Sama sobě majákem

Sama sobě majákem https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356372/bmid_sama-sobe-majakem-RSc-356372.jpeg 4 165 40

Knížka lehce chaotická. Nadšená. S nadsázkou a vlastní filozofií bytí. Spoustu vět o síle myšlenky, o těch tam nahoře nad náma. O hledání sebe sama. A jak moc je důležitý stavět si vlastní maják.

Čtenářka29
20.09.2018 5 z 5

Když tato kniha vyšla ihned jsem si ji objednala. Ještě ten den co mi dorazila jsem jí okamžitě přečetla.
A byla jedním slovem úžasná.
Doporučuji všem.
A dnes mi dorazila druhá kniha od Kate. Ihned jsem jí začala číst a je prostě úžasná.
Doufám že se můžeme ještě někdy těšit na další knížku. ❤️????

Denisa2694
17.09.2018 5 z 5

Pěkná inspirativní knížka. V některých částech jsem se našla.. :) A velmi dobře a rychle se četla.. Knížky moc často znovu nečtu, ale tuto si někdy přečtu určitě znova!! :)

kukuskaman
19.08.2018 5 z 5

Tuto knihu naprosto miluju. Chtělo se mi brečet, i smát se, a přitom je bohatá tolika myšlenkami! Je opravdu nádherná!

Paja.T
01.08.2018 2 z 5

Spíš takový deníček vcelku normální holky, kvůli tomu nemusela vydávat hned knížku. Přijde mi, že dneska musí mít knížku snad každý (bohužel i ti, co na to vůbec nemají), jen aby to sypalo a dotyčný byl "cool". Pár pasáží bylo fajn, jinak celkem nuda a hodně gramatických chyb.

peta3097
10.07.2018 5 z 5

Úplně jednoduše - nádherná!

Kamčučák
24.06.2018 4 z 5

Krásná motivační kniha, se kterou se člověk mnohdy i ztotožní. Přečtení trvalo chvilinku a na odreagování stojí opravdu za přečtení.

vonMalik
22.06.2018 3 z 5

Měla jsem velká očekávání, upoutávka na internetu mě nadchla. Ale když jsem si knihu pořídila nadšení opadlo. Mě osobně moc nezaujala (ale některé části jsou pěkné).

jengibre
09.05.2018 4 z 5

Inspirativní, motivační, osobité a psané s úžasnou lehkostí. Autorka má ohromný talent na vyjadřování pocitů. Málokdy čtu knihy podruhé, ale u této to mám rozhodně v plánu, protože myšlenky, které v sobě má, stojí za připomenutí a zopakování.

"Když se mě někdo ptá, čeho se v životě nejvíc bojím, vždycky říkám, že největší strach mám z toho, mít strach.“

Missynka
11.03.2018 2 z 5

Dívčí blog vložený do pár stránek papíru. Díky změti fontů se mi kniha četla opravdu dost špatně. Motivačně na mě kniha bohužel nedýchla ani trochu.

Hanulenka9595
06.03.2018 2 z 5

Kate z pár videí znám a hlavně díky skvělým ohlasům na knihu a jejímu představení v podobě velmi zdařile zpracovaného videa jsem se rozhodla pro koupi. Kdybych měla shrnout své dojmy:

- velmi dlouhý děkovný list
- mám to sem psát? no, asi jo... a nebo radši ne, to si nechám pro sebe (když to tam psát nechceš, tak o tom ani nezačínej, to mi už říkali jako malému dítěti)
- neuvěřitelný, že jsem napsala/píšu knížku
- hovorový jazyk ke Kate patří, ti, co ji znají, si ji dovedou díky tomu lépe představit; ale ty hrubky? (korekturu dělali tři lidé a stejně se na konci píše "...běž svůj svět dobít"? to ho mám jako zmlátit?)
- obávám se, že po měsíci si nebudu z knihy pamatovat vůbec nic

Takže bohužel... Jako věčný snílek a blázen do psaní si také přeji napsat knihu, asi jako mnozí z nás, ale některé věci musí prostě uzrát (a ne takovým stylem, aby s námi odešly do hrobu, ale aby to nebyla jen snůška náhodných slov, ale skutečně přínos pro čtenáře). Mír. :)

(dvě hvězdičky místo jedné jsem dala jen proto, aby to knize až tak nezkazilo hodnocení, protože se očividně mnoha lidem líbí)

Majulle
26.02.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, mám ráda psané příběhy ostatních lidí, hodně jsem v knížce viděla samu sebe. Dušičku blížence která skáče z jednoho místa na druhé, střídá názory a stále se hledá. Určitě stojí za přečtení :)

Zanda21
20.02.2018 1 z 5

Popravdě souhlasím s předešlým komentářem... Už mám několikátou knížku od blogerky. Baví mě jejich příběhy, ale tahle mi zatím přišla nejslabší a moc nechápu to nadšení ostatních. Některé myšlenky jsou přehnaně ohráté a nic mi tak knížka nedala....

kamila1994
14.02.2018 1 z 5

Na knížku jsem se moc těšila, všichni na sociálních sítí si ji vychvalovali. Bohužel mě vůbec nenadchla. Jsou to normální příběhy ze života, které ale nijak nezaujmou. Asi jsem na takové příběhy stará, ale vůbec mi knížka nic nedala...

Peace
03.01.2018 4 z 5

"Když se mě někdo ptá, čeho se v životě nejvíc bojím, vždycky říkám, že největší strach mám z toho, mít strach."

Jsem moc ráda, že jsem si knížku přečetla. Kate má velký potenciál, který doufám rozvine v dalších knihách.
Příště bych uvítala méně "deníčkových zápisků" a více obecnějšího pohledu na svět, ve kterém by se našel každý z nás.

Najkol1
30.12.2017 5 z 5

Kniha je velice skvela, v mnoha vecech se vidim , jakoby jsem to psala ja. Jsou to jednoduse skvele napsane pocity na papire 23 lete holky , ktera vi co chce a jde si za tim svym snem. Doufám , ze bude dalsi kniha.

Alisce
26.12.2017 4 z 5

Je mi záhadou kde se může vzít takový talent na vyjadřování pocitů skrze papír. Kate psát vážně umí. Vystihne danou věc tak, že váš to sejme. V pozitivním smyslu. Uvědomíte si dost věcí. Doporučuju instagramový profil Kate Vesmír ve mně. Miluju ho.

Týnidlo
04.12.2017 5 z 5

Originalita a dokonalost v jednom. Neskutečně krásná, dojemná a motivující kniha!

Coucouha
26.10.2017 5 z 5

Nečekala jsem, že budu tak nadšená. Je to naprosto jedinečná kniha, která zřejmě nejde nijak zaškatulkovat, a to je právě to ONO! Fakt klobouk dolů!!!

Rumplestiltskin
15.10.2017 3 z 5

Upřímně jsem to nečekala. Nečekala jsem, že se budu smát, že budu plakat, že tu knížku budu hltat.
Jo jasně, nejedná se o žádnou echt literaturu, ale patří mezi ty nejlepší ve své kategorii. Mně se prostě líbila.

LiLinka
15.10.2017 5 z 5

Váhala jsem, jestli si knihu objednat. Teď bych si za to liskla.
Spíš budu váhat, jestli ji někomu vůbec půjčím. Jestli ji dám z ruky. Je skvělá. Dává tolik otázek, i když je to vlastně povídání o někom jiném, než o nás. Každý, kdo chce v životě něco změnit, zlepšit, dosáhnout, dokončit, zvládnout... a prostě všichni, by si ji měl přečíst. Doufám, že to není první a poslední kniha, kterou Kate vydala, protože přesně tohle potřebuju. Miluju, děkuju.

pravda seberealizace sebeláska

Kateřina Rezková
česká, 1996
2017  76%Sama sobě majákem
2018  71%Pocitáty

Kniha Sama sobě majákem je v