Dáma v nesnázích

Dáma v nesnázích https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20095/dama-v-nesnazich-20095.jpg 4 46 8

Sága rodiny Sinclairů série

Láska přichází k těm, kteří na ní čekají... Circe Hillová čekala celá léta, než si jí David, lord z Westbury všimne. Milovala ho tak dlouho, až se zdálo, že marně. Nakonec však přišel vysněný den a David se o ní začne ucházet - ale z úplně špatných důvodů... Circe byla pro Davida vždy jen švagrová jeho nejlepšího přítele a ta poslední, na kterou by pomýšlel. Potřeboval však vhodnou dívku, o kterou by se mohl ucházet. Circe tuší, že před ní David něco skrývá a je odhodlána najít pravdu..... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Lady in waiting , 2002

Ála1968
09.02.2023 3 z 5

Abych pravdu řekla,trošku jsem se u knihy nudila

Červená33
31.12.2021 3 z 5

Na tuto sérii jsem narazila teprve nedávno a patří mezi ty povedenější. Hrdinové jsou docela sympatičtí, muži bojují s pochybami o sobě, ženy docela silné osobnosti a příběhy okořeněné trochou dramatu. Knihy mohou být zklamáním pro příznivce erotiky, je docela střídmá, ale funkční v rámci příběhu.

Oba díly mám v elektronické podobě, ale předpokládám, že tištěná kniha bude stejná. Bohužel některé části knihy mi přijdou jak prohnané automatickým překladem. "Byla hořká nad svým nepovedeným manželstvím"- co to je za větu? A takových je v překladu víc.Bohužel.

petraj30
27.04.2021 4 z 5

Tento díl mi přišel o něco lepší, než ten minulý. Opět to bylo napínavé, občas i vtipné. Sice je to příběh, který je podobný mnoha jiným a velmi rychle se na něj dá zapomenout, ale četlo se to o něco lépe.
Oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí, Ale David měl stejný problém jako Gabriel. Všechno mu déle trvalo.
V minulém díle vystupoval namyšlený bratranec, tady zase nemožná matka. Některé situace byly hodně vtipné, ale zažít něco takového na vlastní kůži....:-)
Bohužel jsem tuhle sérii nesehnala celou, tak uvidíme, co najdu v naší knihovně.

Dellphi
16.01.2021 2 z 5

Docela pěkné čtení. Nebudu se bránit přečíst i jiné knížky od této autorky.

kacenka6144
16.06.2020 4 z 5

Circe je prostě "dílo". Tahle knížka s ní stojí i padá. Její přístup k životu i pohled na okolní dění jí dává šmrnc. "Jak se mohl změnit v tohohle kultivovaného vola." nebo "Chlapče z Westuby, můžeš si vzít svá pravidla služného chování a strčit si je své dobře vychované zadnice." - u tohoto jsem vážné neubránila upřímnému smíchu.

Jessybelle
23.10.2016 5 z 5

Pěkná knížka, milý příběh se šťastným koncem.

miruska1
28.04.2015 5 z 5

Mne sa to pačilo........

Shakespeare
03.05.2012

Dětská láska, která vyrostla těch největších rozměrů

Nicole Byrd
americká, 1947
2008  73%Zrazená dáma
2009  75%Dáma v nesnázích
2009  82%Drahý podvodník
2007  74%Šarlatová vdova
2007  71%Svádění sira Olivera

Kniha Dáma v nesnázích je v