Sloboda

Sloboda https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485159/bmid_sloboda-MmO-485159.jpg 4 19 5

Spočiatku sa zdá, že Sam Berger získal všetko. Odpustenie bývalej manželky, svoje dve deti z prvého manželstva, novú lásku aj spoločné dieťa. Lenže život je občas vrtkavý a Sam veľmi rýchlo prichádza na to, že to, čo má v hrsti, si musí vedieť aj udržať. Pri honbe za vlastným šťastím sa Sam zapletie do ďalšieho napínavého prípadu. Tentoraz je v hre ruská mafia a únos bývalej prostitútky Nadje. Sam má presne 74 hodín na to, aby ju našiel skôr, než ju popravia. S vyšetrovaním mu znova pomáha Molly Blomová, ktorá však vie viac, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Prečo je Nadja taká dôležitá a čo ju spája s Molly? A kto je záhadný Plukovník? Majster zápletiek aj tentoraz prináša psychologicky prepracovaný kriminálny príbeh plný napätia a neočakávaných zvratov, ktorý nedokážete pustiť z ruky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Feiheten , 2020

jiri9568
22.09.2023 5 z 5

Opět dobře čitelné a napínavé. Už se těším na další díl od daného autora v dané sérii Tání

konicekbily
14.02.2023 4 z 5

Zápletku autor vymyslel pěknou, až moc hezkou, provedení zvládl mistrně - čte se to dobře, ale pro můj prožitek potřebuji, aby se děj - aspoň něco z něj - mohlo skutečně udát. A zde těch okamžiků, které se vymykají realitě, je spousta, že mi to hlava nepobrala. Autor knihu napsal pro sebe, méně již pro mne.

čef
08.02.2023 3 z 5

Pochválím za profesionálně odvedenou práci, je znát, že autor je zručný pisálek. Příběh je však absurdní, v mnoha ohledech nelogický a tím pro mne nepřijatelný. Zabývá se drsnou činností ruské mafie ve Švédsku na poli prostituce a praní peněz. Neuvěřitelných zvratů je zde tolik, až se vám hlava rozskočí. Asi se najde dost čtenářů, kterým se tento mumraj líbí, mně ale ne.

lenka.g
10.01.2023 5 z 5

Nooo... Jako první knihu roku jsem měla zvolit něco méně temného, ale knížka se mi líbila a jsem zvědavá na další část série!

ArwenAragorn
01.11.2022 4 z 5

80%
Položí meč vedle úhledně přeložené kravaty. Jsou přesně stejně dlouhé.
"Dopřeju ti jedno privilegium Adriane," promluví. "Chceš vědět jaké?"
Muž na něho vyděšeně třeští oči. Nakonec přikývne. V pohledu se mu mihne záblesk naděje.
Vítěnka se usměje a pokračuje:
"Můžeš si sám vybrat, v jakém pořadí budeš přicházet o různé části těla, Adriane. No nejsem já dobrák?"
Aniž by se mu tep zrychlil o jeden úder, Vítěnka vstane a chopí se meče".
________________________________________________________________________________________________________________
Kvalitní detektivka, čtivá a napínavá. Kromě detektivní linky se tady opět řeší vztah mezi Samem a Molly. Zápletka je tady výborná a ještě lepší je rozuzlení.
Doporučuji.

Arne Dahl (p)