Samota ve dvou

Samota ve dvou https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124665/bmid_samota-ve-dvou-GQj-124665.jpg 3 27 5

Syrové líčení života švédských teenagerů, zasazené do odcizeného prostředí velkoměsta. Problémy, které musí řešit, jsou však platné pro dospívající kdekoli na světě. Simon a Ida se "potkají" na internetovém chatu a okamžitě zjistí, že si toho mají hodně co říci. Nejprve si každý vytvoří falešnou identitu, ale postupně si navzájem odhalí své pravé já a prostřednictvím elektronické pošty si navzájem radí, jak se zachovat ve složitých životních situacích, kterých v jejich věku není málo.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

Sandor slash Ida , 2001

Amneris
07.12.2022 4 z 5

Knížku jsem četla jako náctiletá, pamatuji si, že se mi líbilo seznámování přes internet :-)

MOu598
26.05.2017 4 z 5

Četla jsem v červnu 2008. Podle mých poznámek:
Příběh o klukovi a holce, kterým nikdo nerozumí. Seznámí se na počítači. Je jim 15 let.
Dobře se čte.
Ve Švédsku jsou na tom se samostatností a vyspělostí dětí asi o hodně dál než my. Je to tak dobře!?

eletrika03
30.09.2014 2 z 5

Pro mě to je jako každá jiná knížka. Ale bylo to pěkně napsáno.

Fairiella
19.06.2014 5 z 5

Pro mé mladší já to bylo neuvěřitelný, něco úplně jiného než na co člověk normálně narazí v české literatuře. Hezký příběh.

dark.ma93
01.06.2012 5 z 5

Problémový vztah s matkou a problémy s tím vyrovnat s životem. Schovávat se za kámošky. Kniha mého dospívání!!! Jedna z nejlepších, co znám

Autorovy knížky

Sara Kadefors
švédská, 1965
2004  68%Samota ve dvou

Kniha Samota ve dvou je v