Sama proti času

Sama proti času https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30655/sama-proti-casu-30655.jpg 3 28 11

Příběh dnešní ženy, která musí řešit svůj nerovnocenný vztah především s ohledem na rodinu i tvrdou životní realitu – tak to v životě většinou bývá..

JancaMia
15.08.2023 3 z 5

Poměrně komplikovaný příběh lásek/nevěr/manželského soužití . Dobře se četlo, konec velice nepravděpodobný byť zajímavý ale hodně překombinovaný.

Han-nah
10.11.2020 3 z 5

Vztahy milostné, manželské, partnerské. Láska a porozumění, stárnutí a všednost každého dne a najednou krásná změna. I toto se stává, proto neodsuzuj a řekni si "Nikdy neříkej nikdy."

smejkalova.m
18.10.2020 3 z 5

(SPOILER) Tato kniha mi moc nesedla. Příběh Richarda a Dáši, kdy spolu nemohli být. Přišlo mi dost přitažené za vlasy, když se Richard nakonec oženil s Dášinou dcerou. Ať pohnutky byly jakékoliv, tak to byla celkem rána pod pás.

RendyaDav
13.01.2020 4 z 5

Na oddychové čtení ideální...

alenkacermi
25.07.2019 4 z 5

Moc hezky se mi to četlo. Běžné v realitě to asi není. Vím, že Dáša byla ve středním věku, ale já si ji představovala trošku mladší a jako šik ženskou. Přála jsem ji ty chvilky něžností a dříve nepoznané lásky. Jakou měl ale takový vztah budoucnost? Takový zamotaný konec jsem nečekala.

Ann98
10.03.2018 5 z 5

Poměrně zamotané vztahy, nevěřím, že se to může někomu stát, není to zrovna typické (nevěra s mladším mužem, to ano, ale zbytek mi reálný nepřipadá). Kniha je příběhem ženy středních let, která se snaží řešit své milostné vzplanutí k podstatně mladšímu muži s ohledem na vlastní rodinu. Kniha se dala přečíst, ale znovu bych se k ní s největší pravděpodobností nevracela.

VIVINKAR
26.01.2018 2 z 5

Takový zamotaný, vztahový příběh. Chvilkama mě kniha celkem nudila..

Esmeralda168
14.08.2017 3 z 5

Taky mi nepřijde, že by to byl běžný příběh. Zamotaný, s tím souhlasím.

alnahu
22.05.2017 3 z 5

Příběh Dáši, která má dospělé děti ,do které se zamiluje Richard, kamarád a vrstevník jejího syna, mě zase tak obyčejný nepřipadal. Nakonec zůstane Dáša sama proti času - s jejím manželem spí její nejlepší přítelkyně a Richard se ožení s její dcerou. Docela zamotaný příběh ,ale vůbec ne běžný .

EvikU.
08.04.2017 3 z 5

Kniha o životě. Hezké čtení.

kika 13
25.01.2013 3 z 5

Zajímavě psaný obyčejný běžný příběh co potká většinu lidí co mají děti.