Salzburg

Salzburg https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165053/salzburg-165053.jpg 4 5 3

Nová řada zcela aktuálních průvodců v rozsahu 144, 192 nebo 256 stran, cena od 159 Kč. Průvodce nabitý informacemi Vám poradí a doporučí: - co byste měli vidět - kam vyrazit za zážitky - jak a kde poznat místní kulturu - kde se ubytovat, najíst a jak cestovat - s přehlednými mapami

Literatura naučná , Turistický průvodce

Vydáno: , Lingea

Berlitz Pocket Guide Salzburg , 2016

Anasa
29.10.2019 4 z 5

Náš druhý pobyt na pomezí Horního Rakouska a Solné komory. Chtěla jsem co nejvíce vědět dopředu a nakoupila jsem knihy i časopisy. V červnu jsemSalzburg inspirace na cesty poctivě četla a jistě by byl mým věrným průvodcem v kabelce, kdybych ho pár dní před odjezdem doma velmi dobře nezaložila. Dočetla jsem tedy až teď, po nalezení, kvůli čtenářské výzvě. Alespoň jsem si vše připomněla. A jen tak na závěr: Já doporučuji Hellbrunn.

MOu598
27.06.2019 4 z 5

Průvodce, mapky města a okolí, plno info - i když útlé. K využití v létě, v zimě.
Pěkné.
A Salzburg je krásné město, i s krásným okolím. Navštivte ho.

Tomas@S
08.09.2017 3 z 5

Drobna knizecka s informacemi o Salzburku a blizkem okoli. Obsahuje i mapky mesta v ruznem meritku. Na prohlidku mesta byla dostatecna, nicmene tam chybi nejaka osobni zkusenost, doporuceni co stoji za to videt a co neni tak dulezite. Daleko uzitecnejsi nam nakonec byl pruvodce pro cele Rakousko, i kdyz ten nemel takove mapy. Takze pozitivni na nem je hlavne prakticka velikost a mapy.