Sama proti všem

Sama proti všem https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465415/bmid_sama-proti-vsem-I5R-465415.jpeg 4 310 119

Když nezbývá naděje, jen zoufalství. Když se z noční můry stane skutečnost. A není pomoci... Strhující psychothriller od Briana Freemana, spisovatele vydávaného ve 46 zemích. Stačilo pár měsíců, aby se Lise Powerové zhroutil celý svět. Úspěšná autorka bestsellerového thrilleru Sama proti všem ztratila během půl roku téměř všechny nejbližší. Teď žije sama, ukrytá v domě v lesích poblíž kanadských hranic. A právě tam se jednoho večera zničehonic objeví chlapec, který tvrdí, že ho pronásledují, a prosí ji o pomoc. Je zraněný na hlavě, nepamatuje si ani své jméno, ale ví, že se stal svědkem vraždy. Lisa se ho rozhodne chránit. Netuší, jak je to možné, ale jeho osud se v mnohém podobá hlavnímu hrdinovi jejího románu. A teď se v nebezpečí ocitají oba...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Thief River Falls , 2020

zazvorka
01.01.2024 3 z 5

Napínavé, čtivé. Ale nelíbilo se mi závěrečné vysvětlení Lisiny situace.

bekule
20.12.2023 4 z 5

Původně jsem si chtěla půjčit tuto knihu ale v knihovně měli Dvojníka takže toho jsem četla jako prvního a četbu jsem si užila moc,konec byl překvapení.Teď když jsem se dostala konečně k Sama proti všem ,tak četba byla opět velmi napínavá a čtivá jen ten překvapivý konec byl vlastně úplně stejný jako v Dvojníkovi,takže pro mě už ne tolik překvapivý.Trošku se začínám obávat jestli to není autorova stále se opakující šablona, s další knihou si raději dám pauzu.

RMarkéta
15.12.2023 5 z 5

Tušila jsem, kam pan autor míří a pak jsem tím byla skálopevně přesvědčená. Potom to ale vzal jinam. Závěr pro mě byl velkým překvapením. Takže panu spisovateli děkuji za příjemné chvíle s touto knihou.

AlbionFoxyFox
11.11.2023 4 z 5

Kniha má spád, ke konci je ale překombinovaná. Čtení mě bavilo.

biairicia
03.11.2023 3 z 5

Úplně odvázaná jsem z knihy nebyla, ikdyž vlastně nevím proč. Ale celkem se mi líbila a čtivá byla. Zase přečtení určitě stojí.

Hvězdinka
22.10.2023 4 z 5

Pomalý rozjezd, velkolepý závěr. Utrpení má mnoho podob...

Lena78537
04.10.2023 5 z 5

Ač se dle hodnocení tady na DB jeví kniha jako autorova slabší, mě teda dostala. A to v kladném slova smyslu. Autor si mě chytil hned od samého začátku a už mě nepustil. Je to napínavé, zamotané, děsivé, akční, zkrátka
to má grády. Vše co od kvalitního psychothrilleru očekávám. A ten konec? Až do poslední stránky jsem neměla ponětí, jak to celé skončí. Lidská psychika je křehká a děsivá zároveň...

m2056
30.08.2023 5 z 5

Moc dobře napsáno každou stránku čtěte a říkáte si jak to bude dál a dál kniha vás nenechá vydechnout super čtení.

jitkapeldova
02.07.2023 5 z 5

Parádní čtení! Je teda fakt, že začátek byl takový pomalejší, ale opravdu jen začátek..
Knížka se četla pěkně, pěkný námět, zajímavý a ten převrat na konci, snad největší, co jsem četla!

Leena
02.07.2023 4 z 5

Vcelku se mi to líbilo, bylo to napínavé.
Ale ten konec, ten konec to nějak degradoval.
Za to ubírám jednu hvězdu.

lucisek5056
05.06.2023 5 z 5

Opět další skvělé čtení od p.Freemena.Muzu jenom doporučit.

Romalu
24.05.2023 4 z 5

Chvíli trvalo, než jsem se do knížky začetla, ale plusové je, že autor umí dobře překvapit, takže zážitek ze čtení to teda byl :) Napětí umí dávkovat parádně, cirka v druhé třetině začíná konečně působit tajemno. Určitě od něj zkusím i další knížky.

monika0356
23.05.2023 4 z 5

No. Ze zacatku me kniha moc nechytla, ale cist se to dala, tak jsem cekala, co se z toho vyvine a konec teda prekvapil, ale byl to az konec, no.

Imis
22.05.2023 2 z 5

Moc se mi líbila série s Frostem, tak jsem zkusila i další knížky, ale Dvojník už nebyla moje šálka kávy a Sama proti všem mi zatím přišla nejslabší ze všech 5, které jsem četla, takže musím dát jen 2 hvězdičky kvůli tomu srovnání.

Terka18
30.04.2023 4 z 5

Příběh nebyl špatný, ale něco mi na něm nesedělo. Od začátku jsem si říkala, že tak to být nemůže, že je tam něco skryté. A vlastně to tak bylo. Ale bylo to dost překombinované. A ten konec mě vlastně ani nepřekvapil, spíš jsem to čekala. Kniha se četla dobře, ale vracet se k ní nebudu.

Kaja1
01.04.2023 4 z 5

No bylo to napínavé, temné a ten konec, to teda nevymyslíš....

ZuzanaZ83
22.02.2023 4 z 5

Velmi podařený příběh spisovatelky Lis, které se zjeví před domem malý chlapec. Napínavé čtení o tom, co se chlapci stalo, jak smutná je rodinná historie Lis a co se bude dít dál. Přiznávám, že tohle jsem vůbec neodhadla. A posledních deset stran je hodně emotivních.
Až na trochu kostrbatý rozjezd naprosto super čtení.

martunka
12.02.2023 5 z 5

Tak to byla paráda! Silný, napínavý a smutný příběh... vyplatí se jej dočíst až do konce.

Marluksa
08.02.2023 4 z 5

Uf!
Já mu doslova skočila na špek
Autor si dal vskutku záležet, aby čtenář tápal, zkoumal, přemýšlel, srovnával a odhadoval, co že je realita a kdy se hlavní hrdinka ocitá už mimo ni.
Nerozpoznatelné, skvěle podané, napětí by se dalo doslova ukrajovat. Přesto nenásilné a pozvolné vtažení do děje knihu přesouvá do kategorie "těžce odložitelné"!
Žádná zbytečná omáčka, jízda na horské dráze, kde v určitých okamžicích trpíte samomluvou, jelikož k tomu reakce na příběh automaticky svádí.
Nepředvídatelné a čtivé. Dokonale matoucí. Prostě super!
Určitě doporučuji.

Emma27
15.01.2023 3 z 5

Z této knihy mam smíšené pocity,kniha pusobi zvláštně,tajemně.Začátek byl pomalejší..