen.
Velice snadno se dokážete vžít do příběhu, jen pozor aby jste se nepředávkovali šampaňským, nebo heřmánkovým čajem :-)
Knihu si klidně přibalte na dovolenou, určitě s ní nic nezkazíte.

dadaaaaa
01.08.2016 odpad!

Knížku jsem přečetla. Po velmi krátkém vyobrazení za jakých okolností se z hrdinky stane ze spokojeně vdané, nešťastně rozvedená a to téměř ze dne na den. Nastává většina knihy, kde se hrdinka potýká jak se vniklou situací, tak i s postupně vypěstovaným alkoholismem. A závěr knihy pojednává o sblížení s mužem, podle hrdinčina úsudku nejde o lásku, ale je s ním v závěru těhotná. A i když toho, že nemá děti litovala najednou řeší, zda ho vůbec chce. Konec.
Nejspíš bych se rozepsala jak na recenzi.
Podle mě je to průměrné.

Mikik
17.06.2016 4 z 5

Příběh se mi četl dobře a kdo by nemiloval heřmánkový čaj a šampaňské. :-) Konec zvláštní, ale nakonec ten rozvod hlavní hrdince opravdu prospěl:-)

kneslova
12.06.2016 4 z 5

Dost se mi líbil poslední román autorky, tak jsem přečetla i tuto knihu. Ta je obsahem chudší. Hrdinka jedná pole mne krajně nepravděpodobně, ale je to tak dobře psané, že se to dá s klidem zvládnout. Nenáročné čtení, tak za 3,5 hvězdy

Hanina61
25.08.2015 5 z 5

Jedna z knížek, po kterých opakovaně sahám, když je mi "blbě na duši". Milé a příjemné čtení. :-)

DaPo
27.02.2015 3 z 5

Knihu hodnotím jako průměrnou. Vadí mi otevřený konec, dětinská hlavní hrdinka a poněkud rozpačitá kombinace šampaňského a heřmánkového čaje... Na druhou stranu je styl psaní této autorky celkem zábavný...

midlajs
06.11.2014 2 z 5

Me tahle kniha nenadchla, nebavila me.

kika 13
28.10.2012 4 z 5

Podivná konbinace heřmánkový čaj a šampaňské,ale čtení pěkné.

alnahu
16.02.2012 5 z 5

Moje oblíbená kniha.Skvělá kniha s návodem jak se vyrovnat s nevěrným manželem.Kniha je napsána zábavně s humorem i když se jedná o tak vážné téma.

Franziska Stalmann
německá, 1951
1997  65%Šampaňské a heřmánkový čaj
2016  69%V srdci je spousta místa
1999  70%Lepší holub v hrsti

Kniha Šampaňské a heřmánkový čaj je v