Sama v černém lese

Neve má ve třiceti zpackaný život. Po dlouhodobé známosti se rozešla s Danielem a mizerná práce jí nevynáší dost ani na nájem, takže jí nezbývá než bydlet u své sestry, švagra a jejich dvou malých dětí. Šťastný z toho samozřejmě není nikdo ze zúčastněných. Když se jedné noci vrací domů pěšky z nevydařeného flámu, dá se na mostě do řeči s tajemnou Isabelle. Ta se zničehonic vrhne do ledové Temže. Ještě větší překvapení však je, když se Neve po pár týdnech dozví, že jí Isabelle stačila odkázat domek uprostřed lesa. Neve sice nejprve váhá, zda může takový dar vůbec přijmout, ale její situace je tak bezvýchodná, že se rozhodne do domku na pár dní odjet a ujasnit si, co dál. Už cestou začne svého rozhodnutí litovat – a pak namísto pohádkové chaloupky s doškovou střechou najde pevnost s mřížemi v oknech. Koho se Isabelle tolik bála a co ji dohnalo k sebevraždě? A nehrozí totéž i Neve?

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380528/sama-v-cernem-lese-Epk-380528.jpg 3.8278
Literatura světová, Romány, Thrillery

ISBN978-80-249-3642-0

Kniha Sama v černém lese

Laila85
26. listopadu

Kniha se mi moc libila, precteno jednim dechem. Napeti nechybelo, za me super.

ErikaJ
03. listopadu

Knížka se mi moc libila. Děj knizky me drzel v napětí po celou dobu. Bylo to čtivé, žádný krvák, podezirala jsem všechny, pomalu i Jarvise, nebo jak presne se ten pes jmenoval... :-) Urcite si rada přečtu i druhou knížku autorky.

Adél784

Super knížka, autorka píše čtivě, konec byl překvapivý
Asi si přečtu další knížku od autorky:)
5/5

pastelka53

Tajemné a pochmurné prostředí anglického venkova a Chaloupka u hlodáše, plna otázek, které čekají na odpovědi. Prostředí působilo strašidelně, ale nebylo to nic přemrštěného, takže lehce k uvěření.
Neve spadne do klína dědictví od neznámé Isabell, proč by to odmítala, že.
Opravdu Neve někdo straší a nebo je to jen výplod její bujné fantazie?
Vyklubal se z toho skvělý, leč průměrný psychothriller!

Hvězdinka

Takový průměr, neurazí, nenadchne....

Zlatinka.Emilly

Moc se mi tato kniha líbila. Jen jsem nepochopila: proč se Isabelle ptala Neve na její jméno?

katchamccall

Ubírám kvůli hlavní hrdince. Hrozná dorota. Ale jinak se knížka četla dobře a zápletka byla zajímavá.

blebuska

Kniha se četla dobře, živě jsem si představovala stísněnou a strašidelnou atmosféru v domku... Místy neuvěřitelné, sousedi předvídatelní, ale závěr překvapivý! Bavilo mě to

thrillery pro ženy

Cass Green (p)
britská

Kniha Sama v černém lese je v

Právě čtených3x
dalších seznamech2x