Jezero duší

Jezero duší https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4781/bmid_jezero-dusi-iHX-4781.jpg 4 427 26

Příběhy Darrena Shana série

Darren a Harkat se vracejí k Circo Mostruoso, aby se vyléčili ze smutku a bezmocného zoufalství po smrti pana Hroozleyho. Ale Harkatovy noční můry se zhoršují, a tak se musí vydat na cestu za svou pravou totožností. S Darrenem se ocitají v podivném světě plném nečekaných a nepředvídatelných nebezpečenství. A Osmond Sudd se jen zpovzdálí královsky baví svou hrou. A čí duše čeká na Harkata na prokletém jezeře?... celý text

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Lake of Souls , 2002

Luigi1
Luigi1
28.02.2021 5 z 5

Bylo to trochu jiné,ale i tak velice dobře čtivé.Jsem zvědav zda se Darrenovi podaří najít Harkatovu duši

Ailee
Ailee
23.06.2019 3 z 5

Nuuudaaaa. Takhle vycpávkový díl o ničem jsem už dlouho neviděla.

hu_87
hu_87
06.09.2018 4 z 5

Pěkně a barvitě napsané, kniha se četla skoro sama.

gabice4
gabice4
24.02.2018 3 z 5

Konečně mi taky u této série vstoupily slzy do očí a to hned na začátku když se Darren konečně vyplakal kvůli ztrátě pana Hroozleyho....... Jinak sem docela zmatená z tohoto dílu....... Harkat se přeci mohl dozvědět pravdu nějakým jiným způsobem, nechápu proč o tom musí být celá kniha a co to má společného s Darrenem a válkou jizev

panPatejl
panPatejl
13.09.2017 2 z 5

Tady už to je vyloženě zbytečné natahování. Putování abstraktním světem je nezáživné a pro sérii nepodstatné. A velký comeout na konci ještě zbytečnější...

Vincenzoci
Vincenzoci
16.08.2017 5 z 5

Teda, tohle jsem opravdu nečekal. Je vidět, že pan Sudd je intrikář nejvyššího řádu, má zvláštní životní styl a opravdu jedinečné hobby! Jinak dost dobrý díl série!

Dinosaur
Dinosaur
25.06.2016 5 z 5

(9/10) Lov na pána vampýrů jde tentokrát stranou a místo něj je načase odhalit totožnost Harkata Muldse, takže na něj i pro Darrena (který jde samozřejmě s ním) čeká obtížná a zdlouhavá cesta za pravdou, která je skutečně šokující :) Nejdřív jsem si myslel, zda se pan Shan náhodou nezbláznil, ale nakonec to bylo vysvětlené tak, že jsem to přijal a líbilo se mi to. Ovšem i tak byl závěr tak trochu smutný.

HannaFuchs
HannaFuchs
05.03.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova.

Cryptkeeper
Cryptkeeper
21.12.2015 4 z 5

Darren a jeho mindfuck trip za doprovodu LSD.
Co k tomu říct....vitej zpátky,Harkate! :)

Viky007
Viky007
11.09.2015 4 z 5

Uf. Tohle bylo... divné. Hodně divné. Je to zase něco jiného. Jako krátká oddechovka od války jizev dobré, ale jednou mi to stačilo. A pan O. Sudd je vážně slizoun - kéž bych se jednou dočkala toho, jak ho někdo praští po hlavě.

SabinaV.
SabinaV.
19.09.2014 5 z 5

Jsem ráda, že tahle kniha se nemotala jen kolem Pána vampýrů, byla to taková příjemná oddechovka. A zároveň nejlepší kniha z této ságy!

Edona
Edona
18.09.2014 3 z 5

Jezero duší považuji za nejslabší knihu celé série, faktem však zůstává, že právě v tomto díle se otvírá velké tajemství a je proto nedílnou součástí této skvělé fantasy série.

radek0635
radek0635
30.06.2014 5 z 5

Trochu zvláštní, malinko odlišný díl oproti ostatním ze série, ale pořád fantastický. Hodně fantasy (opravdu HODNĚ), ale stále stejně dobře funguje.

Adam Bartoš
Adam Bartoš
23.04.2014 5 z 5

I když se tento díl liší od ostatních, tak se mi nejvíc líbil a dobře se četl.

Hokkejka
Hokkejka
28.01.2014 5 z 5

Povedené oživení celé ságy. :) Začátek knihy jsem probrečela, ale pak jsem se stejně jako Darren se smrtí pana Hroozleyho vyrovnala, a nechala se pohltit fantasy světem, ve kterém se nacházelo Jezero duší. Zjištění, že Harkat býval *** mě potěšilo. :)

lusinka.9
lusinka.9
02.11.2013 5 z 5

V tomhle díle mě asi nejvic dostalo to když jsem se dozvěděla kdo je Harkat

Misan1993
Misan1993
31.05.2013 3 z 5

Příjemná fantasy, avšak pro cloveka co ma něco málo nacteno nic moc. Pro děti jakO dělané!

Eleanorre
Eleanorre
28.02.2013 5 z 5

Rozhodne to bola pre mňa z doterajších kníh v tejto sérii najlepšia kniha. Plná napätia, dobrodružstva, ani chvíľu som sa pri nej nenudila a rozhodne som ju nemohla za celý deň pustiť z ruky.

MiniMe
MiniMe
24.02.2013

Pro mě nejúžasnější díl z celé ságy Darrena Shana... Miluju všechny díly, ale tenhle prostě nejvíc..

Kate.S
Kate.S
02.12.2012 4 z 5

Tento díl je zcela odlišný od těch předchozích, ale nemůžu přijít na to v čem. Kniha je jinak opět úžasně čtivá, oddechová, pro mě také zábavná. Líbila se mi jako všechny ostatní díly:)