Šamanovy ženy

Šamanovy ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47760/bmid_samanovy-zeny-vNR-47760.jpg 3 18 2

Amanda přijme nabídku vést penzion v africkém Kongu, kam v době diamantové horečky denně míří stovky Belgičanů za vidinou zbohatnutí. K závisti všech najde největší drahý kámen místní šaman. Prodejem by jednou provždy vyřešil stupňující se existenční problémy, avšak šamanovy ženy pochopily, že diamant nepřinese rodině nic dobrého, a proto musí zmizet...... celý text

Literatura světová Dobrodružné Romány
Vydáno: , Alpress

The Witch Doctor´s Wife , 2009

orinka3
20.05.2016 1 z 5

Čekala jsem víc. Kniha není moc dobře napsaná. Každá kapitola pojednává o někom jiném, je to celkově roztříštěné a chaotické. Aby toho nebylo málo, tak se autorka snaží do začátku kapitol vměstnat i nějaké to poučení o africké fauně.... změť informací pak působí na čtenáře jako onen výtečný dort Pejska a Kočičky. Výsledek je stejně tak nevalný, mozek začne bolet:) Chtělo by to nějakého poradce tvůrčího psaní, aby to bylo stravitelnější.

valentýna
01.12.2013

Kniha se mi četla dobře, ale styl psaní mi spíš místy připadal jako pro starší děti a mládež. Nicméně je v ní dobře popsán vztah bělochů s Afričany a jejich rozdílné chápání a myšlení.

Afrika americká literatura

Autorovy knížky