Hvězdné moře

Hvězdné moře https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3967/hvezdne-more-3967.jpg 5 74 5

Sága sedmi sluncí série

Anderson v prvním díle zcela jistě nevystřílel všechen prach. Sága pokračuje stejným tempem pět let po událostech popsaných ve Skryté říši, konflikt mezi obyvateli obřích plynných planet - hydrogy, a civilizacemi žijícími na planetách terestrického typu, Ildirany a lidmi, dále pokračuje. Produkce ekti, paliva pro mezihvězdný pohon, přes snahy a vynalézavost Tuláků neustále klesá, a mnohé kolonie vážně strádají. Jak se však brzy ukáže, tato tragédie je jen bezvýznamnou epizodou, ozvěnou a zároveň předzvěstí mnohem strašlivějšího konfliktu. Přežít přitom chtějí všichni. Lidé, ildirané, hydrogové i mnozí jiní.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Baronet

A Forest of Stars , 2003

AlexandraBane
20.10.2022 5 z 5

Pokračování naprosto úžasné. Hurá na další díl

B4LU
13.12.2017 3 z 5

Tenhle díl se ještě svezl na euforii z dílu předchozího, ale už je znát hlavní problém téhle série - spousta velmi přímočarých postav, pro děj více či méně důležitých, jejichž slasti a strasti jsou zde vypsány s velkým nadšením dodávající knize spoustu, spoustu nadbytečných řádků.

Hudis
28.10.2015 5 z 5

Dám jedno doporučení: Pokud s touto ságou začnete, kupte si všechny díly. Jinak se z toho pak zblázníte, až budete čekat, než seženete ostatní :)

Je to jako první díl. Kniha pomalu graduje a na konci už nestíháte tajit dech, A co se mi ještě líbí je to,že nejen G.R.R. Martin nechává klaďáky naživu.

flippercz
11.07.2014 5 z 5

Pokračování, které je snad ještě lepší než první díl, a tolik nezodpovězených otázek. Šup na další díl. Pecka !

OctOpusDei
27.08.2012 5 z 5

Jak sága začala,tak pokračuje.Rychlý a napínavý děj mne přímo vcucl.

space opera

Kevin J. Anderson