Upíří hora

Upíří hora

Čtvrtý hororový příběh o poloupírovi je neméně napínavý jako ty předchozí. Tentokrát se Darren po úmorné riskantní cestě severskou divočinou ocitne přímo v srdci upířího světa. V jeskynním labyrintu Upíří hory poznává zblízka život a řád celého klanu, který se po 12 letech schází k svému rokování. Rada knížat, před niž předstoupí se svým učitelem panem Hroozleym, má rozhodnout o jeho budoucnosti. Atmosféru celého příběhu dokresluje všudypřítomná hrozba nepřátelského pána vampýrů. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1043/upiri-hora-1043.jpg 4.5361

Příběhy Darrena Shana (4.)

The Vampire Mountain (2001)

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Vincenzoci

Velice dobré čtivo, několikrát jsem se i zasmál :-)

MosKat

Tenhle díl mám právě rozecteny a je to super!

HannaFuchs
05.03.2016

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova. Tento díl se mi líbil ze všech nejvíc!

Dinosaur
04.03.2016

(8/10) Tato kniha podobně jako ta první slouží spíše jako takový úvod do dalšího děje, ale konečně se dovídáme více o upířím světě.

Viky007
11.09.2015

Tentokrát tak trochu z jiného soudku. Darren už definitivně nechal za sebou lidství a vydal se do Upíří hory, aby zapadl do klanu.
Napětí se možná trochu ztrácí, ale vynahrazují to nové postavy - Kurda, Seba, Harkat, Arra, Gavner (a jeho veselé trenýrky :-D),...
Líbí se mi život v hoře mezi upíry, je to zase něco nového. Zaujaly mě sprchy a záchod :-D.

Cryptkeeper
07.09.2015

Opět pěkně napsaný a napínavý díl.
Konečně se vydáme do útrob Upíří hory,kde poznáme spoustu nových postav a zjistíme,co bude dál s Darrene Shanem.

filiptucek
13.08.2015

Po třech předchozích dílech, byla tato kniha poklidná na čtení, stránky se otáčely sami, ostatně jako u všech Darrenových knih :) Jsem rád, že se autor nachvilku pozastavil a zasvětil mě do světa upírů :) SPOILER : Nejvíce mě z celého dílu asi nadchlo, že konečně promluvil jeden z nárudku. Rád bych se o nich a pánovi Suddovi dozvěděl v dalším díle víc :)

radek0635
30.06.2014

No nevím. Upíří hora je moc roztáhlá, občas mi přijde, že autor tlačí na pilu a natahuje. Nejslabší díl z celé série.

Edona
09.05.2014

Napínavá, akční a dobrodružná výprava Darrena a Lartena k Upíří hoře předčila moje očekávání. Tento díl rozhodně patří k těm lepším!

Adam Bartoš
29.01.2014

Tato kniha byla dobrá ale nebyla tak napínavá jak předešlé díly proto dávám čtyři hvězdy ;).

Hokkejka
10.01.2014

Pro někoho slabý díl ságy, pro mě lepší než předchozí díl. :) SPOILER!! Kamarádství s vlky a hlavně mluvící člen Nárůdku se mi líbí nejvíc. :)

KroelH
30.01.2013

Není špatný, ale asi nejslabší a nejrozvláčnější díl série...

PanKérka
04.01.2013

Dobré, ale trochu slabší, než předešlé díly.

Kate.S
02.12.2012

Další skvělý díl série.

RoseDawson157
08.10.2012

Má oblíbená a tolik milovaná sága stále pokračuje.Zde začíná nová trilogie Upíří zvyky.Objeví se tu spousta nových postav jako Arra,Kurda a Paris.Darren se vydává na strastiplnou cestu do upířího centra.Není sice tak dobrodružná jako ostatní,ale rozhodně by to bez ní chybělo.Takže rozhodně doporučuji přečíst!

Argony
21.05.2012

Přesně, tahle knížka byla jen jako propojovací k dalším dobrodružstvím. Dle mého nejslabší díl ságy.

Buhvico
23.04.2012

Knížka spíš oddychová, chybělo mi tu takové to napětí a očekávání, tento díl byl docela pohodový..Přečeten za pár chvil ať můžu začít hned s pokračováním ságy :-)

Horxus
13.01.2012

Tahle, spolu s 3 a 5 knihou sagy Darrena Shana patri k tem mym mene oblibenym, chybelo mi tam trosku akce, ale jinak klobouk dolu, saga uplne nejlepsi!