Dáma bez pozlátka

Dáma bez pozlátka https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20102/dama-bez-pozlatka-20102.jpg 4 37 4

Sága rodiny Sinclairů série

Clarissa je mladá dáma, která příliš neuznává snobské způsoby britské šlechty. Ve chvíli, kdy poznává arogantního, ale značně šaramantního hraběte Dominica Shaya, nabírá však její život zcela nový směr.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Gilding the Lady , 2005

kacenka6144
23.06.2020 4 z 5

Postupně se "pročítám" celou sérií. Knížky na sebe poměrně dobře navazují. Každá má svůj příběh, ale navíc ještě můžeme sledovat pátrání Gabriela Sinclaira po svém otci. Příběh Clarissy mi připomínal trochu příběh Pretty Women (ne povoláním, ale jejím postupným vývojem). Úplně jsem slyšela ty "svině klouzavý". U knížky jsem se dobře bavila.

moudivlacek
26.03.2016 5 z 5

Nádherná kniha, já brečela jak želva. Skvělá ukázka morálky a přísné etikety té doby, Stačilo slovo a ocitli jste se na okraji společnosti, Stačilo "malé uklouznutí na plese" a už jste stáli mimo svou třídu. Ač hrdinka za svou minulost nemůže, musí ji skrývat celý život, protože by byla společností odsouzena. Milovala jsem jejího bratra i švagrovou, kteří pro ni tolik dělali, a milovali ji takovou, jaká byla, ať se dělo, co se dělo. A rovněž pan hrabě, ze začátku (u mne bohatý panák), zjišťuje, že touží pomoci a co je to opravdová láska bez falše.
Super, super, super.

avad
09.04.2013 1 z 5

Děj se dost vleče a je nudný. Je tam až moc zápletek.

Lucie249
25.04.2012 5 z 5

Tato knížka je pokračováním další knížky NB a to Drahého podvodníka. Moc se mi líbila:)